امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی مدیر بازنشسته باشی...
بعد یک سال وارد سایتی میشی، که روزهای زیادی رو توش سپری کرده بودی، تمام دسترنج 6 سال تحصیلتو توش به رایگان گذاشتی و با تمام شهرسازهای ایران سهیم شدی، تلاش کردی که سطح مطالبو بالا ببری و...
اما به هر دلیلی وقت بازنشستگیت رسیدو نتونستی دیگه توش فعالیت کنی...
به هر حال تلخه که بیبینی حالا حتی یک مقاله ساده رو هم نمی تونی دانلود کنی...
بازنشستگی، تلخه...
به نظرم اسمشو بزارید عضو عادی جالبتره،
اینجا رو که میبینی تنت از هرچی بازنشستگی میلرزه.
البته اینا رو ننوشتم که اعتراضی کرده باشم، نه اصلاً این مسئله قانونه و من شدیداً به قانون احترام میذارم. فقط درد دلی ساده بود از یک بازنشسته.
آرزوی موفقیت می کنم برای انجمن ایران شهرساز و مهندس دهقان عزیز که شخصاً احترام زیادی واسشون قائلم.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، dementor ، روجا ، alireza ، ماراویا ، foroogh.r ، haydariyan ، farza ، elham90 ، 9123533029 ، Shahrsaz67
(۱۳۹۲-۹-۱۱، ۱۲:۴۱ صبح)parasto_gh نوشته است: بعد یک سال وارد سایتی میشی، که روزهای زیادی رو توش سپری کرده بودی، تمام دسترنج 6 سال تحصیلتو توش به رایگان گذاشتی و با تمام شهرسازهای ایران سهیم شدی، تلاش کردی که سطح مطالبو بالا ببری و...
اما به هر دلیلی وقت بازنشستگیت رسیدو نتونستی دیگه توش فعالیت کنی...
به هر حال تلخه که بیبینی حالا حتی یک مقاله ساده رو هم نمی تونی دانلود کنی...
بازنشستگی، تلخه...
به نظرم اسمشو بزارید عضو عادی جالبتره،
اینجا رو که میبینی تنت از هرچی بازنشستگی میلرزه.
البته اینا رو ننوشتم که اعتراضی کرده باشم، نه اصلاً این مسئله قانونه و من شدیداً به قانون احترام میذارم. فقط درد دلی ساده بود از یک بازنشسته.
آرزوی موفقیت می کنم برای انجمن ایران شهرساز و مهندس دهقان عزیز که شخصاً احترام زیادی واسشون قائلم.
سلام و تشکر بابت حضور مجددتان و تشکر ویژه هم بابت فعالیت خوبتان در سالی که فعالیت چشمگیر داشتید.
ابتدا لینک زیر را بخوانید:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8#pid52118
دسترسی شما هم آزاد شد و شما سهم بزرگی در موفقیت سایت داشتید و همیشه از سایت حق دارید اگر شماها نبودید سایتی هم نبود و ما همیشه قدردان شما هستیم.
حداقل بهره نداشتن دسترسی برای مدیران بازنشسته شاید همین تاپیکی هست که باز کردید تا دوباره شما را در بین خودمان ببینیم و به خود ببالیم.
امیدوارم سایت را دوباره همراهی کنید و در تحول بزرگ سایت هم شما سهیم باشید مثل همیشه.
مدیران بازنشسته همیشه برای ما محترم هستند و هر زمانی نیازی بود حتما اجرا خواهیم کرد.
با تشکر
یکی از اعضای سایت علیرضا
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness ، parasto_gh ، dementor ، elham90 ، Shahrsaz67
مهندس دهقان عزیز، بدون تردید برای من هم افتخار بزرگیه که در کنار انسان بزرگواری چون شما در این دنیای مجازی فعالیت داشتم. و اگر این فعالیت رو ترک کردم اما همیشه و همواره به یاد اینجا و دوستان عزیز بودم و هستم.
چشم اگر شما صلاح بدونید من دوباره فعالیت هامو در سایت آغاز می کنم. باز هم ممنون و تشکر زیاد از توجهتون.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، dementor ، Brightness ، haydariyan
(۱۳۹۲-۹-۱۱، ۰۳:۳۵ عصر)parasto_gh نوشته است: مهندس دهقان عزیز، بدون تردید برای من هم افتخار بزرگیه که در کنار انسان بزرگواری چون شما در این دنیای مجازی فعالیت داشتم. و اگر این فعالیت رو ترک کردم اما همیشه و همواره به یاد اینجا و دوستان عزیز بودم و هستم.
چشم اگر شما صلاح بدونید من دوباره فعالیت هامو در سایت آغاز می کنم. باز هم ممنون و تشکر زیاد از توجهتون.
تشکر از شما
ان شالله با کمک مجدد شما و مدیرانی که بهر دلیلی مدتی در کنار ما نبودند سایتی پویاتر و علمی تر از قبل خواهیم داشت.
در تحول جدید نیز اتفاقات بسیار خوبی رخ خواهد داد در جلسه بعدی هم شرکت کنید تا به نتایج خوبی برسیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor ، Brightness ، haydariyan ، saminta

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان