امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزئیات مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد92
برخی جزئیات مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال دوم تحصیلی، اعلام شد.
به گزاش خبرنگار مهر، مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال دوم سال تحصیلی جاری تا دو ماه آینده آغاز می شود.
تکمیل ظرفیت مرحله دوم با مجوز وزارت علوم و بر اساس سقفی که این وزارتخانه برای پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد اعلام می کند، صورت می گیرد.
تکمیل ظرفیت در برخی رشته های دارای مصاحبه نیز انجام می شود.
این مرحله از پذیرش دانشجو در سایر رشته ها بستگی به اعلام نیاز واحدهای دانشگاهی دارد، در مرحله دوم تکمیل ظرفیت، واحدهای دانشگاهی پس از محاسبه میزان ظرفیت نسبت به تکمیل ظرفیت اقدام می کنند.
به گزارش مهر، در مرحله نخست تکمیل ظرفیت 400 رشته محل جدید دانشگاه آزاد برای نخستین بار مجوز پذیرش دانشجو دریافت و نسبت به پذیرش دانشجو اقدام کرد.
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
ینی شهرسازی هم داره؟

بعد چطوری هست؟

همون تعداد که مرحله اول گرفته تکمیل هم میگیره؟

استرس دارم!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با سلام
بنا به درخواست شما درخصوص نتيجه نهايي آزمون مقطع كارشناسي ارشد به اطلاع مي¬رساند، با توجه به محدوديت ظرفيت در نيمسال اول لازم است در انتخاب رشته نيمسال دوم اين مقطع كه در دي ماه سال جاري صورت خواهد گرفت، مجدداً انتخاب رشته نماييد.
لازم به ذكر است كليه جزئيات مربوط به ثبت¬¬نام مرحله تكميل ظرفيت نيمسال دوم از طريق سايت www.pubr-azmoon.com اعلام خواهد شد.

این ایمیل هم از طرف روابط عمومی دانشگاه آزاد برای اعتراضم اومده

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
سلام آیا کسانی که در انتخاب اول خود پذیرفته شده اند ولی از گرایش انتخابی پشیمان شده اند میتوانند دوباره در تکمیل ظرفیت شرکت کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۲۸، ۰۶:۱۳ عصر)hamidii نوشته است: سلام آیا کسانی که در انتخاب اول خود پذیرفته شده اند ولی از گرایش انتخابی پشیمان شده اند میتوانند دوباره در تکمیل ظرفیت شرکت کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آقای عزیز چرا میخواید حق دیگران رو پایمال کنید؟بابا خیلی ها رو این تکمیل ظرفیت حساب باز میکنن.انصاف داشته باشین.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    فکر نکنم اونایی که قبلا پذیرفته شده باشن بتونن توی تکمیل ظرفیت شرکت کنند....

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      زمان ثبت نام کنکور دکتری دانشگاه آزاد/ اجرای مرحله دوم تکمیل ظرفیت ارشد
      رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی زمان آغاز ثبت نام آزمونهای کارشناسی ارشد و دکتری سال 93 این دانشگاه و مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 92 را اعلام کرد.

ناصر اقبالی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: مرحله دوم تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال 92 در دی ماه آغاز و پذیرفته شدگان از بهمن ماه سال جاری به کلاسهای درس می روند.
      وی درباره زمان آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 93، تاکید کرد: ثبت نام این آزمون بعد از اعلام نتایج مرحله دوم تکمیل ظرفیت کنکور ارشد سال 92، شروع خواهد شد.
      به گفته رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، ثبت نام کنکور دکتری دانشگاه آزاد در دی ماه آغاز و آزمون آن در بهمن ماه برگزار می شود.
      لینک خبر :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        افتضاحی که دانشگاه شهید بهشتی به بار آورد!!!!!!!!!!! foroogh.r 17 8,521 ۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۰۹:۵۲ عصر
      آخرین ارسال: M-Noori
        ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,336 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
      آخرین ارسال: Sahab
        انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,376 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
        آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,441 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
        نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,473 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
        نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,295 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
        دانشگاه شهیدبهشتی شهریه پردیس‌های خودگردان را افزایش داد Sahab 1 1,526 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۰۶:۴۷ عصر
      آخرین ارسال: godonly.
        اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,378 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
        اعتبار مالی حمایت از پایان نامه‌های دانشگاه آزاد اعلام شد/بهار93 Sahab 0 1,157 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۱۰:۱۲ صبح
        اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 93 در نیمه دوم اردیبهشت Sahab 1 1,865 ۱۳۹۳-۱-۱۵، ۱۰:۵۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان