امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک....پایان نامم در ارتباط با برنامه ریزی شهری در شهر تهران هستش
سلام
من پایان نامم در ارتباط با برنامه ریزی شهری در شهر تهران هستش و مناطق شهر تهران بررسی کنم حالا من دنبال اطلاعات و داده می گردم. مثلا تو یک منطقه چند تا خرده فروش هستش یا تعداد اداره یا تعداد مراکز درمانی یا انبار، مراکز آموزشی صنعتی از این چیزا. یا یه سری داده دیگه مثلن تو همون اداره چند تا کارمند وجود داره یا تو اون انبار چند نفر کار میکنن (منظورم اینه که تعداد افراد شاغل به صورت تفکیکی بر حسب نوع فعالیت باشه). کسی میدونه این اطلاعات باید از کجا تهیه کنم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
مرکز آمار ایران

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، jomakintash
(۱۳۹۲-۸-۱۷، ۱۰:۲۸ عصر)saminta نوشته است: سلام
مرکز آمار ایران
مرسی
پس چنین آمارهایی قبلن جمع آوری شده ولی من تو سایت مرکز آمار میرم خیلی اطلاعات محدودتر و کلی وجود داره!!!
اطلاع دارید به کدوم قسمت باید مراجعه کنم؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تکمیل پایان نامه خود نیاز به دیتاهایی به شرح زیر دارم jomakintash 1 1,700 ۱۳۹۲-۱۱-۱۲، ۱۰:۵۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  نظریه در برنامه ریزی شهر nazanin mostafavi esfahani 0 1,436 ۱۳۹۲-۱۰-۲، ۱۱:۳۷ صبح
آخرین ارسال: nazanin mostafavi esfahani
  عدم تعلق مهر نظام مهندسی به برنامه ریزی منطقه ای؟؟!! parisa33 15 10,475 ۱۳۹۲-۵-۵، ۰۵:۲۴ عصر
آخرین ارسال: f.shahrsaz
  راهنمایی-مقاله ای با عنوان زنان و فضاهای شهری niazi60 6 4,153 ۱۳۹۱-۱۰-۱۰، ۰۹:۵۸ عصر
آخرین ارسال: shahryar
Rainbow بخش پاسخگویی برنامه ریزی شهری--پاسخگو مهندسین .Utopia و Setareh23 .Utopia 51 28,548 ۱۳۹۱-۷-۵، ۱۱:۵۹ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  سوال در باره ی انتخابه رشته urbanplanner 13 7,070 ۱۳۹۱-۳-۷، ۱۱:۴۵ صبح
آخرین ارسال: urbanplanner

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان