امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعات آماری سال 90 رو دارید در سایت قرار بدیداعم از بعد خانوار،جمعیت،نسبت جنسی و ..
پیام یکی از کاربران:
با سلام و عرض خسته نباشید
می خواستم بگم از دوستایی که اطلاعات آماری سال 90 رو دارن در سایت قرار بدن اعم از بعد خانوار،جمعیت،نسبت جنسی و ....
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
متوسط رشد سالانه: 1.29
متوسط بعد خانوار: 3.55
نسبت جنسی: 102
میزان شهرنشینی: 71.4

تو این ارسال هم اطلاعات کامل هست
http://iranshahrsaz.com/showthread.php?t...8%A7%D8%B1
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، alireza ، ایلیا ، hesam.n ، dementor ، 9123533029

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطلبی در مورد نظام برنامه ریزی شهری آلمان alireza 0 1,278 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۶:۵۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درباره گردشگری و اثرات ان در فضای شهری و کالبد شهر alireza 5 2,736 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  منبع باسلمن در مورد بافت و ریخت شهرهای رم کپنهاک ، کیوتو و لندن ؟!!!! alireza 0 1,988 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۵:۰۳ عصر
  درخواست رایگان موضوع تحقیقم تاریخچه اصالت رنگ در نقشه هاست alireza 2 1,306 ۱۳۹۳-۷-۲۴، ۱۱:۳۱ صبح
آخرین ارسال: khansa
  هرچی موضوع پیرامون دگرگونی نوع زندگی در مراکز شهری متاثر از عوامل شهری دارید در اختیا alireza 1 1,022 ۱۳۹۳-۳-۷، ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: hengame aminatghaee
  تحلیل عوامل تاثیرگذار برمشارکت شهروندان در مدیریت شهری با تاکید بر سرمایه اجتماعی elahian 2 1,244 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۱۰:۰۸ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  کسی در مورد سطح پایداری در سکونتگاه غیر رسمی مطلب داره؟ alireza 0 1,006 ۱۳۹۳-۲-۶، ۱۰:۰۳ عصر
  مطلب ويا اطلاعاتي درباره مدل استخوان ماهي (فيش) در شهرسازي برام بفرستين alireza 1 1,642 ۱۳۹۳-۱-۲۸، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  بچه ها به نظریات مطرح شده در مورد ورودی نیاز دارم s1s2s3 4 2,297 ۱۳۹۲-۱۲-۱۲، ۰۸:۴۷ صبح
آخرین ارسال: khansa
  مطلب در مورد فضای امن شهری alireza 1 1,298 ۱۳۹۲-۱۱-۲۳، ۰۵:۲۱ عصر
آخرین ارسال: 9123533029

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان