امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1
آزمون تعیین سطح تا چند روز دیگه اعلام و رایگان خواهد بود.
برنامه هم ایمیل شده و احتمالا تا شب در سایت قرار می گیرد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط zohreziaraty ، hanieh.yas
ممنون مهندس. میشه برنامه رو برای منم ایمیل کنید .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام.
    من هم تمایل به شرکت در این آزمون های آزمایشی را دارم.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      آزمون رایگان ارزیابی طراحی شهری با همکاری شبکه طراحی شهری در 24 مهر برگزار می شود لطفا شماره 09120592515 را ذخیره و در تلگرام پیام دهید تا براتون شماره داوطلبی صادر شود.

پاسخ
       سپاس شده توسط zohreziaraty
      سلام. متاسفانه برای من شماره داوطلبی صادر نشد و موفق به شرکت در آزمون 24 مهر نشدم...
      یعنی مشکل کجاست؟؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,377 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,345 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
        2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,009 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
      آخرین ارسال: targol.s
        ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,923 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: kvahid
        هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,416 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
        آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 20,992 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: samira.n
        آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,514 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
        رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,522 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
        جدید>رتبه های آزمون جامع رایگان 24-26 آبان با جوایز ویژه برنامه ریزی شهری تا این لحظه alireza 10 7,147 ۱۳۹۲-۸-۳۰، ۱۲:۰۲ صبح
        جدید>رتبه های آزمون جامع رایگان 24-26 آبان با جوایز ویژه طراحی شهری تا این لحظه alireza 16 8,808 ۱۳۹۲-۸-۳۰، ۱۲:۰۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان