امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسکن مقرون به صرفه-کمک
اگر در مورد مسکن مقرون به صرفه مطالبی هست من را راهنمایی کنید . با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام. یه کتاب تحت عنوان Blueprint for Greening Affordable Housing (طرح مسکن سبز مقرون به صرفه) هست که براتون آپلود کردم . فقط اینکه لاتین هست،اگر مشکل ترجمه نداشته باشید،حتما راهنمای خوبی خواهد بود، از این لینک دانلود کنید:
http://iranshahrsaz.com/showthread.php?t...6#pid50856
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، haydariyan

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک فوری elahian 2 1,979 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: النازی.1993.
  استانداردها و بعد طراحی فضاهای ورزشی در یک مجموعه آموزشی به صورت پاورپوینت ترجیحا alireza 4 5,129 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۰:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست .. لطفا کمک کنید godonly. 1 1,333 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۶:۴۳ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  تغییر مقیاس لایه زلزله به اندازه واقعی masoudrom 1 1,070 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۰۴:۳۴ عصر
آخرین ارسال: masoudrom
  مشاوره راستش میخام یه نماز خونه طراحی کنم به نظرشما یه هشت ضلعی این حسو میده alireza 1 1,462 ۱۳۹۳-۸-۶، ۰۸:۳۲ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست رایگان نیاز به تایپیست برای تایپ سوالات کنکور همراه با حق الزحمه alireza 3 3,195 ۱۳۹۳-۷-۲۶، ۱۲:۰۶ عصر
  دانشجویان دانشگاه یزد (به خصوص مقطع ارشد) کسی هست کمکون کنه؟ sas.mmt 10 5,355 ۱۳۹۳-۶-۵، ۰۳:۴۲ عصر
آخرین ارسال: barana
  برای ترسیم نقشه کاربری زمین شهری در جی آی اس نیاز به سیمبل های شهری(سیمبل کاربری ها م alireza 1 1,649 ۱۳۹۳-۴-۱۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  واسه یکی از درسام احتیاج به ضوابط وشاخص ها ومعیارهایی مهم در مکانیابی کاربریهای فرهنگ alireza 0 668 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۰۷:۰۱ عصر
  درخواست همکاری از اعضای گرامی درباره نحوه ارسال مطلب و فایل به سایت ایران شهرساز atelieahjam 0 1,247 ۱۳۹۳-۲-۹، ۰۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان