امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال آزمون امروز دانشگاه آزاد-مرحله دوم طراحی شهری
سلام
موضوع را کمی زودتر ایجاد کردیم و امیدواریم درکمترین زمان سوال و جواب را در سایت قرار داده شود.
فقط گرایش طراحی شهری...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، m.marziye
سلام
موضوع باز طراحی میدان راه آهن تهران بود و از ما پلان نما مقطع و پرسپکتیو میخاست
یه نقشه داده بود خیلی کوچیک از میدان راه آهن و خیابان های اطراف و محدوده مورد نظر را مشخص کرده بود
یک نما از ساختمان راه آهن و یک عکس ار وضع قدیم و یه عکس از وضع جدید میدان هم داده بود

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط m.marziye ، foroogh.r ، Brightness ، sajjad21
راستی زمان 3 ساعت و نیم برای 3 شیت A3 بود

پاسخ
 سپاس شده توسط m.marziye ، Brightness
(۱۳۹۲-۶-۲۲، ۱۱:۳۶ صبح)mahsa1984 نوشته است: سلام
موضوع باز طراحی میدان راه آهن تهران بود و از ما پلان نما مقطع و پرسپکتیو میخاست
یه نقشه داده بود خیلی کوچیک از میدان راه آهن و خیابان های اطراف و محدوده مورد نظر را مشخص کرده بود
یک نما از ساختمان راه آهن و یک عکس ار وضع قدیم و یه عکس از وضع جدید میدان هم داده بود

سلام...صورت سوال رو مهندس گفتن....اضافه کنم مقیاس 1/150 تا 1/300 ....در ضمن نقشه و عکسهایی که داده بودن سر جلسه رو پیوست کردم

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   Soal Azad Tarahi 92 (2).zip (اندازه: 607.21 KB / تعداد دفعات دریافت: 238)
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط mahsa1984
مهندس سحاب نقشه داده شده مقیاس نداشت من یک کم مشکل داشتم سر کشیدن پلان
شما چیکار کردین؟میشه راهکارتون هم بگید

پاسخ
من شیت اول تحلیل سایت کار کردم - شیت دوم کانسپت طرح و دیاگرام فضایی ، مفهومی و ضوابط طراحی - شیت سوم پلان مقطع نما پرسپکتیو
آخرین ارسال های من :

پاسخ
مینا جان راهکارت برای خود میدون چی بود؟

پاسخ
منم شیت اول تحلیل و راهبرد
شیت دوم پلان پیشنهادی و مقطع و پرسپکتیو و نما!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
bache ha man toe rah roe tabagheye dovom bodam.be nazaram karha besyar ghavi bod.reghabat sakht bod.toe havalier man ke chand nafar dasteshon vaghean ghavi bod.daneshgahe azadam bishtar meyare sanjeshesh gerafiko zibaie..na mohtava

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    salam .dostan natayeje amalio key elam mikonan in bi ensafa

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,938 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,237 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,337 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,289 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,156 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,507 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,703 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,585 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,562 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان