ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
کمک در زمینه انتخاب موضوع پایان نامه
سلام دوستان میخواستم تو انتخاب موضوع پایان نامه ازتون کمک بگیرم
لطفا تو این تاپیک موضوعاتی که به نظرتون ارزش کار کردن و وقت گذاشتن رو داشته باشه و در زمینه مسائل و موضوعات روز شهرسازی باشه و جنبه طراحی نداشته باشه رو مطرح کنید ممنون میشم اگه این لطف رو بکنید
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  girl_rain_forest_road.jpg]
Follow your dreams  and  never  never never give up

سپاس شده توسط: Brightness ، sanaz.f
2
RE: کمک در زمینه انتخاب موضوع پایان نامه
موضوع پایان نامه من: ارزیابی عملکرد سیستم brt بر ساماندهی شهری بود

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: haydariyan ، Brightness
3
سلام. موضوع من بررسی فرهنگ ترافیک در گره های شهری بود

آخرین ارسال های من :
4
سلام دوست عزیز
من چند موضوع میگم دقیقا نمیدونم مربوط به چه حیطه ای میشه، امیدوارم به کارت بیاد:
1- حس مکان
2- هویت یا هویت شهری
3- پدافند غیر عامل
4- حکوم روایی خوب شهر

میتونی این ها رو با استاد راهنمات در میون بذاری و ببینی نظر ایشون چی هست! و ایشون علاقه به کار در این زمینه رو دارن؛ بعد خودشون برا کامل کردن موضوع راهنماییت میکنن.
موفق باشی

آخرین ارسال های من :
5
سلام من این ترم درس شناخت فضای شهری رو برداشتم..... واسه کار عملی هم میدان امام خمینی تهرانو انتخاب کردم..... میشه کسی که این درسو پاس کرده کمکم کنه چه مطالبی باید جمع آوری کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    6
    موضوع چالش انگیز شهرسازی به نظر من می تونه شهرسازی در منطقه پارس جنوبی و اثرات مختلف اون بر سکونتگاها باشه

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: haydariyan
    7
    با سلام ببینید موضوعات مختلف است.
    شما می تونید در رابطه پدافند غیر عامل در شهر سازی تحقیق کنید
    می تونید درابطه توسعه میان افزا تحقیق کنید
    در رابطه با معیار های پایداری محله تحقیق کنید و نمونه موردی هم به دست خودتونه
    در رابطه با حمل ونقل ،اختلاط اربری ها،افزایش سفر ،تاثیرات اونها بر یکدیگر تحقیق کنید.ببینید منم در رابطه با موضوعم خیلی اذیت شدم موضوعات زیادی بهم پیشنهاد شدو تا خودتون به موضوعتون نرسید فایده نداره.اول مشخص کنید در رابطه با چه مبحثی می خواید کار کنید بعد متوجه میشید.
    به قول یکی از دوستام باید به پایانامه حمله کنید تا بترسه .بخواید هی رو موضوع وسواس زیادی به خرج بدید فایده نداره
    موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: haydariyan ، 9123533029
    8
    سلام دوستان
    من میخوام برای پایان نامه روی موضوع برندینگ شهری کار کنم اما در انتخاب عنوان مشکل دارم لطفا راهنمایی کنید.
    ممنون

آخرین ارسال های من :
    9
    من کار شناسی ترافیک خوندم ارشدم شهرسازیه بدم نمیاد موضوع پایان نامم در مورد ترافیک باشه ممنون می شم برای موضوع به منم کمک کنین و البته می خوام قابل دسترس بهشه و تو منابع اذیتم نکنه

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      پایان نامه امنیت شهری غفوریان 4,247 1396-6-21، 11:29 صبح
    آخرین ارسال: yashar.k
      کمک برای پایان نامه alirezapst 585 1395-1-21، 02:53 عصر
    آخرین ارسال: alirezapst
      به یگ عدد نمونه پایان نامه برای ورودی شهر و تاثیرش رو ادراک ذهنی مسافران نیازمندیم king_of_black 2,453 1394-10-19، 01:05 صبح
    آخرین ارسال: altek
      درخواست رایگان انتخاب موضوع پایان نامه FaTyJo0oN 5,830 1394-7-18، 07:43 صبح
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      پایان نامه دستیابی به اصول عابر مداری در طراحی یک محور شهری در بستر توسعه پایدار alireza 1,083 1394-5-26، 03:36 عصر
    آخرین ارسال: alireza
      پایان نامه ساماندهی کالبدی فضایی بافت فرسوده alireza 1,257 1394-5-15، 12:42 عصر
    Rainbow کمک برای پایان نامه rizemize_ph 1,600 1394-4-15، 12:48 عصر
    آخرین ارسال: pitzagosht
      پایان نامه ای با عنوان حمل ونقل پایدار با تاکید بر دوچرخه alireza 915 1394-3-9، 10:42 صبح
      پایان نامه در مورد نقش gis در کاهش مصرف آب alireza 1,178 1394-1-20، 06:52 عصر
      کمک در پایان نامه moalyi 2,013 1393-12-1، 04:04 عصر
    آخرین ارسال: moalyi
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستای نامیله ملایر - همدان 19 نقشه 7 ساعت پیش alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      نقشه اتوکدی منطقه 21 تهران با فرمت dwg 7 ساعت پیش alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستا ازناو ملایر - استان همدان 7 ساعت پیش alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل 8-27 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      درخواست رایگان  نظریه های برنامه ریزی شهری 8-27 mmmmm12345 alireza برنامه ریزی شهری
      غیر رایگان  دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) 8-22 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 8-18 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia پرسش و پاسخ
      درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia درخواست کتاب
      یه روز یه مهندسه.... 8-10 marziyeh.b kafsabizarin گفتگوی آزاد
      مردم محوری طرح یا تخصصی بودن طرح؟ 8-9 Urbanist asoa میز گرد
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع 8-9 haydariyan dhiver1 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      محله ای با جغرافیای در هم تنیده؛ معرفی محله صفا 8-8 alireza alireza اخبار شهرسازی
      آدمک تک چشم وارد اینترنت شد 8-8 atelieahjam arezoo0884 گفتگوی آزاد
      خصوصیات پارتیشن ام دی اف 8-8 shahabi30 arezoo0884 گفتگوی آزاد
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل