ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
سوال آزمون امروز دانشگاه آزاد-مرحله دوم طراحی شهری
سلام
موضوع را کمی زودتر ایجاد کردیم و امیدواریم درکمترین زمان سوال و جواب را در سایت قرار داده شود.
فقط گرایش طراحی شهری...
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: Brightness ، m.marziye
2
RE: سوال آزمون امروز دانشگاه آزاد-مرحله دوم طراحی شهری
سلام
موضوع باز طراحی میدان راه آهن تهران بود و از ما پلان نما مقطع و پرسپکتیو میخاست
یه نقشه داده بود خیلی کوچیک از میدان راه آهن و خیابان های اطراف و محدوده مورد نظر را مشخص کرده بود
یک نما از ساختمان راه آهن و یک عکس ار وضع قدیم و یه عکس از وضع جدید میدان هم داده بود

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: m.marziye ، foroogh.r ، Brightness ، sajjad21
3
راستی زمان 3 ساعت و نیم برای 3 شیت A3 بود

سپاس شده توسط: m.marziye ، Brightness
4
(1392-6-22، 11:36 صبح)mahsa1984 نوشته است:  سلام
موضوع باز طراحی میدان راه آهن تهران بود و از ما پلان نما مقطع و پرسپکتیو میخاست
یه نقشه داده بود خیلی کوچیک از میدان راه آهن و خیابان های اطراف و محدوده مورد نظر را مشخص کرده بود
یک نما از ساختمان راه آهن و یک عکس ار وضع قدیم و یه عکس از وضع جدید میدان هم داده بود

سلام...صورت سوال رو مهندس گفتن....اضافه کنم مقیاس 1/150 تا 1/300 ....در ضمن نقشه و عکسهایی که داده بودن سر جلسه رو پیوست کردم

.zip   Soal Azad Tarahi 92 (2).zip (اندازه: 607.21 KB / تعداد دفعات دریافت: 233)

آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

برو نباید مال ِ من باشی... خواهش نکردم ! این یه دستوره

داغ داغ داغ : 6 دوره سوالات ارشد آزاد برنامه ریزی شهری با پاسخ تشریحی_(90-89-88-87-86-81)

شهر من جایی ست... که آفتابش از پشت چشمان تو طلوع می کند!
 سپاس شده توسط: mahsa1984
5
مهندس سحاب نقشه داده شده مقیاس نداشت من یک کم مشکل داشتم سر کشیدن پلان
شما چیکار کردین؟میشه راهکارتون هم بگید

6
من شیت اول تحلیل سایت کار کردم - شیت دوم کانسپت طرح و دیاگرام فضایی ، مفهومی و ضوابط طراحی - شیت سوم پلان مقطع نما پرسپکتیو
آخرین ارسال های من :

7
مینا جان راهکارت برای خود میدون چی بود؟

8
منم شیت اول تحلیل و راهبرد
شیت دوم پلان پیشنهادی و مقطع و پرسپکتیو و نما!

آخرین ارسال های من :
9
bache ha man toe rah roe tabagheye dovom bodam.be nazaram karha besyar ghavi bod.reghabat sakht bod.toe havalier man ke chand nafar dasteshon vaghean ghavi bod.daneshgahe azadam bishtar meyare sanjeshesh gerafiko zibaie..na mohtava

آخرین ارسال های من :
    10
    salam .dostan natayeje amalio key elam mikonan in bi ensafa

آخرین ارسال های من :
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 15,396 1396-8-6، 02:01 صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 542 1396-6-10، 11:29 صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 1,037 1396-4-31، 02:34 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 994 1396-4-28، 02:38 عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 866 1396-4-21، 08:15 عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 916 1396-4-3، 09:38 صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1,321 1396-3-20، 05:20 عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1,058 1396-3-19، 11:12 عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1,208 1396-3-18، 03:33 عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1,048 1396-3-17، 09:29 عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل امروز alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
        درخواست رایگان  نظریه های برنامه ریزی شهری امروز mmmmm12345 alireza برنامه ریزی شهری
        غیر رایگان  دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) 8-22 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 8-18 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia پرسش و پاسخ
        درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia درخواست کتاب
        یه روز یه مهندسه.... 8-10 marziyeh.b kafsabizarin گفتگوی آزاد
        مردم محوری طرح یا تخصصی بودن طرح؟ 8-9 Urbanist asoa میز گرد
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع 8-9 haydariyan dhiver1 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        محله ای با جغرافیای در هم تنیده؛ معرفی محله صفا 8-8 alireza alireza اخبار شهرسازی
        آدمک تک چشم وارد اینترنت شد 8-8 atelieahjam arezoo0884 گفتگوی آزاد
        خصوصیات پارتیشن ام دی اف 8-8 shahabi30 arezoo0884 گفتگوی آزاد
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید 8-6 s1s2s3 mamamama تالار گفتمان طراحی شهری
        غیر رایگان  طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf 8-5 ماراویا nneda65 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
        سوالات نظام مهندسی شهرسازی از سال 1384 تا 1396 8-4 alireza alireza سوالات
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل