امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره مرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری
پیام یکی از اعضا در صورتی که میتوانید کمکشون کنید
سلام
من کارشناسی جغرافیا(برنامه ریزی شهری)میخونم تصمیم دارم سال بعد کنکور ارشد شهرسازی برنامه ریزی شهری شرکت کنم ولی اصلا هیچی راجع به این کنکور نمیدونم خیلی جاها مرحله 2 نوشته ولی من نمیدونم این مرحله 2 چیه و چه جوریه؟تصمیم دارم از الان شروع کنم به نظرتون از الان شروع کنم خوبه یا بذارم برا سال بعد؟ممنون میشم راهنماییم کنین.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ایلیا
سلام. برای کنکور مرحله دوم شهرسازی در وهله اول بهتره که از وقایع روز شهر و شهرسازی مطلع باشید.سعی کنید مقاله مطالعه کنید و علاوه بر اینکه اطلاعاتتون رو بروز نگه می دارید،باید کمی هم برای پرزانته ی شیت هایی که برای مرحله دوم می بندید،تمرین کنید که برای اطلاعات بیشتر در زمینه مرحله دوم کنکور و دیدن نمونه کارها،که اعضا برای کنکور گذشته تمرین کردن ،به سایت اسکیس و این قسمت،مراجعه کنید : http://iransketch.ir/shahrsazi/forumdisplay.php?fid=11
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,207 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,328 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,022 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: pishrurbanist
  رتبه ام حدود 140 چقدر مرحله دوم بزنم تا تهران قبول بشم alireza 0 1,022 ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۲:۳۹ صبح
  مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,161 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
  اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,490 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: century21
  مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 2 1,472 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۱۲:۱۵ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,439 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,434 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,042 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان