ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 78 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
برنامه ریزی کنکور 1391 برنامه ریزی شهری(ترم شش و پشت کنکوری بیا تو)
سلام

بهترین برنامه ریزی برای قبولی در آزمون سراسری یا آزاد را بنویسید و یا اگر قبلا تجربه داشتید با برنامه ریزی که کردید

چقدر موفق بودید مهم نیست چه رتبه ای را بدست آوردید.

(در این تاپیک فقط برای گرایش برنامه ریزی شهری و منطقه ای)
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: Maryam M
2
RE: برنامه ریزی کنکور 1391 برنامه ریزی شهری(ترم شش و پشت کنکوری بیا تو)
سلام

نمی دونم تا کی ما باید اطلاعاتی اگه داریم نگه داریم ودر اختیار دیگر دوستانمون نزاریم مگه چه اتفاقی میوفته اکثر کاربرهای این سایت در گرایش های مختلف معماری -برنامه ریزی

شهری و طراحی شهری هستندو امسال هم در آزمون سراسر90 شرکت کردند ولی فقط بازدید و دانلود و حتی بدون سپاس خدانگهدار.

منتظر ارسال نظرتون هستیم فقط نخونید وبرید این سایت میانگین بازدیدش 1000 است و نظر شما هر چند خط که باشه شاید گره کار یکی دیگه را باز کنه پس جواب بدید.

ممنون از اینکه درددل منو خوندید پس بنویس.

سپاس شده توسط: nima
3
سلام

من برای کنکور 1390 سراسری از مهر دنبال موسسه ای بودم و بعد از بررسی موسسه های مدرسان شریف و ماهان و سنجش تکمیلی و پارسه و سنجش3

نمی دونم چطور شد که در سنجش تکمیلی ثبت نام کردم ولی راضی نیستم چون اصلا سوالات کنکور 1390 با آزمونهایش همخوانی نداشت البته از حق

نگذریم مشاورش که رتبه 4 کنکور 1389 را داشت(مهندس ناصحی فر) بعد از آزمون تماس میگرفت و راهنمایی میکرد .

بقیه در پاسخ بعدی.....منتظر باشید

4
بچه ها به نظرتون چیکار کنیم ؟؟؟!! وقت زیادی نمونده ها واسه بهمن !!!

آخرین ارسال های من :
    5
    سلام به همه

به نظر من از همین امروز میتونیم یه برنامه ریزی را ارایه دهیم که اول چه کتابهایی را بخونیم(کدوم مهمتره)و خدا را شکر سوالات و خلاصه منابع هم در سایت برای دانلود

هست و دیگه لازم نیست که سایتها را جستجو کنیم.
    راستی کدوم موسسه برای ثبت نام بهتره؟

1- اکسین 2- پارسه 3- ماهان 4- مدرسان شریف 5- سنجش سه 6-ارشد و....

آخرین ارسال های من :
    6
    ادامه تاپیک قبلی:

من از حدود اوایل مهر در موسسه سنجش تکمیلی ثبت نام کردم و میخواستم انصراف بدهم چون تحقیق کردم و با چند نفر که کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری بودند صحبت کردم و اونا گفتند که مهر نظام مهندسی نمیدند.

در هر صورت شروع کردم و در آزمونها شرکت کردم الان هم پشیمون نیستم و برای آزمون 91 دارم آماده میشم.

رتبه ام در همون آزمون اول فکر کنم 85 شد در 282 نفر (در آخر نمودار کاملش را براتون میزارم) خیلی امیدوار شدم چون اصلا (حتی 1 صفحه) فقط با اطلاعات شخصی

البته مبانی برنامه ریزی را خوب زدم(33درصد) بقیه هم بد نبود آمار(9درصد) و بقیه کمتر.

در تاپیک بعدی در همین موضوع ادامه را براتون میگم شاید بدردتون بخوره......

خوندی شما هم بنویس... نرو لطفا شاید همین مطالب ساده بدرد یکی دیگه بخوره ممنون که مینویسی...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 AliReza 67 1395-9-18، 02:43 صبح
    آخرین ارسال: AliReza
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 122 1395-9-12، 02:46 عصر
      خلاصه اصول و روشهای برنامه ریزی منطقه ای -دکتر کرامت ا... زیاری AliReza 438 1395-8-15، 12:43 صبح
      خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) AliReza 349 1395-8-3، 03:31 صبح
      شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 AliReza 640 1395-6-9، 03:48 صبح
      سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 AliReza 542 1395-5-8، 03:34 عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 AliReza 503 1395-4-30، 07:54 عصر
    آخرین ارسال: f.e
      کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 AliReza 2,799 1395-4-30، 07:06 عصر
      شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 675 1395-4-16، 03:10 صبح
      شیت ساماندهی شهر بیدستان تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 516 1395-4-16، 03:09 صبح
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل