امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این بار شما بفرمایید!!
سلام
این بار شما نظر دهید تا ما اجرا کنیم و انتقاد کنید تا بهتر شویم.
پیشنهاد اجرایی>>10 هزار امتیاز
انتقاد سازنده>>5 هزار امتیاز
شروع کنید و سایت را خودتان بسازید تا دوستان شما استفاده کنند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، ایلیا ، haydariyan ، dementor ، foroogh.r ، simin23 ، Brightness
دوستای عزیز. اعضای گرامی ...... .... ..... ......
میبخشید، ولی ....
لطفا این بار جای فرستادن "تشکر" خشک و خالی، "نظرات سازندتون" رو بفرستید.
این فضا و تاپیک دقیقا برای "نظر دادن" ایجاد شده و نه تشکر از "ایجاد کننده ی تاپیک"!!!!!!!!!!!!!!
با تشکر از لطف دوستان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۹-۸، ۱۰:۴۹ صبح)9123533029 نوشته است: دوستای عزیز. اعضای گرامی ...... .... ..... ......
میبخشید، ولی ....
لطفا این بار جای فرستادن "تشکر" خشک و خالی، "نظرات سازندتون" رو بفرستید.
این فضا و تاپیک دقیقا برای "نظر دادن" ایجاد شده و نه تشکر از "ایجاد کننده ی تاپیک"!!!!!!!!!!!!!!
با تشکر از لطف دوستان

سلام و تشکر از شما
اگر همه با هم شروع کنیم و نقاط ضعف را بیان و راه حلی برایش بیابیم مطمئنا سایتی پویاتر و در شان شهرسازان خواهیم داشت.
لطفا با نظرات سازنده تان که مطمئنا دارید کمک کنید.
یک دست صدا ندارد!
شروع کنید...

پاسخ
یکی از پیام های اعضا:
سلام خدمت تمام مدیران زحمت کش این سایت و تشکر ار تلاش های شما عزیزان جهت ایجاد انگیزه در مسئولین سایت
البته بنده هیچ جایگاهی در سایت ندارم که نگران بحث های مالی سایت و درآمدهای مربوطه باشم فقط یک فرد علاقمندم که مسائل بروز شهرسازی را دنبال می کنم ( گاهی در روز ده بار چک میکنم که مطلب جدیذی ارسال شده یا نه ) خواه این سایت یا سایت های مشابه بنابراین نظرات خودم را می نویسم بدون هر منظور و غرضی پس لطفا برداشت اشتباه نشه .
1-اولا این موضوع باعث حذف خیلی از اعضاء خواهد شد چون قشر مورد خطاب سایت عمدتا دانشجویان هستند که اکثرا در مراکز آموزشی پولی( آزاد ، پیام نور ، شبانه و... ) تحصیل می کنند که در تامین هزینه های تحصیلی اجباری خود وامانده اند بنابر این فرصت استفاده از این سایت را از دست خواهند داد و سایت فرصت جذب نیروهای جوان را از دست خواهد داد .
2- مو فقیت سایت در این زمینه به نوع عملکرد دیگر سایت ها نیز بستگی دارد که نیازمند توجه است مثلا من به شخصه بارها مطلبی را از سایت شما پیدا کردم که عضویت ویژه می خواست ولی از سایت های دیگر به رایگان آن را دانلود کردم و این امر باعث میشه اعضا به سمت سایت های دیگر جذب شوند .
3- من در طول چندین سال فعالیت بارها امتیاز گرفته ام ولی هر چند وقت این اعتبارات مجازی صفر شدند نمیدونم چه اتفاقی افتاده است( البته به غیر از فروش مطالب که مدتی است از طریق بانک گزارش می شود ).
4- آیا این منابع درآمدی بصورت واقعی قابل وصول اند ؟ اگر پاسخ است چه ضمانتی وجود دارد ؟
5- یک مطلب مهمی که در زمان فعالیتم متوجه شدم روابط خاص مدیران است که مطمئنا با هم صمیمی ترند و در قضاوتهایشان، احساساتشان دخالت دارد تا منطق و همین امر انگیزه همکاری ام را از بین برده است که به نظرم برای جذاب بیشتر فعالان به سایت باید حل بشه.
و خیلی موضوعات دیگر که در فرصت مناسبی خدمتتان می نویسم لطفا اگر خواستید پاسخ را در سایت درج کنید با اسم بنده نباشد هدفم فقط روشن شده اذهان است .

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness ، 9123533029
جواب عضو محترم:
سوال و نظرات ایشون و جواب:

1-اولا این موضوع باعث حذف خیلی از اعضاء خواهد شد چون قشر مورد خطاب سایت عمدتا دانشجویان هستند که اکثرا در مراکز آموزشی پولی( آزاد ، پیام نور ، شبانه و... ) تحصیل می کنند که در تامین هزینه های تحصیلی اجباری خود وامانده اند بنابر این فرصت استفاده از این سایت را از دست خواهند داد و سایت فرصت جذب نیروهای جوان را از دست خواهد داد .
جواب:
قسمت فروشگاه جزء کوچکی از سایت می باشد و قیمت گذاری هم عادلانه صورت می پذیرد.
2- مو فقیت سایت در این زمینه به نوع عملکرد دیگر سایت ها نیز بستگی دارد که نیازمند توجه است مثلا من به شخصه بارها مطلبی را از سایت شما پیدا کردم که عضویت ویژه می خواست ولی از سایت های دیگر به رایگان آن را دانلود کردم و این امر باعث میشه اعضا به سمت سایت های دیگر جذب شوند .
جواب:
هر لینکی که در سایتهای دیگر رایگان است را اعلام کنید از vip خارج شود.
متاسفانه مدتی است فایلهای vip ایران شهرساز را منتشر میکنند که از نظر اخلاقی صحیح نیست چون منجر به نابودی سایت می شود.
3- من در طول چندین سال فعالیت بارها امتیاز گرفته ام ولی هر چند وقت این اعتبارات مجازی صفر شدند نمیدونم چه اتفاقی افتاده است( البته به غیر از فروش مطالب که مدتی است از طریق بانک گزارش می شود ).
جواب:
فقط یکبار این اتفاق افتاد و دلیل اصلی هم متاسفانه بدلیل مشکل ایراد گوگل و همچنین از دست رفتن کل اطلاعات سایت و برگشت سایت به 4 ماه قبل از آن بود که هر دو با هزینه های بالا حل شد.
مجددا برقرار شده است و امتیازات هم تا حدود زیادی برگشته است.
4- آیا این منابع درآمدی بصورت واقعی قابل وصول اند ؟ اگر پاسخ است چه ضمانتی وجود دارد ؟
جواب:
بله قابل وصول هستند
میتوانید از مهندسین سایت که در قسمت فروشگاه فایل قرار داده اند سوال بپرسید و اینکه در صورت نیاز تراکنش های مالی قرار داده میشود.
5- یک مطلب مهمی که در زمان فعالیتم متوجه شدم روابط خاص مدیران است که مطمئنا با هم صمیمی ترند و در قضاوتهایشان، احساساتشان دخالت دارد تا منطق و همین امر انگیزه همکاری ام را از بین برده است که به نظرم برای جذاب بیشتر فعالان به سایت باید حل بشه.
جواب:
فکر نمیکنم الان باشد شاید قبل بوده که بهتر بود همان موقع تذکر میدادید بررسی میکردیم.
فعالیت مدیران در سایت در حال حاضر کمی ضعیف شده است و علت در حال بررسی است.
البته مدیران فعال هم داریم مهندس سحاب و براینتس و ایلیا و الهام و سارا0111 و فاطمه و جند مدیر ...
و خیلی موضوعات دیگر که در فرصت مناسبی خدمتتان می نویسم لطفا اگر خواستید پاسخ را در سایت درج کنید با اسم بنده نباشد هدفم فقط روشن شده اذهان است .
جواب:
لطفا بیان کنید تا بررسی کنیم و مشکل را برطرف
تشکر ویژه از شما بابت وقتی که گذاشتید.

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، Brightness ، farza ، 9123533029

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 965 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,254 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 20 8,360 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: maryam.s
  جشن 70 هزار عضو ایران شهرساز و نقاط قوت و ضعف ایران شهرساز از دیدگاه شما alireza 4 2,186 ۱۳۹۳-۳-۳۱، ۱۲:۰۲ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  حاضرید عکسی از خودمان را در این تاپیک آپلود کنیم!! alireza 58 19,665 ۱۳۹۳-۲-۲۱، ۰۸:۱۰ صبح
  نتیجه نظرسنجی: 135 نظر>>به نظر شما ایران شهرساز در ماه گذشته عملکرد مثبتی داشته است؟ alireza 8 2,355 ۱۳۹۳-۲-۱۶، ۱۲:۳۲ عصر
  360 مقاله این هفته آپلود میشود alireza 6 1,877 ۱۳۹۳-۲-۴، ۰۲:۳۹ عصر
  امضای شما= نزدیک شدن به آزادی 5 سرباز به اسارت گرفته شده alireza 9 1,782 ۱۳۹۲-۱۲-۲۱، ۰۴:۱۶ عصر
آخرین ارسال: نعیمه حیدری
  بهترین خبر در آستانه سالگرد افتتاح سایت را شما پیشنهاد دهید alireza 23 6,161 ۱۳۹۲-۱۲-۴، ۱۰:۵۹ عصر
  برای نخستین بار د رفروم های شهرسازی مرکز مشاوره و پرسش و پاسخ ایران شهرساز افتتاح شد alireza 0 1,398 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۰۲:۰۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان