امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات طراحی شهری آزاد تهران مرکز/مهر92
سلام...برای دوستانی که انشا... قبول میشن و می خوان از الان برنامه ریزی کنن.....س.ح.ا.ب

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   Tarahi Tehran Markaz.zip (اندازه: 165.53 KB / تعداد دفعات دریافت: 71)
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
اطلاعات قبولی سال قبل :
اعلام نتایج اولیه21/06/1391 نمره آخرین فرد قبول شده 6310 رتبه آخرین فرد قبول شده 58.....در مرحله اول تکمیل ظرفیت16/07/1391....نمره آخرین فرد قبول شده

5935رتبه آخرین فرد قبول شده115....

پاسخ
مگه ظرفیتش چقده که تو تکمیل اول به رتبه 58 و تکمیل دوم به 115 رسیده؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۲۶، ۱۰:۳۷ صبح)mh3 نوشته است: مگه ظرفیتش چقده که تو تکمیل اول به رتبه 58 و تکمیل دوم به 115 رسیده؟؟؟؟

سلام...خوب چون تو مرحله اول کسی نرفته ثبت نام کنه.... یعنی قبول شدگان اعلام نتایج اولیه بچه هایی بودن که دولتی قبول شدن و آزاد رو نیومدن...یا به دلیل بالا بودن هزینه، گذاشتن برا سال بعد دولتی و.... نرفتن ثبت نام کنن ....برا همین تا رتبه 115 رو برای تکمیل ظرفیت به ثبت نام فراخوندن...

پاسخ
    یعنی از بین 115 نفر فقط 30 نفر جدی با هدف ورود به دانشگاه آزاد کنکور دادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! این همه انصراف؟ غیر ممکنه.

پاسخ
    up.......

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات طراحی شهری دانشگاه آزاد زنجان/مهر93 Sahab 0 1,364 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۰۴:۳۰ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات برنامه ریزی شهری آزاد تهران مرکز/مهر93 Sahab 0 1,105 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۰۴:۲۹ عصر
      لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات طراحی شهری آزاد تهران مرکز/مهر93 Sahab 0 1,041 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۰۴:۲۹ عصر
      لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد زنجان/مهر93 Sahab 0 1,353 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۰۴:۲۸ عصر
      لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات برنامه ریزی شهری آزاد تهران مرکز/مهر92 Sahab 1 1,363 ۱۳۹۲-۷-۸، ۱۲:۱۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان