امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چارت دروس ارشد طراحی شهری
سلام و خسته نباشید
من امسال طراحی شهری دانشگاه تهران مرکز قبول شدم.اما چارت دروس بهمون ندادن نمیدونم چند واحد و چند ترم بیاد پاس کنم.اگر میشه کمک کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۸-۲، ۱۲:۳۸ عصر)yazmin نوشته است: سلام و خسته نباشید
من امسال طراحی شهری دانشگاه تهران مرکز قبول شدم.اما چارت دروس بهمون ندادن نمیدونم چند واحد و چند ترم بیاد پاس کنم.اگر میشه کمک کنید

سلام. تبریک
تعداد ترم هایی که باید پاس کنین به دانشگاتون بستگی داره برخی دانشگاهها به خاطر بالابودن تعداد کارگاههاشون 4 ترم درس برای بچه ها میذارن به غیر از پایان نامشون بعضیاهم 3 ترم درس و یک ترم پایان نامه قرار میدن ( اصولا جاهایی که 2 تا کارگاه دارند).. ولی متوسط همون 4 ترم و به عبارتی 2 سال میشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط century21
درود برشما
در هر دانشگاهی ک باشید تعداد واحدهای ارشد بخصوص در دانشگاه ازاد بدون پیش نیازها 32 واحده..موفق باشید...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، century21
سلام...علاوه بر مطالبی که مدیران عزیز گفتن به لینک زیر هم سر بزنید سرفصل ها رو دانلود کنید
http://iranshahrsaz.com/showthread.php?t...3#pid22627
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r ، century21

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان کمک در مورد روش تحقیق:بررسی شهر الکترونیک بر ارتقا زندگی شهری Brightness 4 2,955 ۱۳۹۳-۱۰-۱، ۱۱:۳۵ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  درخواست رایگان روش تحقیق: بررسی شهر الکترونیک بر ارتقا زندگی شهری Brightness 0 1,801 ۱۳۹۳-۱۰-۱، ۰۸:۱۴ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست چارت دروس مهندسی شهرسازی به صورت ترمیک hamed_moztarzadeh 0 1,637 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۹:۱۷ صبح
آخرین ارسال: hamed_moztarzadeh
  کمک... محاسبه سرانه های شهری rezvan87 6 5,373 ۱۳۹۳-۳-۹، ۱۰:۵۹ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  ماجرای من و ارشد farnoosh joon 14 6,580 ۱۳۹۲-۸-۲۲، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: 9123533029
  کسی هست پارسال برنامه ریزی شهری آزاد قزوین تکمیل ظرفیت بهمن قبول شده باشه؟ hamid_shahrsaz 2 1,687 ۱۳۹۲-۷-۲۷، ۰۹:۴۵ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  کمک فوری- مقاله در مورد طراحی خیابان Raha.a 2 2,799 ۱۳۹۲-۷-۲۱، ۱۲:۴۸ صبح
آخرین ارسال: s1s2s3
  برنامه ریزی شهری javad jamshidi 4 2,837 ۱۳۹۲-۷-۱۷، ۰۶:۵۴ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست منابعی برای تحقیق در رابطه جرم با شهر یا طراحی شهری sardarekord 2 2,176 ۱۳۹۲-۷-۶، ۰۸:۳۳ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
  درخواست پاسخ به پرسشنامه طراحی شهری leili1985 0 1,686 ۱۳۹۲-۶-۲۵، ۱۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: leili1985

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان