امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال سرفصل و منابع برنامه ریزی شهری ویژه داوطلبین آزمون های آنلاین ایران شهرساز
سلام
داوطلبینی که ایمیلی به جز جی میل ارسال کرده بودند برایشان ارسال شد در صورتی که برای شما ارسال نشده لطفا هر چه سریعتر ایمیلی به جز جی میل را به شماره 09171388783 همراه با شماره داوطلبی ارسال کنید تا سریعا سرفصل و منابع آزمون دوم تا ششم برنامه ریزی شهری ارسال شود.
سرفصل آزمون دوم طراحی شهری در سایت اسکیس میتوانید دانلود کنید.
اطلاع رسانی هم فردا صبح به ایمیل داوطلبین انجام خواهد شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، haydariyan ، Monir90
ارسال شد

با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
برای من ارسال نشده ایمیلم را دوباره فرستادم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
برا منم ارسال نشده. شماره داوطلبی و ایمیلمو فرستادم به اون شماره ای که گفتین.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۲۰، ۰۹:۴۹ صبح)hamid_shahrsaz نوشته است: ارسال شد

با تشکر

(۱۳۹۲-۷-۲۰، ۰۸:۵۰ عصر)Monir90 نوشته است: برا منم ارسال نشده. شماره داوطلبی و ایمیلمو فرستادم به اون شماره ای که گفتین.
    سلام ارسال شد و برای همه داوطلبینی که امروز ایمیل خود را پیامک کردند ارسال شد.
    برای گرایش طراحی شهری از لینک زیر برای آزمون دوم میتوانند دانلود کنند.
    http://iransketch.ir/shahrsazi/showthrea...n=lastpost

پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۲۰، ۰۸:۵۰ عصر)Monir90 نوشته است: برا منم ارسال نشده. شماره داوطلبی و ایمیلمو فرستادم به اون شماره ای که گفتین.

پاسخ
     سپاس شده توسط Monir90
    (۱۳۹۲-۷-۲۰، ۱۱:۵۲ عصر)AliReza نوشته است:
    من گرایش برنامه ریزی شهری هستم.

پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۲۰، ۱۱:۵۲ عصر)AliReza نوشته است: [quote='Monir90' pid='50763' dateline='1381598443']
    برا منم ارسال نشده. شماره داوطلبی و ایمیلمو فرستادم به اون شماره ای که گفتین.
    [/quote

ارسال شد. ممنوووون
    آزمون دقیقا روز 26-27 برگزار میشه؟؟نمیشه یکی دو روز دیرتر باشه.سرفصلا خیلی زیاده. 2

پاسخ
    درود
    من هم داوطلب بودم در آزمون ها اگر آزمون اول اونی بود که چند وقت پیش برگزار شد باید عرض کنم من توی اون دو روز سایت رو اصلا برام باز نمیکرد.همون خطا که همیشه میداد و برام نوشت.تکلیف من چیه پس2222
    راستی اینجا ایمیل بزنم برای سر فصلا؟
    آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,374 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: hanieh.yas
      نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,255 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,295 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
      2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,001 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: targol.s
      ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,763 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: kvahid
      هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,368 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
      آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 20,729 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: samira.n
      آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,452 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
      رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,448 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
      جدید>رتبه های آزمون جامع رایگان 24-26 آبان با جوایز ویژه برنامه ریزی شهری تا این لحظه alireza 10 7,028 ۱۳۹۲-۸-۳۰، ۱۲:۰۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان