ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
نظرسنجی: فایل خلاصه سیر اندیشه ها را چگونه ارزیابی می کنید ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
خوب
0%
0 0%
ضعیف
0%
0 0%
در کل 0 رأی 0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
خلاصه ی سیراندیشه ها تا ابتدای شهرستیزی شوروی سابق
خلاصه ی سیراندیشه ها تا ابتدای شهرستیزی شوروی سابق
10 صفحه WORD و PDF

لینک قسمت دوم خلاصه ی سیر اندیشه ها در شهرسازی از شهرستیزی شوروی سابق تا ابتدای شهرسازی ادراکی :
http://iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=17608

هر انتقاد یا پیشنهادی داشتین یا هر مطلب مهمی جا افتاده بود خوشحال میشم بگین ........ ممنون
سعی کردم مطلبی رو حذف نکنم و همه ی مطالب مهم طوری بیان بشه که در ذهن بمونه , به محض اینکه مطالب جدید خوندم و خلاصه کردم روی سایت و در همین لینک قرار میدم

امیدوارم به دردتون بخوره

به امید موفقیت

.pdf   سیر اندیشه ها در شهرسازی.pdf (اندازه: 341.84 KB / تعداد دفعات دریافت: 548)
.docx   سیر اندیشه ها در شهرسازی.docx (اندازه: 27.88 KB / تعداد دفعات دریافت: 779)

آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: Sahab ، alireza ، mina91 ، khansa ، ایلیا ، ف ق ، Brightness ، 2014 ، maryam taban ، atelieahjam
2
RE: خلاصه ی سیراندیشه ها تا ابتدای شهرستیزی شوروی سابق
دوستان خوبم لطفا حتما راجع به فایل نظر بدین
ممنون :))

سپاس شده توسط: atelieahjam
3
من نمیتونم بش دسترسی داشته باشم

آخرین ارسال های من :
4
(1392-8-26، 07:56 صبح)tahura1580 نوشته است:  من نمیتونم بش دسترسی داشته باشم
یعنی نمی تونید دانلود کنید ؟؟ یا دانلود می کنید باز نمیشه؟؟

5
باسلام
ممنون از شما.بسیار مفید بود
زحمت کشیدید.

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: godonly. ، atelieahjam
    6
    قسمت دوم خلاصه ی سیر اندیشه ها در شهرسازی از شهرستیزی شوروی سابق تا ابتدای شهرسازی ادراکی
    http://iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=17608

سپاس شده توسط: atelieahjam
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان خلاصه طراحی شهرها ( ادموند بیکن) urbanDesign.h 3,718 1395-3-15، 05:45 عصر
    آخرین ارسال: alireza
      خلاصه مبانی نظری معماری- قسمت اول - مختص کنکور طراحی شهری godonly. 2,569 1392-9-19، 12:03 صبح
    آخرین ارسال: godonly.
      قسمت دوم خلاصه سیر اندیشه ها در شهرسازی تا ابتدای شهرسازی ادراکی godonly. 2,141 1392-8-29، 09:26 عصر
    آخرین ارسال: godonly.
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      مقاله  ویژگی های منحصر شرکت سهامی عام دیروز comreg comreg گفتگوی آزاد
      مقاله  مهمترین تفاوت هایی که بین شرکتهای سرمایه گذاری و هلدینگ وجود دارد دیروز sabti sabti گفتگوی آزاد
      (دانلود پژوهش شهر دوستدار کودک )مناسب سازی فضای شهری برای حضور کودکان 7-25 E.Y.I E.Y.I فروشگاه فایل اربان شاپ
      کتاب درسی شناخت مواد و مصالح 7-24 alireza alireza تحقیقات و جزوات
      جزوه شناخت مواد و مصالح ساختمانی 7-24 alireza alireza تحقیقات و جزوات
      دانلود مستند و کتاب برنامه توسعه راهبردی شهر ورشو تا سال 2020 7-22 haydariyan haydariyan cds
      کنفرانس عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام 7-10 samari.arman samari.arman اخبار همایش ها
      مقاله ارائه مدلی جهت شناسایی بهره وران کلید 7-8 zxc zxc مدل ها و تکنیک های شهرسازی
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید 7-5 s1s2s3 anis.almasian تالار گفتمان طراحی شهری
      غیر رایگان  دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت اول 6-29 0RKIDEH مصطفی 1992 تحقیقات ،جزوات(vip-2)
      پایان نامه امنیت شهری 6-21 غفوریان yashar.k درخواست پایان نامه
      منابع دارای اولویت اول مطالعه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی ویژه آز... 6-15 kasrak mtalkhab معرفی کتابهای تخصصی شهرسازی
      مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی 6-15 محمد یگانه mtalkhab تحقیقات ،جزوات(vip-1)
      دانلود ArcGIS Desktop 10.2.0.3348 همراه با آموزش نصب 6-14 alireza saeed87 آموزش GIS
      دومین کنفرانس ملی یافته های نوین پژوهشی وآموزشی عمران معماری شهرسازی و محیط... 6-10 Sahab Sahab اخبار همایش ها
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل