امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک از دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس
سلام دوستان کسی هست که دانشجوی دانشگاه تربیت مدرس باشه،من خیلی به کمکتون نیاز دارم
ممنون میشم اگه اطلاع بدید
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
بله بنده دانشجوی برنامه ریزی شهری تربیت مدرسم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ه تست از مصالح ساختمانی نشریه 55- کنکورمدیزیت پروژه و ساخت alireza 1 1,351 ۱۳۹۴-۱۰-۱۶، ۱۱:۲۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  تفاوت واحدهای مختلف دانشگاه ازاد تهران E.Y.I 7 3,773 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۵۳ عصر
آخرین ارسال: elahe seyedtaghia
  سوالات دکتری تخصصی رشته معماری سال های 90 94"مربوط به دانشگاه آزاد alireza 0 1,069 ۱۳۹۴-۵-۲، ۱۱:۰۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شماره تلفن کارشناس گروه و گروه طراحی شهری دانشگاه آزاد زنجان رو می خواستم....یا اگه ک alireza 0 1,915 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۱:۳۱ صبح
  از روی یک پلان ساختمان چگونه میشه فهمید که اسکلتش فلزیه یا بتنی؟ alireza 2 1,786 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۷:۲۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست رایگان سوالات دکتری دانشگاه آزاد با جواب مربوط به سال 91 تا 93 alireza 0 1,055 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۱۱:۳۶ صبح
  ثبت نام دانشگاه آزاد تا آخرآذر 93 هست؟ alireza 2 2,048 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۲:۰۶ صبح
  درخواست رایگان درخواست شرح خدمات طرح های راهبردی ساختاری imanataei 4 2,766 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۴:۲۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  یه سوال داشتم منظور از سازمان فضای شهر چیه که بخوام رسم کنیم alireza 2 1,563 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: صبااا
  یکی از دوستانم میخواد بدونه بین 3 گرایش "برنامه ریزی مسکن" و "مدیریت شهری" و بهسازی ن alireza 1 1,028 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۶:۲۷ عصر
آخرین ارسال: @uror@

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان