امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر هفته چند سوال لطفا یک شهرسازی قوی برای جواب بیاید urban98 بیاید
هر هفته ای سوالاتی اینجا مطرح میشود شاید سوالات بعضی از دوستان دیگر هم باشد از امروز به طوری رسمی شروع میکنیم شاید سوال شما سوال شخص دیگری باشد سوالات
1- در کتابها نوشته شده معیار کمی یا کیفی منظور چیست در کتابها گنگ بیان شده خواهشا با ذکر مثال و بدون حاشیه جواب داده شود
2- منظور از اینکه وقتی میگویند تبیین اصول ادراک یا تبیین اصول خوانایی چیست در اینجا کلمه کلیدی تبیین چه معنی میدهد منظور سوال معنی کلمه تبیین است
بازم تکرار میکنم سوالات مختصر و مفید و با مثال توضیح داده شود
نمونه میکویم مهندس urban 98 یک بار خیلی ساده راهبرد و سیاست را گفتند که خیلی عالی بود
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ
(۱۳۹۲-۷-۴، ۱۲:۵۷ صبح)s1s2s3 نوشته است: هر هفته ای سوالاتی اینجا مطرح میشود شاید سوالات بعضی از دوستان دیگر هم باشد از امروز به طوری رسمی شروع میکنیم شاید سوال شما سوال شخص دیگری باشد سوالات
1- در کتابها نوشته شده معیار کمی یا کیفی منظور چیست در کتابها گنگ بیان شده خواهشا با ذکر مثال و بدون حاشیه جواب داده شود
2- منظور از اینکه وقتی میگویند تبیین اصول ادراک یا تبیین اصول خوانایی چیست در اینجا کلمه کلیدی تبیین چه معنی میدهد منظور سوال معنی کلمه تبیین است
بازم تکرار میکنم سوالات مختصر و مفید و با مثال توضیح داده شود
نمونه میکویم مهندس urban 98 یک بار خیلی ساده راهبرد و سیاست را گفتند که خیلی عالی بود
متاسفانه کلمات عربی بسیاری در زبان ما هست که میتونه جایگزین پارسی روان داشته باشه اما به هر حال در لغتنامه دهخدا کلمه به معنای هویدا شدن و آشکار شدن آمده.میشه گفت وقتی از تبیین نام برده میشه مفهومش روشنگری در تمام جنبه های مربوط به اون بحث هست
-درباره معیار کمی و کیفی هم که واضحه کمی مربوط به تعداد و کیفی هم که کیفیت موضوعه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، s1s2s3

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد Saeedm 1 1,595 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,593 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  می شه در مورد یک سوال در این تاپیک جواب بدید ممنون میشم s1s2s3 11 4,839 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۸:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Masih
  دوستانی که پروپوزال بلدن بیان به این یک سوال جواب بدن s1s2s3 6 3,064 ۱۳۹۲-۷-۲۳، ۱۲:۰۲ عصر
  سوالی درمورد پروپوزال پایان نامه یک شهرساز خوب بیاد خواهشا s1s2s3 1 1,813 ۱۳۹۲-۷-۲، ۰۸:۲۰ صبح
آخرین ارسال: eleven11
  هر کی در مورد طراحی ورودی شهر مطلبی داره من حاضرم بخرم s1s2s3 8 3,761 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۸:۴۵ عصر
آخرین ارسال: farnoosh joon
  یک شهرساز خوب امکان داره بیاد به این سوال جواب بده s1s2s3 11 4,630 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۷:۱۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  سوال اسکیس معماری دانشگاه ازاد آمد s1s2s3 0 1,597 ۱۳۹۲-۶-۲۲، ۰۱:۲۵ عصر
  اطلاعیه مهم>>برای رفع مشکل گوگل که در بعضی وقت ها سایت با ارور امنیتی روبرو میشود alireza 16 7,558 ۱۳۹۲-۶-۲، ۰۱:۱۵ صبح
آخرین ارسال: m.marziye
  دوستان امکانش هست یک کمکی بکنید در مورد پایان نامه s1s2s3 3 1,838 ۱۳۹۲-۵-۱۷، ۰۵:۲۸ عصر
آخرین ارسال: saminta

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان