[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
رویکردهای شهرسازی
سلام دوستان به رویکردهای مختلف نیاز دارم...راهنمایی کنید

آخرین ارسال های من :
2
RE: رویکردهای شهرسازی
درود بر شما
منظورتون دقیق چی هست؟
رویکردهای زیادی وجود داره هم در حوزه برنامه ریزی هم طراحی
موضوعتون چیه و برای چ چیز این رویکرد رو میخواین

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: haydariyan
3
منم همینطور به رویکرد نیاز دارم دوستان......
آخرین ارسال های من :

سایت ساز
    4
    سلام  ....شهرسازی یا به عبارت درست ترش طراحی شهری می تونه رویکردهای زیادی داشته باشه اما چیزی که بین همه ی رویکردها مشترکه اینه که هدف همه ی اونها تامین رفاه شهروندان و رضایت انهاست که همه طراحان و مسئولان در تلاشند که شهری رو طراحی کنند که شهروندان در ان در اسایش و رفاه باشند و ازان راضی باشندو در سایه همه ی اینها همراه با پیشرفت و فناوری و تکنولوژی جهان باشند.........

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: haydariyan ، ONE
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه نهم /مدل های شهرسازی- برنده مهندس zolatan ONE 3,447 1392-4-18، 01:15 صبح
    آخرین ارسال: mojtaba1992
      یه خبر خوب برای ارشد های غیر مرتبط شهرسازی نیای از دست دادی خبر را!!!! AliReza 31,649 1391-8-25، 11:58 صبح
    آخرین ارسال: منصور91
      بهترین نرم افزارها در شهرسازی را نام ببرید aramo 4,548 1391-2-25، 11:28 صبح
    آخرین ارسال: mhmehdinia
      سوال 101:مامفورد ... را نمونهای خوب از شهرسازی رومی در دوران اوج خود میداند. Vasta 2,201 1390-10-26، 10:48 صبح
    آخرین ارسال: Vasta
      هر روز یک سوال : 71 : دو هدف بزرگ شهرسازی سلوکیان ؟ پریسیما 1,592 1390-10-21، 09:44 عصر
    آخرین ارسال: پریسیما
      هرروزیک سوال:37:زیته در اصلاحات خود در شهرسازی از شیوه ی هنری کدام دوران بهره میگیرد؟ meysam rezaei 3,580 1390-10-4، 10:19 عصر
    آخرین ارسال: meysam rezaei
      هر روز یک سوال:25:شهرسازی که نتواند در خدمت ساکنان آن باشد چه نامیده میشود؟ meysam rezaei 1,075 1390-9-27، 02:25 صبح
    آخرین ارسال: meysam rezaei
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آخرین ارسال های انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      درخواست رایگان  سلام. کسی در مورد ضوابط و مقررات نوسازی در بافت فرسوده شهر ک... 1 ساعت پیش imanataei imanataei درخواست مقاله
      ارزش مجاورت 1 ساعت پیش sgc sgc مدیریت شهری
      برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن 1 ساعت پیش AliReza AliReza مشاوره کنکور
      دومین همایش چگونگی اخذ پذیرش معماری از دانشگاه های آمریکا-مرداد94 2 ساعت پیش Sahab Sahab اخبار همایش ها
      مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 5 ساعت پیش mahshid -jm Morteza123987 مشاوره کنکور
      راه حلی برای مشکل برقراری ارتباط در اعماق زمین 6 ساعت پیش sgc sgc مدیریت شهری
      درخواست دانلود مقاله 9 ساعت پیش moni_utopia haydariyan دانلود مقالات از سایت Taylor & Francis
      هشتمین اجلاس بين المللي سياستگذاري رشدوتوسعه شهري و حفاظت بافت تاريخي در حو... دیروز Sahab Sahab اخبار همایش ها
      مشاوره طراحی  برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز دیروز m.fallahdoust shermi مشاوره کنکور
      مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی-مشاور مهندس رضایی دیروز AliReza shermi مشاوره کنکور
      مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 دیروز AliReza فاطمه زهرا مشاوره کنکور
      مشاوره طراحی  حل چالش های دروس مبانی نظری و تحلیل فضای شهری با رتبه 17 سال 9... دیروز imanbv shermi مشاوره کنکور
      طرح آزمایشی مزارع آکواپونیک برای تامین منابع غذایی جزایر اقیانوس آرام دیروز sgc sgc مدیریت شهری
      مشاوره طراحی  زبان تخصصي-فلاح دوست-رتبه 59 طراحي شهري سال٩٣ دیروز m.fallahdoust m.fallahdoust مشاوره کنکور
      تاثیر فضای سبز شهری بر توسعه پایدار دیروز khansa roghaye.hedayati @Gmail.com توسعه پایدار
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
    [-]
    تبلیغات
    جستجو
    جستجوی گوگل