امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما با برگزاری مسابقات موافق هستید؟ مسابقاتی با جوایز 10 میلیونی
راستی به نظر من اگه سبک مسابقات به سبک برگزینش برترین طرح در فراخوانی پروژه های معماری اروپایی باشه، یعنی یه جورایی با کار حرفه ایم ارتباط داشته باشه خیلی خوب میشه! مثلا بهترین طرح برای فلان مساله چه در طراحی و چه برنامه ریزی! بهترین راه حل برای انجام فلان پروسه! بهترین کار نرم افزاری و یا هر چیز دیگه حتی مثل ارائه بهترین دستور کاربردی ناآشنا در یک محیط نرم افزاری که باعث بهبود کارکرد بچه ها با سیستم بشه!
اما باید به داوری هم فکر بشه...
آخرین ارسال های من :

____ !
    ___ !!!!!
    ___!_!_ !
    __!!!!! !!!!!
    ___!___!
    !____!_____!______!!!!!!!_____!!!
    !!___ !!____!!____ !!!!!!!!!!!!!!!__!!!!!!
    !!!___!!!___ !!!___ !!!!!!!__!!!!!!!_!!!!!
    !!!!__!!!!!__ !!!!!___!!!!!!!__!!!!!!!_!!!!
    شهرسازی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    معنایی به درازای حیات بر زمین!!!!!!!!!
    و به درازای عمر باقیمانده زمین!!!!!!!!
    _____________!!!!!!!__!!!!!!!__!!!!
    _____________!!!!!!!__!!!!!!!__!!!!!!
    ______________!!!!!!!!!!!!!!!__!!!!!!!!
    ________________!!!!!!!____!!!!!!!!!!!
    _________________________!!!!!!!!!!!!!
    پاسخ
    سلام و عرض خسته نباشید
    پیشنهادات خوبی دوستان ارایه دادن
    پیشنهاد من هم توو زمینه شیت های طراحی ،تحلیل فضا( خیابانها ، میدانها و فضاهایی که میشه بهش دسترسی داشت و ...) هستش و میتونیم بیشتر توو ای زمینه فعالیت کنیم
    پیشنهاد دوم هم در زمینه انجام پروژه های شهرسازی ( چه کارای دستی و چه نرم افزاری)
    پبشنهاد سوم هم در زمینه کارهای اداری ( شهرداری و دیگر ارگانها) .منظور طرح های شهری و ... از این فبیل کارها. با این کار میتونیم توو زمینه های اداری و استخدامی هم شناختی داشته باشیم از روند کارایی که انجام میشه، آگاه باشیم البته اگه بتونیم!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۲-۹-۱۶، ۰۳:۲۲ صبح)arman691 نوشته است: راستی به نظر من اگه سبک مسابقات به سبک برگزینش برترین طرح در فراخوانی پروژه های معماری اروپایی باشه، یعنی یه جورایی با کار حرفه ایم ارتباط داشته باشه خیلی خوب میشه! مثلا بهترین طرح برای فلان مساله چه در طراحی و چه برنامه ریزی! بهترین راه حل برای انجام فلان پروسه! بهترین کار نرم افزاری و یا هر چیز دیگه حتی مثل ارائه بهترین دستور کاربردی ناآشنا در یک محیط نرم افزاری که باعث بهبود کارکرد بچه ها با سیستم بشه!
    اما باید به داوری هم فکر بشه...

(۱۳۹۲-۹-۱۸، ۰۳:۰۲ صبح)hesam.n نوشته است: سلام و عرض خسته نباشید
    پیشنهادات خوبی دوستان ارایه دادن
    پیشنهاد من هم توو زمینه شیت های طراحی ،تحلیل فضا( خیابانها ، میدانها و فضاهایی که میشه بهش دسترسی داشت و ...) هستش و میتونیم بیشتر توو ای زمینه فعالیت کنیم
    پیشنهاد دوم هم در زمینه انجام پروژه های شهرسازی ( چه کارای دستی و چه نرم افزاری)
    پبشنهاد سوم هم در زمینه کارهای اداری ( شهرداری و دیگر ارگانها) .منظور طرح های شهری و ... از این فبیل کارها. با این کار میتونیم توو زمینه های اداری و استخدامی هم شناختی داشته باشیم از روند کارایی که انجام میشه، آگاه باشیم البته اگه بتونیم!
    سلام و تشکر
    نظراتتون در نظرسنجی قرار میگیرد.
    5000 امتیاز اهدا شد.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    با عرض سلام
    ایده ی خیلی خوبیه و عاملی برای تشویق
    به نظر من نباید فقط به موضوعات کنکوری محدود بشه چون کنکور خودش به اندازه کافی ایجاد رقابت کرده
    بهتره که بیشتر به معنا و مفهوم در هر موضوع( راه،میدان، حس مکان و...) در قالب مقاله یا عکس پرداخته بشه
    در کل موضوعاتی که تو دانشگاه و کنکور کمتر به اونا توجه میشه و پرهیز از موضوعات خیلی کلی
    هرچی موضوع جزئی تر باشه قویتر ارائه میشه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۹-۲۲، ۱۲:۲۵ صبح)niloofar gh نوشته است: با عرض سلام
    ایده ی خیلی خوبیه و عاملی برای تشویق
    به نظر من نباید فقط به موضوعات کنکوری محدود بشه چون کنکور خودش به اندازه کافی ایجاد رقابت کرده
    بهتره که بیشتر به معنا و مفهوم در هر موضوع( راه،میدان، حس مکان و...) در قالب مقاله یا عکس پرداخته بشه
    در کل موضوعاتی که تو دانشگاه و کنکور کمتر به اونا توجه میشه و پرهیز از موضوعات خیلی کلی
    هرچی موضوع جزئی تر باشه قویتر ارائه میشه
    سلام و تشکر
    نظرات ارزشمند شما هم در لیست موضوعات اضافه خواهد شد و بزودی هم نظرسنجی انجام خواهد شد.
    5000 امتیاز هم به شما اهدا شد.

پاسخ
    بزودی نظرات شما در یک نظرسنجی قرار خواهد گرفت.

پاسخ
    up....

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 982 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,272 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
      جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,385 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
      خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,715 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح
      جشن 70 هزار عضو ایران شهرساز و نقاط قوت و ضعف ایران شهرساز از دیدگاه شما alireza 4 2,211 ۱۳۹۳-۳-۳۱، ۱۲:۰۲ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      درخواست همکاری با اساتید و یا مهندسین و دانشجویان دارای تجربه در زمینه آموزش در سایت alireza 60 20,282 ۱۳۹۳-۲-۱۸، ۰۲:۰۸ صبح
      نتیجه نظرسنجی: 135 نظر>>به نظر شما ایران شهرساز در ماه گذشته عملکرد مثبتی داشته است؟ alireza 8 2,405 ۱۳۹۳-۲-۱۶، ۱۲:۳۲ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      برگزاری کارگاه آموزشی بین المللی خلاقیت، برنامه ریزی ، شهرهای آینده urban design93 4 2,039 ۱۳۹۳-۱-۲۹، ۱۰:۲۰ صبح
    آخرین ارسال: urban design93
      فیلم آموزشی به مدت 1 دقیقه جهت نصب تولبار ایران شهرساز با دسترسی و امکانات بیشتر alireza 14 3,764 ۱۳۹۲-۱۲-۲۴، ۱۲:۲۰ صبح
      امضای شما= نزدیک شدن به آزادی 5 سرباز به اسارت گرفته شده alireza 9 1,902 ۱۳۹۲-۱۲-۲۱، ۰۴:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: نعیمه حیدری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان