ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات طراحی شهری دانشگاه آزاد همدان/مهر92
سلام...برای دوستانی که انشا... قبول میشن و می خوان از الان برنامه ریزی کنن.....س.ح.ا.ب

.zip   Tarahi Hamedan.zip (اندازه: 231.32 KB / تعداد دفعات دریافت: 26)

آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

برو نباید مال ِ من باشی... خواهش نکردم ! این یه دستوره

داغ داغ داغ : 6 دوره سوالات ارشد آزاد برنامه ریزی شهری با پاسخ تشریحی_(90-89-88-87-86-81)

شهر من جایی ست... که آفتابش از پشت چشمان تو طلوع می کند!
 سپاس شده توسط: m.marziye
2
RE: لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات طراحی شهری دانشگاه آزاد همدان/مهر92
سلام ... میخواستم تراز و درصد اسکیس آخرین نفراتی که طراحی همدان زدن رو بدونم ... میتونید منو راهنمایی کنین...؟

آخرین ارسال های من :
    3
    (1392-6-28، 12:54 عصر)barloox نوشته است:  سلام ... میخواستم تراز و درصد اسکیس آخرین نفراتی که طراحی همدان زدن رو بدونم ... میتونید منو راهنمایی کنین...؟

سوالت گنگ ....یعنی کامل نیست....... ولی تو آخرین تکمیل ظرفیت سال 91 : نمره کل آخرین نفر

4191 و رتبه آخرین نفر 216 بود....موفق باشید

4
    میدونم تا درصد اسکیس مشخص نشه نمیشه نظر داد.من رتبه ام 224 بود و ترازم حدود 5150 ... اسکیسمو خوب نزدم...یعنی شیت شناخت و تحلیل رو راضی بودم ولی شیت آخر که طراحی بودو اصلاً ... :(
    شنیدم این دانشگاه تو لیست تکمیل ظرفیت نیست چون پارسال آخرین نفرات تکمیل ظرفیت اسکیسشون منفی بوده و اساتید دانشگاه کلی اعتراض کردن ...
    با این توصیفات نمیدونم امید داشته باشم یا نه؟؟؟

5
    تا اونجایی که من میدونم طراحی شهری همدان پردیس واحد علوم و تحقیقاته

آخرین ارسال های من :
      6
      up........

موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات طراحی شهری دانشگاه آزاد همدان/مهر93 Sahab 809 1393-6-17، 04:28 عصر
      آخرین ارسال: Sahab
        لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد همدان/مهر93 Sahab 683 1393-6-17، 04:28 عصر
        لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد همدان/دی92 Sahab 722 1392-9-25، 02:14 صبح
        لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات طراحی شهری دانشگاه آزاد همدان/دی92 Sahab 642 1392-9-25، 02:14 صبح
        لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد همدان/مهر92 Sahab 1,310 1392-7-8، 12:13 عصر
        هنرمندی دانشجویان بر دیوارهای دانشکده هنر و معماری واحد همدان قاصدک 2,706 1391-4-9، 09:49 عصر
      آخرین ارسال: century21
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      [-]
      جستجو
      جستجوی گوگل