امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمون چهارم (40 درصد آخر)گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری ایران شهرساز 9 آذر 92
سلام خسته نباشید.من برای شرکت در ازمون اقدام میکنم پیام میده که هزینه رو پرداخت نکردین چرا؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: آزمون چهارم (40 درصد آخر)گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری ایران شهرساز 9 آذر 92 - توسط simin23 - ۱۳۹۲-۹-۹، ۱۲:۳۰ صبح

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نتایج اولیه کنکور طراحی شهری 93 iransketch.ir/shahrsazi 19 8,988 ۱۳۹۳-۱۱-۲۷، ۱۱:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      کارگروه مرحله اول طراحی شهری 94 iransketch.ir/shahrsazi 1 2,491 ۱۳۹۳-۴-۳۰، ۱۱:۱۳ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 2,456 ۱۳۹۳-۴-۱۵، ۱۲:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
      سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,604 ۱۳۹۳-۴-۱۴، ۱۲:۲۱ عصر
      سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,601 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۱۲:۱۷ عصر
      آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,566 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۱:۰۴ صبح
      اتمام کنکور طراحی شهری 93 و برنامه ریزی 93 iransketch.ir/shahrsazi 2 2,171 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۰:۵۶ صبح
    آخرین ارسال: roza*
      اقلیم 3/گرم و مرطوب ویژه طراحی شهری iransketch.ir/shahrsazi 2 2,531 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۰:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: zahra2130
      نکاتی درمورد آزمون مرحله 2 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,360 ۱۳۹۳-۳-۳۰، ۱۰:۵۲ صبح
      آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,587 ۱۳۹۳-۳-۲۴، ۰۴:۱۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان