امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه خوب میشد در فصلنامه شماره بعدی این موضوعات کار بشه
من خودم خیلی دوست دارم رو این موضعات کاربشه چون هم خودم بهش احتیاجددارم و هم میتونه در پروژه ها به دانشجویان کمک کنه و ا زهمه مهمتر مشکل اصلی شهرهای ما در این باره است
موضوعاتی مانند مکانی یابی پایانه ها ی مسافربری و طراحی ورودی این پایانه ها و همچنین طراحی ورودی شهرها
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,364 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mina91
  کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در دانشگاه علامه mina91 0 1,423 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: mina91
  بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,595 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  بالاخره فایل تصویری اموزش اسکیس صدیق و شنگه پور آماده قرار گیری در سایت شد s1s2s3 1 2,101 ۱۳۹۲-۸-۱۶، ۰۶:۵۷ عصر
آخرین ارسال: 6zahra9
  می شه در مورد یک سوال در این تاپیک جواب بدید ممنون میشم s1s2s3 11 4,839 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۸:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Masih
  اطلاعیه سازمان سنجش در مورد تکمیل ظرفیت armangostar 1 1,913 ۱۳۹۲-۸-۱، ۱۲:۵۶ صبح
آخرین ارسال: Sahab
  دوستانی که پروپوزال بلدن بیان به این یک سوال جواب بدن s1s2s3 6 3,066 ۱۳۹۲-۷-۲۳، ۱۲:۰۲ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  کمک در مورد مقاله نوشتن پزوهشی s1s2s3 11 7,094 ۱۳۹۲-۷-۱۷، ۰۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
  سوالی درمورد پروپوزال پایان نامه یک شهرساز خوب بیاد خواهشا s1s2s3 1 1,813 ۱۳۹۲-۷-۲، ۰۸:۲۰ صبح
آخرین ارسال: eleven11
  هر کی در مورد طراحی ورودی شهر مطلبی داره من حاضرم بخرم s1s2s3 8 3,762 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۸:۴۵ عصر
آخرین ارسال: farnoosh joon

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان