امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تكميل ظرفيت دكتري و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاداسلامي از 30شهریور92آغاز شد
بچه ها یه سر برین ظرفیت بقیه رشته هارو ببینین!!!!
خیلی طرفیتها کمه
اصن عجیبه
پارسالم اینطوری بود؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
چرا اینقدر کمه واحدها!!

الان اون فرضیه که ما هم توی تکمیل طرفیت شرکت کنیم مورد دار میشه!!

تا نتیجه ها اعلام بشه ملت برن ثبت نام و دانشگاه ها اعلام کنن که چقدر کمبود دارن و اینا توی سایت بزنن 1 هفته ای نمیشه فکر کنم!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
وقتی ظرفیت ها واسه رشته هایی مثل برق و کامپیوتر که همیشه ظرفیتشون بالا بوده انقد کمه...
پس کلا تکمیل ظرفیت گروه هنر کنسله

پاسخ
من فکر میکردم همه واحدها تکمیل ظرفیت دارن!!

من از آزاد قزوین دانشگاه خودم پرسیدم گفت پارسال 2 نوبا تکمیل ظرفیت گرفته!!!

فکر کنم امشال اینقدر اعلام قبولی کردن همه جا پر شده!!

پاسخ
دوستان دقت کنید :::
اول سال قبل با امسال تفاوت اساسی داشت...پارسال شما فقط یک انتخاب داشتید......ولی امسال 20 انتخاب بوده
دوم پارسال تو تکمیل ظرفیت اول شما رو تو انتخاب رشته اولتون دوباره بررسی میکرد و در صورت جا داشتن همونجا پذیرش می شدین و بعد انتخابای تکمیل ظرفیتتون رو مورد بررسی قرار میداد ولی امسال چون 20 انتخاب بوده فقط جاهایی که جدید ارشد آوردن الان تکمیل ظرفیت دارن...... سوم تکمیل ظرفیت پارسال مرحله اول رایگان بود.....ولی الان کارت اعتباری 20 تومنی میخواد برا اینه که پارسال خیلیا قبول شدن و نرفتن و کار به تکمیل ظرفیت دوم رسید......
چهارم با این تفاوت ها کم بودن رشته محل ها و تکمیل ظرفیت اینجوری عادی و طبیعی......درست شده مثل سراسری
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۳۰، ۰۱:۳۸ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است: من فکر میکردم همه واحدها تکمیل ظرفیت دارن!!

من از آزاد قزوین دانشگاه خودم پرسیدم گفت پارسال 2 نوبا تکمیل ظرفیت گرفته!!!

فکر کنم امشال اینقدر اعلام قبولی کردن همه جا پر شده!!
خبر دارید پارسال کلا چند نفر گرفته؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بچه ها دیدی ضایع شدیم تکمیل ظرفیت نداریم......................................................

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      خداروشکر تهران مرکز قبول شدم امتحان تشریحی خوب دادم .........................

پاسخ
      رشته به این میگن خدایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تکمیل ظرفیت نداره

پاسخ
      پرسیدم گفت 30 نفر!!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        افتضاحی که دانشگاه شهید بهشتی به بار آورد!!!!!!!!!!! foroogh.r 17 8,539 ۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۰۹:۵۲ عصر
      آخرین ارسال: M-Noori
        ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,341 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
      آخرین ارسال: Sahab
        انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,381 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
        آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,452 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
        نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,481 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
        نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,300 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
        دانشگاه شهیدبهشتی شهریه پردیس‌های خودگردان را افزایش داد Sahab 1 1,526 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۰۶:۴۷ عصر
      آخرین ارسال: godonly.
        اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,387 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
        hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,415 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        نتایج آزمون دکتری اعلام شد haydariyan 0 1,103 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان