امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغاز ثبت نام کنکور ارشد فراگیرپیام نور92 تا 25 مهر/ دفترچه-جزئیات و مبلغ ثبت نام
مشاور عالی سازمان سنجش از زمان آغاز ثبت نام در کنکور فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور خبر داد و اعلام کرد: ثبت نام در این کنکور از فردا آغاز می شود و تا 20 مهر ادامه دارد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جزئیات پذیرش دانشجو در نوبت سیزدهم فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور، گفت: ثبت نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه 1392 ( نوبت سیزدهم) از طریق شبکه اینترنت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org طی روزهای 14 تا 20 مهرماه صورت می گیرد.
وی درباره زمان انتشار دفترچه راهنمای کنکور فراگیر ارشد، تاکید کرد: داوطلبان می توانند با دریافت دفترچه راهنمای کنکور فراگیر که عصر امروز در سامانه سازمان سنجش منتشر می شود، نسبت به ثبت نام خود از فردا اقدام کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش درباره مبلغ ثبت نام، گفت: هر یک از داوطلبان واجد شرایط برای ثبت نام در دوره دانشپذیری کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور ضرورت دارد در این مهلت تعیین شده به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش مراجعه و با تکمیل اطلاعیه اولیه و پرداخت اینترنتی مبلغ 50 هزار تومان با استفاده از کارتهای اعتباری عضو شبکه شتاب هر یک از بانکهای جمهوری اسلامی ایران در داخل یا خارج از کشور نسبت به ثبت نام اقدام کنند؛ لازم است در این زمینه دقت لازم صورت گیرد زیرا وجوه واریز شده، قابل استرداد نیست.
به گفته توکلی، آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 29 آذرماه برگزار می شود و کارتهای کنکور طی روزهای 27 و 28 آذر در سامانه سازمان سنجش، قرار می گیرد.
وی با اشاره به محل برگزاری این آزمون، اظهار داشت: محل آزمون بر اساس استان و شهرستان محل اقامت برای تعیین حوزه امتحانی ( بند 32 تقاضانامه) در استان محل اقامت داوطلب است و افراد با مراجعه به جدول شماره شش دفترچه راهنمای ثبت نام و درج کد مربوط به استان و شهرستان محل اقامت در تقاضانامه اقدام کنند.
توکلی تاکید کرد: افراد در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات ثبت نامی و مشخصات خود می توانند از فردا تا 22 مهرماه به منظور ویرایش اطلاعات به پایگاه سازمان سنجش مراجعه کنند.
منبع : خبرگزاری مهر-سایت سازمان سنجش http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=6&id=1152
دفترچه راهنما پیوست شده .......دانلود کنید

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   arshadfaragir92.pdf (اندازه: 1.69 MB / تعداد دفعات دریافت: 44)
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
سلام
میخواستم بدونم رشته برنامه ریزی شهری که زیر مجموعه گروه هنر هست با جغرافیا و برنامه ریزی شهری که زیر مجموعه گروه انسانیه فرقی داره؟میشه در این مورد منو راهنمایی کنین.ممنونم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوست عزیز

رشته برنامه ریزی شهری از گروه هنر عضو سازمان نظام مهندسی میباشد ولی برنامه ریزی شهری جغرافیا خیر ازنظر محتوای درسی هم حدود 50 درصد واحدها یکسان میباشد. ولی اگر شما تبحر داشته باشید در بازار کار به توانایی شما نگاه میکنند نه عنوان جغرافیا یا شهرسازی بودن.
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Sahab
فروش کتابهای برنامه ریزی شهری منطقه ای و مدیریت شهری خانه شهرسازان + دو کتاب مجموعه سوالات آزمونهای دانشگاه ازاد کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری منطقه ای ومجموعه سوالات آزمونهای سراسری کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری منطقه ای عصر کنکاش

من این کتابها را پارسال از خانه شهرسازان خریدم که شامل پنج کتاب و دو کتاب سوالات کنکور عصر کنکاش که هزینه 175 برام آب خورد کتاب های آمار و زبان در حد نو هستند اما کتاب های مباحث و مبانی و تاریخ کمی خط خوردگی با مداد برای مشخص کردن نکات مهم دارد..... الان من کل کتابها را 80 ت می فروشم هر کی خواست با این شماره تماس بگیرد 09356321341
[/b]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۱۶، ۰۳:۱۷ عصر)mehdi-pasha نوشته است: فروش کتابهای برنامه ریزی شهری منطقه ای و مدیریت شهری خانه شهرسازان + دو کتاب مجموعه سوالات آزمونهای دانشگاه ازاد کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری منطقه ای ومجموعه سوالات آزمونهای سراسری کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری منطقه ای عصر کنکاش

من این کتابها را پارسال از خانه شهرسازان خریدم که شامل پنج کتاب و دو کتاب سوالات کنکور عصر کنکاش که هزینه 175 برام آب خورد کتاب های آمار و زبان در حد نو هستند اما کتاب های مباحث و مبانی و تاریخ کمی خط خوردگی با مداد برای مشخص کردن نکات مهم دارد..... الان من کل کتابها را 80 ت می فروشم هر کی خواست با این شماره تماس بگیرد [font=Tahoma]/font]
    [/b]

دوست عزیز و محترم این مطلب شما ربطی به این تایپیک و الباقی تایپیکها نداشته.....با این کار دارید ایجاد بی نظمی می کنید.....لطفا به مقررات سایت پایبند باشید و قبل از قرار دادن آگهی(البته درجای خودش) با مدیریت سایت هماهنگ کنید........شمارتون هم بردارید لطفا.....وگرنه توسط میران ویرایش میشه

پاسخ
    مشاور عالی سازمان سنجش از تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور تا روز پنجشنبه خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام‌نور تا روز پنجشنبه 25 مهر ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، گفت: داوطلبان باید برای ثبت‌نام در دوره دانش‌پذیری کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور در بازه زمانی مذکور با تکمیل اطلاعات اولیه و پرداخت اینترنتی مبلغ 50 هزار تومان با استفاده از کارت‌های اعتباری عضو شبکه شتاب هر یک از بانک‌های جمهوری اسلامی ایران در داخل یا خارج از کشور نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,340 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,380 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
      آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,447 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
      نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,479 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
      نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,300 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
      اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,212 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
      اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,386 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
      hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,407 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 93 در نیمه دوم اردیبهشت Sahab 1 1,869 ۱۳۹۳-۱-۱۵، ۱۰:۵۳ صبح
      توزیع کارت کنکور دکتری نیمه متمرکز سال 93 آغاز شد Sahab 0 1,095 ۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۱۱:۰۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان