امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3مقاله انگلیسی جدید میخوام درمورد حمل و نقل و مسکن و کاربری اراضی
Rainbow 
سلام. ممنون میشم اگه سه تا مقاله انگلیسی معرفی کنین بهم،
یکی در مورد حمل و نقل
یکی در مورد مسکن
و یکی در مورد کاربری اراضی
اگه از سال 2007 به بعد باشه ممنون میشم. و اگه میشه چند تا سایت معتبر و رایگان که مقاله انگلیسی و فارسی بشه بگیرم رو بگید.....

ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بهترین راه این هست ک از scholar.google.comکار سرچ رو انجام بدین در سایت های معتبر با توجه ب موضوعتون سرچ رو بهتون میده برای رایگان بودنش هم بعضی از مقالات رو بصورت رایگان ارائه میکنن باید ببنید با توجه ب موضوعتون هس یا نه..موفق باشید...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Sahab ، Brightness ، Melika1993

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله تغییر کاربری اراضی saharava 0 1,682 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: saharava
  کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 0 1,129 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۰۵:۱۰ صبح
آخرین ارسال: Ahadrpn
  تفاوت ترافیک و حمل ونقل شهری، وتاثیر ترافیک بار و ترافیک اطلاعات alireza 0 1,517 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۰۷:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست رایگان سرانه ها و استانداردهای کاربری زمین najme 0 1,692 ۱۳۹۳-۷-۲۳، ۰۳:۲۷ عصر
آخرین ارسال: najme
  سلام کسی در مورد موضوع جدید شکوفایی شهری مطلبی داره ؟ imanataei 4 2,295 ۱۳۹۳-۳-۱۷، ۰۴:۵۳ عصر
آخرین ارسال: imanataei
  من به یک مقاله در مورد کاربری زمین در شهر بروجرد نیاز دارم. البته فورا...لطفا... hasti2211 1 1,879 ۱۳۹۲-۱۱-۱۰، ۰۱:۴۱ صبح
آخرین ارسال: Avril256
  درود به شهرسازان. درمورد اپلیارد پاورپوینت یا مطلب ندارید؟ imanataei 1 3,489 ۱۳۹۲-۱۱-۱۰، ۰۱:۳۸ صبح
آخرین ارسال: Avril256
  درخواست کمک در مورد مسکن imanataei 3 1,798 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۱۲:۱۵ عصر
آخرین ارسال: imanataei
  درخواست مقاله نقد و آسیب شناسی سیاستگذاری و برنامه ریزی عملیاتی مسکن مهر در ایران sardarekord 0 1,917 ۱۳۹۲-۵-۲۶، ۱۱:۵۹ صبح
آخرین ارسال: sardarekord
  درخواست کمک برای مقاله انگلیسی haydariyan 6 3,312 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۱۱:۱۷ صبح
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان