امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی در مورد سیاست های مسمن تو کشورهای اروپای شرقی مطلب داره؟
کسی در مورد سیاست های مسمن تو کشورهای اروپای شرقی مطلب داره؟ حالا هر کشوری که باشه مهم نیست. یا اگه منبع هم معرفی کنین ممنون میشم. ایرانی و خارجیش مهم نیست.
آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
پاسخ
(۱۳۹۲-۷-۲۸، ۱۱:۴۲ عصر)imanataei نوشته است: کسی در مورد سیاست های مسمن تو کشورهای اروپای شرقی مطلب داره؟ حالا هر کشوری که باشه مهم نیست. یا اگه منبع هم معرفی کنین ممنون میشم. ایرانی و خارجیش مهم نیست.
سلام
تو این شماره فصلنامه اقتصاد مسکن درباره سیاست های چین حرف زده
یه نگاهی بهش بندازید شاید به دردبخوره

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   47&48.pdf (اندازه: 1.75 MB / تعداد دفعات دریافت: 7)
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، Brightness
(۱۳۹۲-۷-۲۸، ۱۱:۴۲ عصر)imanataei نوشته است: کسی در مورد سیاست های مسمن تو کشورهای اروپای شرقی مطلب داره؟ حالا هر کشوری که باشه مهم نیست. یا اگه منبع هم معرفی کنین ممنون میشم. ایرانی و خارجیش مهم نیست.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   980727340.pdf (اندازه: 3.38 MB / تعداد دفعات دریافت: 24)
.pdf   555556579.pdf (اندازه: 255.27 KB / تعداد دفعات دریافت: 9)

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، imanataei
واقعا ممنون. لطف کردین. اما من تو اروپای شرقی مطلب می خوام. اینا اسیای شرقی بودن.ولی بازم ممنون. اگه در مورد اروپای شرقی داشتین ممنون میشم بفرستین

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
(۱۳۹۲-۷-۲۹، ۰۱:۳۸ صبح)imanataei نوشته است: واقعا ممنون. لطف کردین. اما من تو اروپای شرقی مطلب می خوام. اینا اسیای شرقی بودن.ولی بازم ممنون. اگه در مورد اروپای شرقی داشتین ممنون میشم بفرستین
خواهش میکنم
الان مشغول نوشتن پروپوزالم،کارم یکم سبکتر بشه باز میگردم اگه چیزی پیدا کردم براتون تو سایت میذارم
موفق باشید

پاسخ
ممنون واقعا. هر وقت تونستین حتما بفرستین . من منتظرم.

پاسخ
کسی نیست که یه راهنماییییی بکنه؟؟؟؟؟؟

پاسخ
سلام.یک از فایل ها گزارشی هست که همراه با نام بردن کشورها و ارائه امار و ارقام،سیاست هاش رو هم نوشته. امیدوارم مفید باشه

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   HOUSING DEVELOPMENTS.pdf (اندازه: 761.53 KB / تعداد دفعات دریافت: 38)
.pdf   EFFICIENCY AND EFFECTIVENESS OF HOUSING POLICIES IN THE CENTRAL AND EASTERN EUROPE COUNTRIES.pdf (اندازه: 52.6 KB / تعداد دفعات دریافت: 14)
.pdf   New Policies to Facilitate Affordable.pdf (اندازه: 77.69 KB / تعداد دفعات دریافت: 19)
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، haydariyan

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری lofra 3 5,440 ۱۳۹۶-۴-۱۴، ۰۳:۳۹ عصر
آخرین ارسال: امجدی
  کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 0 1,092 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۰۵:۱۰ صبح
آخرین ارسال: Ahadrpn
  درخواست رایگان سلام. کسی در مورد ضوابط و مقررات نوسازی در بافت فرسوده شهر کرمانشاه مطلبی داره ؟ imanataei 0 1,292 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۶:۱۵ عصر
آخرین ارسال: imanataei
  مقاله ای در مورد انواع منظر و نگهداری و مدیریت آن ها alireza 0 2,337 ۱۳۹۴-۱-۱۶، ۰۴:۲۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست رایگان مقاله در ارتباط با بافت های تاریخی alireza 2 3,073 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۱۲:۳۱ صبح
آخرین ارسال: faezeh1372
  درخواست رایگان تاثير مكان ساختمان و نقش ان در ساخت و ساز پایدار Brightness 0 1,391 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۱۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست رایگان مقاله اي در مورد يك پروژه اجرا شده كه در آن از روش عقلايي استفاده شده Brightness 0 1,735 ۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۹:۲۲ عصر
  در مورد ابعاد کالبدی و زیست محیطی توسعه پایدار شهری مطالبی دارید ممنون میشم کمک کنید lofra 12 6,950 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۰۸:۰۷ عصر
  کسی دکتر شیعه رو میشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ parasto_gh 7 4,229 ۱۳۹۳-۸-۱، ۱۰:۱۰ عصر
آخرین ارسال: hosbarbi
  اگر در مورد بازآفرینی شهری بافت های تاریخی یا در مورد گردشگری مقاله یا مطلالبی دارین alireza 0 1,525 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۱۱:۰۲ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان