امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منتظر یک تحول جدید باشید!
سلام...ضمن تشکر از مهندس دهقان و زحماتی که برای سایت می کشند... من از اول با جدایی مخالف بودم و الان هم که برگشته به نظرم خوب شده....همون تالارها همون انجمن ها و تمامی قسمت های اسکیس در صفحه اول بعد از فروشگاه قرار گرفته.... کسانی که بخوان فعالیت کنن همین جا هم می تونن و به نظرم تازه مدیران وکاربرای با تجربه ای مانند مهندس ایلیا،الهام 90 ،پریوش و... که الان خودشون ارشد دارن و درگیر دکتری هستند می تونند از تجربیاتشون بهره ببریم...
در ضمن روم به دیوار جسارت نباشه ولی بعضی وقتها این سایت اسکیس مثل خونه متروکه بود ....تو شهریور و مهر دقیقا یادمه 15-20 روز یک ارسال فقط صدر ارسال های سایت اسکیس بود... که برای کسایی که درگیر کنکورن به نظرم جالب نبود...
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، haydariyan
(۱۳۹۲-۹-۲۰، ۰۸:۲۱ عصر)foroogh.r نوشته است: سلام . خسته نباشید و ممنون بایت زحماتتون... راستش من از تغییر جدید اصلا راضی نیستم فک میکنم اون سایت شناخته شده بود و بچه ها یه مرکز دنجی رو فقط واسه کنکور داشتن و با هم رد وبدل میکردن .. یه سایت اختصاصی وجود داشت واسه کنکور و همه چیز پراکنده و به هم ریخته نبود.. سایت حجم کمی داشت و دسترسی به همه چی راحت بوده و همه ما واقعا عادت کرده بودیم... راستش خواستم گله ای بکنم در کنار اینکه هر کاری صورت میگیره اینجا واسه موفقیت بچه هاست... به هر حال انتظار میرفت حداقل یه نظرسنجی کوچیکی انجام بگیره... ممنون :)
شما به پست مدیریت بر میگردید و کمی صبر داشته باشید همان طور که با نظر اکثریت سایت افتتاح شد الان هم با توجه به مشکلاتی که برای سایت بوجود آمده بود این کار انجام شد.
شما همان فعالیت را در همین سایت ادامه دهید همه پست ها پیوستها و ... دقیقا برگشته
نام کاربری قبلی تان را هم اعلام کنید تا ارسالهایش را به شما اضافه و قبلی را حذف کنیم.(ترکیب دو نام )
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۲-۹-۲۰، ۰۱:۳۲ صبح)AliReza نوشته است: سلام
انتقال کامل سایت آزمون های آنلاین به ایران شهرساز
تاریخ انجام 20-21 آذر 1392
سایت iranshahrsaz.ir منتقل شد.
انتقال کامل سایت آزمون های آنلاین به ایران شهرساز(azmoon.us/t)
تاریخ انجام 22-23 آذر 1392

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Brightness
(۱۳۹۲-۹-۲۰، ۰۹:۲۰ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۲-۹-۲۰، ۰۸:۲۱ عصر)foroogh.r نوشته است: سلام . خسته نباشید و ممنون بایت زحماتتون... راستش من از تغییر جدید اصلا راضی نیستم فک میکنم اون سایت شناخته شده بود و بچه ها یه مرکز دنجی رو فقط واسه کنکور داشتن و با هم رد وبدل میکردن .. یه سایت اختصاصی وجود داشت واسه کنکور و همه چیز پراکنده و به هم ریخته نبود.. سایت حجم کمی داشت و دسترسی به همه چی راحت بوده و همه ما واقعا عادت کرده بودیم... راستش خواستم گله ای بکنم در کنار اینکه هر کاری صورت میگیره اینجا واسه موفقیت بچه هاست... به هر حال انتظار میرفت حداقل یه نظرسنجی کوچیکی انجام بگیره... ممنون :)
شما به پست مدیریت بر میگردید و کمی صبر داشته باشید همان طور که با نظر اکثریت سایت افتتاح شد الان هم با توجه به مشکلاتی که برای سایت بوجود آمده بود این کار انجام شد.
شما همان فعالیت را در همین سایت ادامه دهید همه پست ها پیوستها و ... دقیقا برگشته
نام کاربری قبلی تان را هم اعلام کنید تا ارسالهایش را به شما اضافه و قبلی را حذف کنیم.(ترکیب دو نام )

ممنون از شما مهندس ولی بحث من اصلا سر این القاب نیست قطعا!!! بیشتر منظورم در جریان گذاشتن بود که گویا 14 آذر جلسه ای بوده و خب من اطلاع نداشتم... به هر حال امیدوارم نتیجه این همه زحمت بسیار خوب باشه 1

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ایلیا
(۱۳۹۲-۹-۲۰، ۰۹:۰۹ عصر)Sahab نوشته است: سلام...ضمن تشکر از مهندس دهقان و زحماتی که برای سایت می کشند... من از اول با جدایی مخالف بودم و الان هم که برگشته به نظرم خوب شده....همون تالارها همون انجمن ها و تمامی قسمت های اسکیس در صفحه اول بعد از فروشگاه قرار گرفته.... کسانی که بخوان فعالیت کنن همین جا هم می تونن و به نظرم تازه مدیران وکاربرای با تجربه ای مانند مهندس ایلیا،الهام 90 ،پریوش و... که الان خودشون ارشد دارن و درگیر دکتری هستند می تونند از تجربیاتشون بهره ببریم...
در ضمن روم به دیوار جسارت نباشه ولی بعضی وقتها این سایت اسکیس مثل خونه متروکه بود ....تو شهریور و مهر دقیقا یادمه 15-20 روز یک ارسال فقط صدر ارسال های سایت اسکیس بود... که برای کسایی که درگیر کنکورن به نظرم جالب نبود...

سلام. مهندس سحاب عزیز این که در دوره هایی سایت مسکوت بمونه کاملا طبیعیه!! اون سایت یک سایت صرفا کنکوری بود و طبیعیه که بچه ها درگیر درسن وبیشتر برای مشاوره و مشورت و گرفتن اطلاعات به شایت سر میزنند!قرار نیست مثل این سایت هر روز فایل جدیدی آپ بشه و..!

من به شدت با اینکه دوستان عزیزمون بهمون کمک کنن موافق هستم و قرار نیست این دوستان فقط در یک سایت مشغول باشند..

و در آخر اینکه نظر شما شدیدا محترمه ولی فک میکنم عادلانه تر این باشه که کسایی که در اون سایت فعالیت میکردن نظرشون اعمال میشد

در هر صورت زحمتی است که کشیده شده و ما هم چنان ادامه میدیم چه اینوری و چه اونوری 1

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سلام
قالب جدید.....25 آذر 1392

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، مهسا_mahsa
انتقال سایت آزمون های آنلاین به ایران شهرساز( azmoon.us)>>>در26 آذر 1392

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab
گالری ایران شهرساز
25 آذر 1392

پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r ، ایلیا ، Brightness
(۱۳۹۲-۹-۲۴، ۰۹:۴۱ عصر)AliReza نوشته است: سلام
قالب جدید.....25 آذر 1392
قالب را میتوانید از کنترل پنل انتخاب کنید در حال ویرایش و تنظیم هستیم
قالب جدید زمستان 92 می باشد

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، Brightness
با توجه به اینکه گالری ایران شهرساز باید امکانات کافی داشته باشد که اعضا هم بتوانند تصاویر را در دسته ها ارسال کنند در حال تحقیق برای انتخاب بهترین و کاملترین گالری هستیم و تاخیر ارائه آن هم بهمین دلیل می باشد.
بقیه موارد نیز بعد از گالری عملی خواهد شد.
در تلاش بودیم سیستم سایت را نیز تغییر دهیم ولی هنوز موفق نشدیم و لازم میدانم از مهندس ایلیا بابت پیگیری های مستمرشان تشکر و قدردانی خودم را به جا آورم.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Sahab ، dementor

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,275 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,155 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  مجموعه فایل های ارسالی در ایران شهرساز در یک نگاه atelieahjam 6 6,742 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۴ عصر
  هر شهرساز یک وبلاگ urbanblog.ir alireza 37 9,656 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۰۶:۲۷ عصر
  لینک های حجیم را اینجا بزارید تا مستقیم شوند و دانلود راحتتری داشته باشید alireza 0 746 ۱۳۹۳-۵-۱، ۰۳:۱۲ عصر
  تخفیف ویژه عضویت ویژه 6 ماهه و یک ساله ایران شهرساز به مدت محدود alireza 0 1,264 ۱۳۹۳-۳-۱۸، ۱۰:۲۱ عصر
  جدیدترین خبر ایران شهرساز ( طرح ویژه یک هفته ای عضویت رایگان در بهار 93 ) atelieahjam 3 1,334 ۱۳۹۳-۲-۱۴، ۰۹:۴۲ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  انتقادی به فرمت جدید سایت alireza 0 888 ۱۳۹۳-۲-۶، ۰۸:۳۶ عصر
  پوسته جدید ایران شهرساز-ویژه بهار 1393 alireza 19 4,096 ۱۳۹۳-۲-۳، ۰۷:۵۰ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  هر روز یک عضویت ویژه رایگان حداقل 50 ارسال alireza 7 1,911 ۱۳۹۳-۱-۲۴، ۰۱:۴۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: