امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا سرعت سایت مناسب است؟
(۱۳۹۲-۷-۲۹، ۱۰:۳۳ عصر)AliReza نوشته است: سلام دوستان
شاید زدن این تاپیک درست نباشد ولی با توجه به گزارش یکی از مدیران در مورد سرعت سایت و جواب شرکت پشتیبانی لطفا سرعت اینترنت خودتان و مدت باز شدن صفحات سایت ایران شهرساز را درج کنید.
نمونه:
سرعت نتم 256 می باشد و سرعت باز شدن صفحات خوب است.
سلام مهندس سرعت اینترنت من 256 و سرعت باز شدن صفحات اصلا خوب نیست اتفاقا میخواستم اینو بهتون بگم ولی فکر کردم شاید به دلیل پایین بودن سرعت اینترنت تو این چند وقت اخیر باشه ولی الان که داشتم با یکی از سایتای دیگه مقایسه اش میکردم سرعت باز شدن سایت ما اصلا خوب نیست من خودم گاها از باز کردن پیجا صرف نظر میکنم.فکر میکردم سایرین این مشکلو ندارن که چیزی نمیگن
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، mina91
شاید زدن این تاپیک درست نباشد ولی با توجه به گزارش یکی از مدیران در مورد سرعت سایت و جواب شرکت پشتیبانی لطفا سرعت اینترنت خودتان و مدت باز شدن صفحات سایت ایران شهرساز را درج کنید.
نمونه:

من دیروز مشکلی نداشتم ولی الان دیر صففحات باز میشه سرعت نتم 512 هست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab
نمونه:
سلام

سرعت من 128 شاتل هست

سرعت سایت راستش زیاد مناسب نیست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
نمونه:
سرعت نتم 2مگ می باشد و سرعت باز شدن صفحات خوب ولی لینک های دانلود فوق العاده سرعت پایین دانلود میشن!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
http://gtmetrix.com/reports/www.iranshah...m/HJq3F9EF

اینجا رو هم بررسی کنین بد نیست

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab
نمونه:

با سلام
سرعت نتم 128 به نظرم خوبه سرعت باز شدن سایت در کل مگر مواقع خاصی که گاها اعلام هم شده که سایت دچار مشکل بوده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سرعت سایت افتضاحه خیلی بده برای هر صفحه 10 ثانیه طول می ده.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بابا من یکی ماهی است پدرم دراومده نتسلامتی از اینترنت پرسرعت استفاده میکنم ولی تا یک صفحه را برام باز میکنه دنیا اخر شده نمیدونم چرا اینجوری شده واقعا وقتی این مشکل را میبینم دیگه حوصله ندارم تو سایت بمونم و سریع صفحه را میبندم چون اعصابم را خورد میکنه
    آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
    پاسخ
    سلام
    اینکه نت 256 یا 512 باشه خیلی مهم نیست بلکه بسته به شرکتش و منطقه ای که در اونجا قرار گرفته باشید ممکنه تفاوت بکنه. ملاک سرعت کیلوبایت در ثانیه دانلود شما بدون هیچ نرم افزاری از قبیله IDM یا نرم افزارهای دیگه هست. مخصوصا نت مخابرات سرعت بسیار پایینی داره به طوری که سرعت 512 از 128 خیلی از شرکت ها هم پایینتره! و به همین روال ، سرعت بارگذاری صفحات هم پایینتر هست.
    جمع بندی اینکه دوستانی که سرعت نتشون بالا هست، کندی باز شدن صفحات رو خیلی شاید احساس نکنند ولی اونطوری که من ازمایش کردم از چند سیستم، برای سرعت دانلود کمتر از 100 کیلوبایت در ثانیه، همونطوری که گفتن حتی تا ده ثانیه بارگذاری صفحات طول می کشه
    به نظر منم سرعت سایت پایینه
    سرعت دانلود فایل ها هم همینطور، چون احتمالا سروری که فایل ها روش اپ میشن سرعت پایینی داره و همچنین resume capability هم نداره، بنابراین اگر احیانا وسط دانلود یک لحظه قطع بشه، برای دانلود مجدد باید از ابتدا دانلود کنید. سرعت دانلود فایل ها هم از سرور سایت گاهی تا یک پنجم سایت های مشابه پایین هست
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
    [سلام . بله خوبه
    آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,803 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 964 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,320 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
      تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,909 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      نحوه ارسال مطلب در سایت(آموزش) alireza 16 14,414 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
      اطلاعیه درج مشخصات مناسب برای فایل های فروشگاهی atelieahjam 0 920 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۱:۱۹ عصر
      اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 0 1,245 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۴ عصر
      اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1 1,877 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر
      آمار اعضای سایت در هر استان و شهر alireza 10 4,130 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۵:۱۳ عصر
      فروش سایت ایران معمار alireza 0 1,314 ۱۳۹۳-۵-۷، ۰۱:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان