امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نظرتون من با این رتبه و تراز دانشگاه آزاد قبول میشم؟؟؟؟؟
سلام خدمت دوستان عزیز.
یه سوال داشتم، خواستم بدونم من که رتبم 112 شده نمره کلم هم 5600 شده و آزمون تشریحی رو متوسط زدم! رشته برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد همدان قبول میشم؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید. کسی از قبولی های پارسال خبر داره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz.f
منم همدان زدم رتبم 52 شده.تشریحی رو هم متوسط زدم.امیدوارم تکمیل ظرفیت بگیره همدان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کاش کسی میدونست آزاد همدان برنامه ریزی شهری سال گزشته چند نفر دانشجو گرفته!؟
و نمره و رتبه آخرین نفر قبولی چند بوده؟

پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۱۱:۳۵ صبح)sajad ojaghi نوشته است: کاش کسی میدونست آزاد همدان برنامه ریزی شهری سال گزشته چند نفر دانشجو گرفته!؟
یکی از بچه های اینجا گفت پارسال همدان با تکمیل ظرفیت 70 نفر گرفته.البته ترازو رتبشو نمیدونم

پاسخ
 سپاس شده توسط sajad ojaghi
(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۱۱:۳۹ صبح)hasti2211 نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۱۱:۳۵ صبح)sajad ojaghi نوشته است: کاش کسی میدونست آزاد همدان برنامه ریزی شهری سال گزشته چند نفر دانشجو گرفته!؟

یکی از بچه های اینجا گفت پارسال همدان با تکمیل ظرفیت 70 نفر گرفته.البته ترازو رتبشو نمیدونم

ممنون، خدا کنه مرحله اول قبول بشیم. اگه نشد تو تکمیل ظرفیت....

پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۱۱:۴۳ صبح)sajad ojaghi نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۱۱:۳۹ صبح)hasti2211 نوشته است:

ممنون، خدا کنه مرحله اول قبول بشیم. اگه نشد تو تکمیل ظرفیت....

از آزاد و رتبه هاش خبر که ندارم ولی انشاا.... قبولی

آخرین ارسال های من :
پاسخ

سلام...امیدوارم خوب باشید....اما جواب سوالتون تو اعلام نتیجه اولیه پارسال که 21/06/1391 اعلام شد....برنامه ریزی همدان نمره آخرین نفر قبولی 5662 و رتبش 27 بود......
در مرحله تکمیل ظرفیت اول که 16/07/1391 اعلام شد ......نمره آخرین نفر قبولی
5350 و رتبش
58 بود....
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
کلا با تجربه من در کنکور پارسال این نوید را به شما میدم که شما در مرحله اول سی نفر و در مرحله دوم سی نفر اما شاید به دلیل تاخیر امسال 60 نفر را یکجا اعلام کنند ولی در تکمیل ظرفیت اسفند رتبه های تا 110 امیدوار به قبولی باشند
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ
در ضمن با این رویکر د جدید دانشگاه ازاد امسال در جهت گزینش دانشجو فکر کنم پذیرش تو بعضی رشته ها با این وجود تو سراسری اسونتر باشه

پاسخ
به نظرتون امسال نتایج و تکمیل ظرفیت یکجا اعلام میشه یا تکمیل ظرفیت بعد از اعلام نتایج صورت میگیره ؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,016 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,869 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,688 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,520 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,423 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,941 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 977 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,071 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,123 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
      شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 alireza 0 1,435 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۳:۴۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان