امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولد مديريت محترم سايت (جناب آقاي مهندس دهقان) رو بهشون تبريك مي گوييم
جناب مدیر عزیز و دوست داشتنی...مهندس دهقان
AliReza تولدتان را صمیمانه تبریک گفته و از خدای متعال برایتان شادی سلامتی و سربلندی و دلی شاد و روزگاری آروم آرزو دارم
و ممنون از شما برای اینکه بستری رو با تمام مشکلات فراهم آوردید که جامعه کوچک شهرسازی بتوانند تبادل اطلاعات کنند...
خوشبختی و سعادت برای من است که تقریبا دو سال در کنار شما و سایت بوده ام
تبریک دست خالی مرا با سخاوت بی حدتان بپذیرید…
تولدتون مبارک…س.ح.ا.ب
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، alireza ، dementor ، Brightness ، haydariyan ، 9123533029 ، mahnaz_1414 ، atria ، نعیمه حیدری
به بههههههههه
تولدم مبارکWs17
ببخشید تولد شما مبارک
دلم تولد خواست
حالا ما کیک بخوایم بخوریم باید کیو ببینیم؟!Ws3
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، alireza ، saminta ، mahnaz_1414 ، نعیمه حیدری

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ۵ اسفندماه٬ « روز مهندس» بر شما مهندس عزیز مبارک باد! atelieahjam 0 922 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۰۶:۱۱ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  خبر ویژه هدیه سایت به مهندس برایتنس بابت زحمات شون در سایت alireza 7 2,850 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۲:۳۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  تولد مديريت محترم سايت (جناب آقاي مهندس دهقان) رو بهشون تبريك مي گوييم MHAKBARI 24 7,974 ۱۳۹۱-۸-۱۵، ۰۴:۰۹ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  ***تولد دوستان عزیزمون fatyjo0on و sahar71 مبارک*** baradaran 21 12,954 ۱۳۹۱-۸-۳، ۰۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: arshadememari
  تولد دوستان فعال و خوبمون setareh23 و hamed66 مبارک.... 0RKIDEH 12 5,498 ۱۳۹۱-۷-۲۹، ۰۷:۴۶ صبح
آخرین ارسال: پریوش
  تولد مدیریت محترم جناب اقای دهقان مبارک Ƒanos 17 8,448 ۱۳۹۱-۷-۱۷، ۰۳:۴۰ عصر
آخرین ارسال: m.naghavi
  مهندس elena جان، تولدت مبارک... 0RKIDEH 12 7,548 ۱۳۹۱-۵-۱۴، ۰۹:۱۱ عصر
آخرین ارسال: Sadeghpour
  مهندس امیررضا دوست ایران شهرسازی ما، تولدت مبارک 0RKIDEH 3 2,414 ۱۳۹۱-۵-۱۳، ۰۶:۳۵ صبح
آخرین ارسال: پریسیما
  تولد دوست ایران شهرسازیمون mehdime007مبارک... 0RKIDEH 5 2,565 ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۰۹:۴۷ صبح
آخرین ارسال: قاصدک
  تولد دوستان خوبمون mhakbary و oba و eng.beyrami عزیز مبارک... 0RKIDEH 14 6,911 ۱۳۹۱-۴-۲۱، ۰۵:۱۸ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان