امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رویکردهای شهرسازی
سلام دوستان به رویکردهای مختلف نیاز دارم...راهنمایی کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
درود بر شما
منظورتون دقیق چی هست؟
رویکردهای زیادی وجود داره هم در حوزه برنامه ریزی هم طراحی
موضوعتون چیه و برای چ چیز این رویکرد رو میخواین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
منم همینطور به رویکرد نیاز دارم دوستان......
آخرین ارسال های من :

پاسخ
    سلام  ....شهرسازی یا به عبارت درست ترش طراحی شهری می تونه رویکردهای زیادی داشته باشه اما چیزی که بین همه ی رویکردها مشترکه اینه که هدف همه ی اونها تامین رفاه شهروندان و رضایت انهاست که همه طراحان و مسئولان در تلاشند که شهری رو طراحی کنند که شهروندان در ان در اسایش و رفاه باشند و ازان راضی باشندو در سایه همه ی اینها همراه با پیشرفت و فناوری و تکنولوژی جهان باشند.........

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه نهم /مدل های شهرسازی- برنده مهندس zolatan Brightness 30 7,095 ۱۳۹۲-۴-۱۸، ۰۱:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: mojtaba1992
      یه خبر خوب برای ارشد های غیر مرتبط شهرسازی نیای از دست دادی خبر را!!!! alireza 102 46,223 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۱۱:۵۸ صبح
    آخرین ارسال: منصور91
      بهترین نرم افزارها در شهرسازی را نام ببرید aramo 16 7,099 ۱۳۹۱-۲-۲۵، ۱۱:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: mhmehdinia
      سوال 101:مامفورد ... را نمونهای خوب از شهرسازی رومی در دوران اوج خود میداند. Vasta 6 3,179 ۱۳۹۰-۱۰-۲۶، ۱۰:۴۸ صبح
    آخرین ارسال: Vasta
      هر روز یک سوال : 71 : دو هدف بزرگ شهرسازی سلوکیان ؟ پریسیما 2 2,509 ۱۳۹۰-۱۰-۲۱، ۰۹:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: پریسیما
      هرروزیک سوال:37:زیته در اصلاحات خود در شهرسازی از شیوه ی هنری کدام دوران بهره میگیرد؟ meysam rezaei 10 5,609 ۱۳۹۰-۱۰-۴، ۱۰:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: meysam rezaei
      هر روز یک سوال:25:شهرسازی که نتواند در خدمت ساکنان آن باشد چه نامیده میشود؟ meysam rezaei 1 1,594 ۱۳۹۰-۹-۲۷، ۰۲:۲۵ صبح
    آخرین ارسال: meysam rezaei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان