امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روز شهرساز مبارک
سلام
هوای شهر انسان را آزاد می کند(ماکس وبر)
روز شهرساز را به 60 هزار عضو ایران شهرساز و جامعه شهرسازی کشور عزیزمان تبریک می گوییم.
.
.
.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، saminta ، sara0111 ، EBRAHIMMILAN2012 ، نعیمه حیدری ، atria ، foroogh.r ، روجا ، haydariyan ، dementor ، Brightness ، m.marziye ، elham90 ، mahnaz_1414 ، urban7 ، 9123533029
از مدیریت بسیار خوب شما سپاسگزاریم .
روز شهرساز مبارک
آخرین ارسال های من :

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم :
    " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهـــربانم ! "

:heart:
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، 9123533029
    من هم به عزیزانم تبریک گفته و تحول دولت محوری به شهروند مداری را نه تنها شعار بلکه باید به صورت عملی ایجاد کرد و یکی از مستلزمات این امر اینه که شهرسازان و متخصصان شهری از مباحث تئوری به عملکرد روی بیاورند و از عزلت و گوشه نشینی در دانشگاهها و موسسات صرفا پژوهشی به هر صورتی(ولو توسط بند پ) به طرف مدیریت شهری و اداره امورات شهری بیان انشا...
    آخرین ارسال های من :

محمد(ص):"اعملی یا فاطمه فانی لا اغنی عنک من الله شیئا"،فاطمه اگر عمل نداشته باشی من پیامبر هم نمیتونم واست کاری کنم.
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، m.marziye
      سلام با کمی تاخیر به مدت 48 ساعت عضویت ویژه ایران شهرساز به مناسبت روز شهرساز با 50 درصد تخفیف ارائه می شود و پس از آن به قیمت قبلی بر میگردد.
      تخفیف فقط در عضویت یکساله اعمال شده است.
      برای خرید به لینک زیر بروید:
      http://www.iranshahrsaz.com/usercp.php?action=payments
      اگر عضو نیستید مبلغ 36 هزار تومان را از لینک پرداخت آنلاین پرداخت کنید و در توضیحات بنویسید عضویت ویژه با تخفیف 50 درصد
      https://zarinp.al/iranshahrsaz

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,882 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,317 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
        عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,862 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
        شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,886 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
        ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,394 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
        جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,377 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
        قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,144 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
        رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,945 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
        تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,931 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,129 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
      آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان