امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نصب اتوکد 2011
با درود
در نصب اتوکد وقتی میخاهم کدها را در خونه ها paste کنم متاسفانه اون خونه ها ظاهر نمیشه و به جاش این پیام ظاهر میشه. \ در حالی که قاعدتا باید طبق عکس خونه ها ظاهر بشوند منظورم همون باکس ها است

an error has occure in the script of this page
چرا؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
file:///C:/Program%20Files/Common%20Files/Autodesk%20Shared/AdLM/R1/en-US/Webdepot/RTBeginReg.html?p=C%3a%5cUsers%5cjohn%5cAppData%5cLocal%5cTemp%5cRT.Uh3108%5c

پاسخ
سلام مهندس اگه میشه از صفحه ای که ارور میده غکس بگیرین بزارین فکر کنم شما patchنکردین...............
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
من پچ کردم و اون هم کلیدها رو جنریت کرد ولی مشکل اینه که اون باکس ها در سیستم من دیده نمیشن که کدها را بچسبونم تا حالا دو بار هم ویندوز عوض کردم ولی مشکل حل نشده

پاسخ
این لینک اموزش نصبش هست خودم یکبار برای این که بتونم کد ها رو وارد کنم بعد از زدن mem patchو دریافت پیام patch successfully یکبار رفتم تو اکتیو کردن و بیرون اومدم و دوباره که رفتم درست شد.................راستی اینم لینک اموزش نصبش شاید جایی رو جا میندازی............
http://help.rayanhelp.com/?p=196

پاسخ
 سپاس شده توسط starsat ، Brightness
هر چی هست مربوط به اسکریپت ها است که نمیذاره اون باکس ها نشون داده بشوند.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی نقش زرح های شهری در کنترل و رشد پیرامونی شهرها moni_utopia 0 1,262 ۱۳۹۵-۱-۲۶، ۰۲:۱۵ صبح
آخرین ارسال: moni_utopia
  سوال در مورد روش OWA در ترکیب لایه های GIS بابک خرم دین 0 1,754 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۰۸:۵۰ صبح
آخرین ارسال: بابک خرم دین
  کمک برای پیدا کردن نمودار ساختار مدیریت شهری در ایران- کاظمیان و سعیدی رضوانی elahian 1 1,424 ۱۳۹۳-۶-۲۸، ۰۶:۳۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نصب city engine2012 , GIS10.1 بنام سرزمين آذربايجان 1 1,410 ۱۳۹۲-۹-۲۹، ۰۸:۱۲ عصر
آخرین ارسال: Masih
  درخواست کمک برای معرفی منبع در زمینه برنامه ریزی مشارکتی moni_utopia 6 4,507 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ صبح
آخرین ارسال: moni_utopia
  مشکل در کلاس بندی DEM بابک خرم دین 0 1,408 ۱۳۹۲-۸-۱۶، ۱۰:۱۱ عصر
  مشکل در تهیه DEM از خطوط ارتفاعی بابک خرم دین 0 1,367 ۱۳۹۲-۸-۱۶، ۰۶:۵۷ عصر
  نصب اتوکد بابک خرم دین 3 2,168 ۱۳۹۲-۷-۲۲، ۰۴:۰۰ عصر
آخرین ارسال: mona66
Information کمک در باره ی جدول سوآت mhdh72 6 7,051 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۰۸:۵۹ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  نصب نرم افزارexpert choice 11 بابک خرم دین 7 2,510 ۱۳۹۲-۵-۲۴، ۱۲:۳۵ صبح
آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن: