امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یکی به دادم برسه :(
من برای دکوراسیون داخلی چند جا درخواست کار دادم حالا 2 تا از این شرکت ها واسم وقت مصاحبه گذاشتن من بهشون گفته بودم که به فتوشاپ و تری دی مکس مسلط هستم :(
فتوشاپ یاد دارم ولی مکس نه حالا به نظر شما چیکار کنم؟چیکار کنم که زودتر مکس یاد بگیرم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
1
حقیقتش دوست عزیز این برنامه یکم هم سخته و گسترده است تقریبا شاید تنها راهش که به ذهن من میرسه این که یک کلاس خصوصی بگیری یا چند روزی با یک دوستی که مسلط کار کنی تا مباحث پایه رو یادبگیری چون با جزوه و کتاب شاید زود نتونی تسلط پیدا کنی

امیدوارم دوستان راه حل بهتری پیشنهاد کنند
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon
(۱۳۹۲-۷-۱۷، ۱۲:۲۸ عصر)farnoosh joon نوشته است: من برای دکوراسیون داخلی چند جا درخواست کار دادم حالا 2 تا از این شرکت ها واسم وقت مصاحبه گذاشتن من بهشون گفته بودم که به فتوشاپ و تری دی مکس مسلط هستم :(
فتوشاپ یاد دارم ولی مکس نه حالا به نظر شما چیکار کنم؟چیکار کنم که زودتر مکس یاد بگیرم؟
خب دوست عزيز چرا باهاشون صادق نبودي؟يا قبل درخواست كار تري دي مكس رو مسلط نشدي ؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط m.marziye
مرسی از راهنماییتون. بیشتر برای دکوراسیون داخلی چیارو یاد بگیرم بهتره؟

پاسخ
(۱۳۹۲-۷-۱۷، ۱۲:۵۷ عصر)saminta نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۱۷، ۱۲:۲۸ عصر)farnoosh joon نوشته است: من برای دکوراسیون داخلی چند جا درخواست کار دادم حالا 2 تا از این شرکت ها واسم وقت مصاحبه گذاشتن من بهشون گفته بودم که به فتوشاپ و تری دی مکس مسلط هستم :(
خب دوست عزيز چرا باهاشون صادق نبودي؟يا قبل درخواست كار تري دي مكس رو مسلط نشدي ؟
بخدا خسته شدم از بس هرجا زنگ زدم و رفتم واسه کار گفتن نه.با اینکه همه شرایطشو داشتم ولی بازم گفتن نه

پاسخ
اولا توی مصاحبه که نمیاند بهت یک فایل مکس بدند... بیشتر سابقه و این چیزا رو ازت می پرسند
برای طراحی دکوراسیون داخلی قطعا باید روی مکس و چندتا نرم افزار دیگه تسلط پیداکنی
بهتر با یکی از موسسه هایی که طراحی دکوراسیون داخلی اند تماس بگیری و سرفصل موضوعاتی که آموزش می دند رو بپرسی بعد یک آموزشگاه بری و خصوصی یاد بگیری (چون تا جایی که من می دونم موسسه های طراحی داخلی یکی از دوره هاشون مکس هست اما جدا گونه آموزش نمیدند اما آموزشگاها این کار رو می کنن و فشرده چیزایی که نیاز دارید و آموزش می دند)

پاسخ
مرسی خیلی ممنون

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک راجع به طیف لیکرت targol.s 0 1,584 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: targol.s
  درخواست چارت دروس مهندسی شهرسازی به صورت ترمیک hamed_moztarzadeh 0 1,643 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۹:۱۷ صبح
آخرین ارسال: hamed_moztarzadeh
  دوستان به نظرتون چه تفاوتی بین ایده (کانسپت) و آلترناتیو است s1s2s3 2 1,765 ۱۳۹۳-۲-۱، ۰۳:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Urbanist
  به نظر شمابهترین ایده برای طرح ورودی یک شهر چیست s1s2s3 2 1,834 ۱۳۹۳-۱-۲۵، ۰۲:۰۱ عصر
آخرین ارسال: Urbanist
  دوستان به نمونه های موردی خارجی ورودی شهر نیاز دارم s1s2s3 2 2,421 ۱۳۹۲-۱۲-۱۶، ۰۳:۱۴ عصر
آخرین ارسال: Brightness
Sad به دادم برسید sorani 0 1,069 ۱۳۹۲-۹-۱۱، ۰۸:۳۱ صبح
آخرین ارسال: sorani
  درخواست پاسخ به پرسشنامه طراحی شهری leili1985 0 1,689 ۱۳۹۲-۶-۲۵، ۱۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: leili1985
  جواب تشریحی ارشد طراحی شهری 92 به کمک همدیگه hesam.n 1 1,988 ۱۳۹۲-۵-۶، ۰۲:۵۷ صبح
آخرین ارسال: rezvan87
  نیاز به آمار سزشماری سال 1385 starsat 7 3,146 ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۱۰:۲۸ عصر
آخرین ارسال: starsat
  در مورد پاسخ به سوالهای GIS کمکم کنین فرزانه آهاری 4 2,152 ۱۳۹۱-۱۰-۲۰، ۰۷:۱۸ عصر
آخرین ارسال: فرزانه آهاری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان