ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
رویکردهای شهرسازی
سلام دوستان به رویکردهای مختلف نیاز دارم...راهنمایی کنید

آخرین ارسال های من :
2
RE: رویکردهای شهرسازی
درود بر شما
منظورتون دقیق چی هست؟
رویکردهای زیادی وجود داره هم در حوزه برنامه ریزی هم طراحی
موضوعتون چیه و برای چ چیز این رویکرد رو میخواین

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: haydariyan
3
منم همینطور به رویکرد نیاز دارم دوستان......
آخرین ارسال های من :

4
    سلام  ....شهرسازی یا به عبارت درست ترش طراحی شهری می تونه رویکردهای زیادی داشته باشه اما چیزی که بین همه ی رویکردها مشترکه اینه که هدف همه ی اونها تامین رفاه شهروندان و رضایت انهاست که همه طراحان و مسئولان در تلاشند که شهری رو طراحی کنند که شهروندان در ان در اسایش و رفاه باشند و ازان راضی باشندو در سایه همه ی اینها همراه با پیشرفت و فناوری و تکنولوژی جهان باشند.........

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: haydariyan ، Brightness
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه نهم /مدل های شهرسازی- برنده مهندس zolatan Brightness 4,174 1392-4-18، 01:15 صبح
    آخرین ارسال: mojtaba1992
      یه خبر خوب برای ارشد های غیر مرتبط شهرسازی نیای از دست دادی خبر را!!!! AliReza 34,477 1391-8-25، 11:58 صبح
    آخرین ارسال: منصور91
      بهترین نرم افزارها در شهرسازی را نام ببرید aramo 5,032 1391-2-25، 11:28 صبح
    آخرین ارسال: mhmehdinia
      سوال 101:مامفورد ... را نمونهای خوب از شهرسازی رومی در دوران اوج خود میداند. Vasta 2,406 1390-10-26، 10:48 صبح
    آخرین ارسال: Vasta
      هر روز یک سوال : 71 : دو هدف بزرگ شهرسازی سلوکیان ؟ پریسیما 1,802 1390-10-21، 09:44 عصر
    آخرین ارسال: پریسیما
      هرروزیک سوال:37:زیته در اصلاحات خود در شهرسازی از شیوه ی هنری کدام دوران بهره میگیرد؟ meysam rezaei 3,973 1390-10-4، 10:19 عصر
    آخرین ارسال: meysam rezaei
      هر روز یک سوال:25:شهرسازی که نتواند در خدمت ساکنان آن باشد چه نامیده میشود؟ meysam rezaei 1,216 1390-9-27، 02:25 صبح
    آخرین ارسال: meysam rezaei
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آخرین ارسال های انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      توزیع کارت کنکور ارشد 95آغاز شد/ الزام رفع نقص زبان خارجی و معلولیت دیروز Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      دانشگاه هنر دانشجوی دکتری بدون آزمون پذیرش می کند 2-10 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      وام دکتری افزایش یافت/ پرداخت بدون محدودیت 2-10 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      کارنامه انتخاب رشته کنندگان کنکور دکتری 95 منتشر شد 2-10 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      نتایج فراگیر ارشد پیام نور اعلام شد/ آغاز ثبت نام از ۱۸ اردیبهشت 2-10 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      طرح دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل سربازان حین خدمت 2-10 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      اطلاعیه  دانلود رایگان ازمون + جواب هشت مرحله ای 91-92 برنامه ریزی شهری خ... 2-10 محمد یگانه محیا خانوم سوالات
      درخواست راهنمایی برای انتخاب موضوع پایان نامه 2-10 atelieahjam فاطیمااا مشاوره متفرقه
      نظرسنجی درباره ارائه فایل با حداقل قیمت در سایت ، لطفا در این نظرسنجی شرکت ... 2-8 atelieahjam ZAHRABB گفتگوی آزاد
      مهم:دانلود فیلم اموزش جامع تری دی مکس3dmax به زبان فارسی 2-8 rezahuman9 Kishnet عکس ، فیلم و mp3
      تمدید کنفرانس بین المللی عمران ، معماری و منظر شهری دانشگاه استانبول 2-6 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      دوستان مشهدی لطفا کمک کنید 2-4 Mohsenurbanism Mohsenurbanism تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      توزیع کارت آزمون ارشد 95 از 13 اردیبهشت 1-31 MHAKBARI MHAKBARI اخبار دانشگاه
      مقاله  درخواست دانلود مقاله 1-29 moni_utopia haydariyan دانلود و ترجمه مقالات از پایگاه های مع...
      خبر ویژه  دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 1-29 AliReza AliReza اطلاعیه و اخبار سایت
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل