امتیاز موضوع:
  • 78 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه ریزی کنکور 1391 برنامه ریزی شهری(ترم شش و پشت کنکوری بیا تو)
سلام

بهترین برنامه ریزی برای قبولی در آزمون سراسری یا آزاد را بنویسید و یا اگر قبلا تجربه داشتید با برنامه ریزی که کردید

چقدر موفق بودید مهم نیست چه رتبه ای را بدست آوردید.

(در این تاپیک فقط برای گرایش برنامه ریزی شهری و منطقه ای)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M
سلام

نمی دونم تا کی ما باید اطلاعاتی اگه داریم نگه داریم ودر اختیار دیگر دوستانمون نزاریم مگه چه اتفاقی میوفته اکثر کاربرهای این سایت در گرایش های مختلف معماری -برنامه ریزی

شهری و طراحی شهری هستندو امسال هم در آزمون سراسر90 شرکت کردند ولی فقط بازدید و دانلود و حتی بدون سپاس خدانگهدار.

منتظر ارسال نظرتون هستیم فقط نخونید وبرید این سایت میانگین بازدیدش 1000 است و نظر شما هر چند خط که باشه شاید گره کار یکی دیگه را باز کنه پس جواب بدید.

ممنون از اینکه درددل منو خوندید پس بنویس.

پاسخ
 سپاس شده توسط nima
سلام

من برای کنکور 1390 سراسری از مهر دنبال موسسه ای بودم و بعد از بررسی موسسه های مدرسان شریف و ماهان و سنجش تکمیلی و پارسه و سنجش3

نمی دونم چطور شد که در سنجش تکمیلی ثبت نام کردم ولی راضی نیستم چون اصلا سوالات کنکور 1390 با آزمونهایش همخوانی نداشت البته از حق

نگذریم مشاورش که رتبه 4 کنکور 1389 را داشت(مهندس ناصحی فر) بعد از آزمون تماس میگرفت و راهنمایی میکرد .

بقیه در پاسخ بعدی.....منتظر باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط nima
بچه ها به نظرتون چیکار کنیم ؟؟؟!! وقت زیادی نمونده ها واسه بهمن !!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط nima
    سلام به همه

به نظر من از همین امروز میتونیم یه برنامه ریزی را ارایه دهیم که اول چه کتابهایی را بخونیم(کدوم مهمتره)و خدا را شکر سوالات و خلاصه منابع هم در سایت برای دانلود

هست و دیگه لازم نیست که سایتها را جستجو کنیم.
    راستی کدوم موسسه برای ثبت نام بهتره؟

1- اکسین 2- پارسه 3- ماهان 4- مدرسان شریف 5- سنجش سه 6-ارشد و....

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ادامه تاپیک قبلی:

من از حدود اوایل مهر در موسسه سنجش تکمیلی ثبت نام کردم و میخواستم انصراف بدهم چون تحقیق کردم و با چند نفر که کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری بودند صحبت کردم و اونا گفتند که مهر نظام مهندسی نمیدند.

در هر صورت شروع کردم و در آزمونها شرکت کردم الان هم پشیمون نیستم و برای آزمون 91 دارم آماده میشم.

رتبه ام در همون آزمون اول فکر کنم 85 شد در 282 نفر (در آخر نمودار کاملش را براتون میزارم) خیلی امیدوار شدم چون اصلا (حتی 1 صفحه) فقط با اطلاعات شخصی

البته مبانی برنامه ریزی را خوب زدم(33درصد) بقیه هم بد نبود آمار(9درصد) و بقیه کمتر.

در تاپیک بعدی در همین موضوع ادامه را براتون میگم شاید بدردتون بخوره......

خوندی شما هم بنویس... نرو لطفا شاید همین مطالب ساده بدرد یکی دیگه بخوره ممنون که مینویسی...

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,443 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,151 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,433 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,009 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,600 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,071 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,861 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,680 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 970 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,514 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان