امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تكميل ظرفيت دكتري و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاداسلامي از 30شهریور92آغاز شد
ثبت نام تكميل ظرفيت مقاطع دكتري و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي از امروز شنبه مورخ 30/06/92 ساعت 14:00 آغاز مي شود. دكتر ناصر اقبالي با اعلام اين خبر به روابط عمومي مركز آزمون گفت: ثبت نام تكميل ظرفيت مقاطع دكتري حرفه اي و كارشناسي ارشد از امروز شنبه مورخ 30/06/92 آغاز مي شود و تا شنبه مورخ 06/07/92 ادامه دارد. اقبالي در ادامه افزود: داوطلبان اين دو مقطع مي بايست با تهيه كارت اعتباري به سايت www.azmoon.org مراجعه و نسبت به انتخاب رشته اقدام نمايند. رئيس مركز آزمون در پاسخ به اين سؤال كه چه كساني مجاز به شركت در مرحله تكميل ظرفيت هستند گفت: براي دوره دكتري فقط آن دسته از افرادي كه دعوت به مصاحبه شده اند و در جلسه مصاحبه حضور به هم رساندند، امكان انتخاب رشته در اين مرحله را دارند؛ لازم به ذكر است كه براي مقطع دكتري داوطلبان واجد شرايط فقط يك رشته/محل را مي توانند انتخاب كنند. وي در خصوص شرايط مقطع كارشناسي ارشد گفت: كليه داوطلباني كه در جلسه آزمون كارشناسي ارشد حضور داشته اند مي توانند در اين مرحله ثبت نام كنند. متقاضيان مقطع كارشناسي ارشد مي توانند تا 10 رشته/محل را انتخاب و در سايت www.azmoon.org ثبت نام الكترونيكي كنند. مشاور رياست دانشگاه به داوطلبان توصيه كرد: متقاضيان اين دو مقطع قبل از تهيه كارت اعتباري نسبت به رشته محل هايي كه امكان انتخاب رشته در آنها وجود دارد و در سايت درج شده است، اطلاع حاصل نمايند و سپس به تهيه كارت اعتباري اقدام كنند. اقبالي در پايان در خصوص زمان اعلام نتايج گفت: نتايج مرحله تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد اسلامي در اين دو مقطع تا اواسط مهرماه سال 92 اعلام خواهد شد و پذيرفته شدگان مي توانند از همين ترم (ترم پاييز) مشغول به تحصيل شوند.
منبع :
http://www.pubr-azmoon.com/298_%D8%AB%D8...9%88%D8%AF
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
پس ما چی؟؟؟؟؟؟؟؟2
خدایا

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان ما اگه شرکت کنیم مشکلی داره؟بعد اونایی که تو مرحله اول مجاز نشدن میتونن شرکت کنن تو تکمیل ظرفیت؟ آخه اونا که اسکیس ندادن

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۳۰، ۱۱:۵۰ صبح)parmisa نوشته است: دوستان ما اگه شرکت کنیم مشکلی داره؟بعد اونایی که تو مرحله اول مجاز نشدن میتونن شرکت کنن تو تکمیل ظرفیت؟ آخه اونا که اسکیس ندادن

سلام...برای ما اولا معلوم نیست که تکمیل ظرفیتی باشه یا نه..... دوم اگه تکمیل ظرفیتی باشه طبق چیزی که خودشون گفتن قبلا فقط کسایی که مرحله دو مجاز شدن و سرجلسه مرحله دو حاضر شدن می تونن شرکت کنن

پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    یعنی ممکنه تک مرحله باشه؟تکمیل ظرفیت نداشته باشه؟

پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۳۰، ۱۲:۰۳ عصر)parmisa نوشته است: یعنی ممکنه تک مرحله باشه؟تکمیل ظرفیت نداشته باشه؟

کلا احتمال همه چی تو دانشگاه آزاد هست.....اگه نتایج گروه هنر رو ندن.....عملا تکمیل ظرفیت نمی تونیم شرکت کنیم.......شما که صبر کردین یک ساعت دیگه ام صبر کنید......

پاسخ
     سپاس شده توسط parmisa
    تکمیل ظرفیت تا هفته دیگه هست

من فکر میکنم که جواب ما رو زودتر بدن و ما هم بتونیم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنیم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ثبت نام تکمیل ظرفیت شروع شد ولی خبری از گروه هنر نیست..!!!!!!!!!!

پاسخ
    چرا این مدلیه؟پس ما چی؟ من اصلاً نمیفهمم؟؟؟؟
    یعنی امسال هر دانشگاه 20 نفر ظرفیت قبول میکنه؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۳۰، ۱۲:۳۸ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است: تکمیل ظرفیت تا هفته دیگه هست

من فکر میکنم که جواب ما رو زودتر بدن و ما هم بتونیم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنیم

موافقم.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          افتضاحی که دانشگاه شهید بهشتی به بار آورد!!!!!!!!!!! foroogh.r 17 8,536 ۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۰۹:۵۲ عصر
        آخرین ارسال: M-Noori
          ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,340 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
        آخرین ارسال: Sahab
          انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,380 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
          آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,447 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
          نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,479 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
          نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,300 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
          دانشگاه شهیدبهشتی شهریه پردیس‌های خودگردان را افزایش داد Sahab 1 1,526 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۰۶:۴۷ عصر
        آخرین ارسال: godonly.
          اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,386 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
          hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,407 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          نتایج آزمون دکتری اعلام شد haydariyan 0 1,101 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۵ عصر
        آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان