ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
ژئورفرنس کردن
من وقتی مختصات رو از گوگل ارث یادداشت میکنم و تو آرک مپ برای ژئورفرنس کردن وارد میکنم نقشه کشیده میشه....میشه بگید اشکال از کجاست و چیکار باید بکنم؟
آخرین ارسال های من :

آذربایجان وار السون ایستمین کور السون
2
RE: ژئورفرنس کردن
دوست عزیز سیسنم مختصات رو اول درست تعریف کردی؟
دوباره مختصات ها رو چک کن
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
3
(1392-7-30، 06:31 عصر)بابک خرم دین نوشته است:  من وقتی مختصات رو از گوگل ارث یادداشت میکنم و تو آرک مپ برای ژئورفرنس کردن وارد میکنم نقشه کشیده میشه....میشه بگید اشکال از کجاست و چیکار باید بکنم؟

سلام دوست عزیز
شما چه مختصاتی رو وارد میکنید؟ جغرافیایی؟ یا UTM؟
اگه با UTM باشه که نباید اشکال خاصی پیش بیاد! من معمولا با UTM کار میکنم، لذا مشکلی پیش نمیاد. البته با جغرافیایی که وارد کردم، کلا نقشه پرید.
خلاصه یا من وارد نیستم یا با جغرافیایی نمیشه وارد کرد.
قابل توجه: نکته ای که هست این که مختصاتی که در گوگل ارث میاد، X و Y در اون بر عکس هست: یعنی اول Y و بعدش X و وقتی در آرک مپ مختصات وارد میکنید ابتدا X هست و سپس Y. باید هنگام مختصات وارد کردن در "آرک مپ" حواستون باشه.

نمیدونم فایل اکسلی که میشه مختصات جغرافیایی رو تبدیل به UTM کرد دارید یا نه!
من اینجا براتون پیوست میذارم. انشاا... که مشکلتون حل شه.

.xls   UTMCON_1.XLS (اندازه: 44.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 24)

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Masih ، sanaz.f
4
سلام. مهندس اون قسمتی که میخواین X و Y رو تعریف کنید جلوی اونها سیستم رو روی E و N باید قرار بدین دقیقا مشکلتون همینه

آخرین ارسال های من :
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  کمک برای پیدا کردن نمودار ساختار مدیریت شهری در ایران- کاظمیان و سعیدی رضوانی elahian 1,156 1393-6-28، 06:33 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  وارد کردن مدل در GIS بابک خرم دین 1,147 1392-5-19، 07:18 عصر
آخرین ارسال: tu_m8431205
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی دیروز alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  طرح منطقه ای 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  آمارنامه ی استان اصفهان، یزد و چهار محال و بختیاری 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 4-24 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 4-21 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 4-21 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  درمانگاه بین راهی در یزد 4-16 saeed nasiri majd farid-ph نمونه اسکیس(vip-1)
  مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری 4-14 lofra امجدی درخواست مقاله
  بازسازی منزل 4-14 liyaoo site2017 تالار گفتمان معماری
  100 نکته درک عمومی معماری 4-12 MHAKBARI mrw_45 تحقیقات و جزوات
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل