ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
رویکردهای شهرسازی
سلام دوستان به رویکردهای مختلف نیاز دارم...راهنمایی کنید

آخرین ارسال های من :
2
RE: رویکردهای شهرسازی
درود بر شما
منظورتون دقیق چی هست؟
رویکردهای زیادی وجود داره هم در حوزه برنامه ریزی هم طراحی
موضوعتون چیه و برای چ چیز این رویکرد رو میخواین

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: haydariyan
3
منم همینطور به رویکرد نیاز دارم دوستان......
آخرین ارسال های من :

4
    سلام  ....شهرسازی یا به عبارت درست ترش طراحی شهری می تونه رویکردهای زیادی داشته باشه اما چیزی که بین همه ی رویکردها مشترکه اینه که هدف همه ی اونها تامین رفاه شهروندان و رضایت انهاست که همه طراحان و مسئولان در تلاشند که شهری رو طراحی کنند که شهروندان در ان در اسایش و رفاه باشند و ازان راضی باشندو در سایه همه ی اینها همراه با پیشرفت و فناوری و تکنولوژی جهان باشند.........

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: haydariyan ، Brightness
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه نهم /مدل های شهرسازی- برنده مهندس zolatan Brightness 5,224 1392-4-18، 01:15 صبح
    آخرین ارسال: mojtaba1992
      یه خبر خوب برای ارشد های غیر مرتبط شهرسازی نیای از دست دادی خبر را!!!! alireza 38,978 1391-8-25، 11:58 صبح
    آخرین ارسال: منصور91
      بهترین نرم افزارها در شهرسازی را نام ببرید aramo 5,599 1391-2-25، 11:28 صبح
    آخرین ارسال: mhmehdinia
      سوال 101:مامفورد ... را نمونهای خوب از شهرسازی رومی در دوران اوج خود میداند. Vasta 2,707 1390-10-26، 10:48 صبح
    آخرین ارسال: Vasta
      هر روز یک سوال : 71 : دو هدف بزرگ شهرسازی سلوکیان ؟ پریسیما 2,079 1390-10-21، 09:44 عصر
    آخرین ارسال: پریسیما
      هرروزیک سوال:37:زیته در اصلاحات خود در شهرسازی از شیوه ی هنری کدام دوران بهره میگیرد؟ meysam rezaei 4,459 1390-10-4، 10:19 عصر
    آخرین ارسال: meysam rezaei
      هر روز یک سوال:25:شهرسازی که نتواند در خدمت ساکنان آن باشد چه نامیده میشود؟ meysam rezaei 1,385 1390-9-27، 02:25 صبح
    آخرین ارسال: meysam rezaei
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      مدارک لازم جهت تغییرات شرکت ها و ثبت صورتجلسات شرکت دیروز sabtnik sabtnik گفتگوی آزاد
      جلوگیری از اسپم طراحی سایت در گوگل دیروز limootorsh limootorsh سایر نرم افزارها
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 دیروز alireza shivashf تالار گفتمان طراحی شهری
      100 نکته درک عمومی معماری 3-25 MHAKBARI wallflore تحقیقات و جزوات
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-20 alireza udesigner تالار گفتمان طراحی شهری
      درخواست رایگان  نقشه منطقه بندی شهر شیراز 3-20 haydariyan haydariyan درخواست نقشه
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 9... 3-20 alireza gholamirayan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-19 alireza payam_km تالار گفتمان طراحی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-18 alireza rikhtehgaran تالار گفتمان طراحی شهری
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی 3-17 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-17 alireza فرانک پورامین تالار گفتمان طراحی شهری
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 3-17 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری ... 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل