امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عضویت ویژه رایگان به مدت 10 روز
سلام سایت در اقدامی ویژه عضویت ویژه رایگان را به مدت 10 روز ارائه میدهد برای دریافت عضویت ویژه کافی است 5 فایل با ارزش که در نت موجود نباشد را در تالار vip آپلود کنید یا به ایمیل iranshahrsaz@yahoo.com ارسال کنید.
در صورتی که فایلهای بیشتری ارسال کنید مدت بیشتر تا یک سال عضویت ویژه رایگان دریافت خواهید کرد.
با تشکر
شروع:
26 مهر ماه 1392
پایان:
6 آبان ماه 1392
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، ماراویا ، sara0111 ، elham90 ، Brightness ، sanaz.f
در نت موجود نباشه، مثلاً از کجا اومده باشه؟!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۷-۲۶، ۱۰:۳۹ عصر)Masih نوشته است: در نت موجود نباشه، مثلاً از کجا اومده باشه؟!
فایلهایی که در سیستم تان دارید و با ارزش هستند میتونه در نت هم باشه ولی در دسترس عموم نباشد.

پاسخ
سلام.اگه 5 فایل رو ارسال کنیم به چه مدتی عضویت ویژه خواهیم گرفت؟مرسی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۷-۲۶، ۱۱:۱۳ عصر)saharava نوشته است: سلام.اگه 5 فایل رو ارسال کنیم به چه مدتی عضویت ویژه خواهیم گرفت؟مرسی
سلام
5 فایل>>> 24 ساعت
50 فایل>>>1 ماه
100 فایل>>6 ماه
200 فایل>>1 سال

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، Brightness
ایده خوبی هست ولی مسئله اینه که فایلها باید دارای ارزش بندی باشند. مثلاً یه مقاله ممکنه حجم بسیار پایینی داشته باشه و یک فایل محسوب بشه و یک پروژه کامل یا حجم بالایی داره یا چندین فایل هست و اون هم یکی حساب میشه!

پاسخ
آقا من مدلای مکس که برای بازی زدم رو میتونم بزارم؟
غیر این مدلام فایل مفید دیگه ای که تو نت وجود نداشته باشه رو ندارم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    کسی جواب نمیده؟

پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۲۷، ۱۲:۴۲ عصر)Si010 نوشته است: آقا من مدلای مکس که برای بازی زدم رو میتونم بزارم؟
    غیر این مدلام فایل مفید دیگه ای که تو نت وجود نداشته باشه رو ندارم
    سلام تشکر از شما
    فایلهای شما ویژه تالار vip نیست.

پاسخ
    کاربر hesam.n بدلیل ارسال فایل به ایمیل ایران شهرساز به مدت 24 ساعت عضو ویژه ایران شهرساز شدند.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,879 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,313 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 973 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,869 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
      تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,923 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,677 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,448 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
      خبر ویژه تخفیف ویژه برای آرشیو ویژه تخصصی مهندسی atelieahjam 0 1,132 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۶:۳۲ عصر
      عضویت ویژه بدون واریز وجه ایران شهرساز در 3 ماهه اول 93 alireza 15 6,165 ۱۳۹۳-۶-۲۴، ۰۸:۴۰ عصر
      طرح عضویت ویژه رایگان تا 7 روز alireza 2 1,205 ۱۳۹۳-۶-۴، ۱۱:۱۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان