امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما با برگزاری مسابقات موافق هستید؟ مسابقاتی با جوایز 10 میلیونی
من با کلیت کار برای ایجاد یک دگردیسی در سایت موافقم و این کار هم میتواند شروع خوبی برای تحول باشد.
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
(۱۳۹۲-۹-۱۲، ۱۲:۳۸ عصر)Maravia نوشته است: من با کلیت کار برای ایجاد یک دگردیسی در سایت موافقم و این کار هم میتواند شروع خوبی برای تحول باشد.
در جلسه پنج شنبه مواردی مطرح خواهد شد و تصمیماتی خواهیم گرفت که تحولی بزرگ در سایت رخ خواهد داد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۲-۹-۱۲، ۱۰:۳۴ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۲-۹-۱۲، ۰۷:۵۵ صبح)farza نوشته است: سلام به نظر من میشه موضوعاتی تعیین کرد برای مقاله و بهترین مقاله ها رو انتخاب کرد از این مقاله ها میشه تو فصلنامه ایرانشهرساز هم استفاده کرد اینکارو میشه در مورد ترجمه هم انجام داد و به بهترین ترجمه ها جایزه تعلق بگیره البته فکر می کنم اینکار نیازمند دعوت از صاحبنظران برای داوری و انتخاب برترین هاست.
نظرات شما ارزشمند و حتما در نظرسنجی استفاده خواهد شد.
شما با کلیت کار موافقید؟

بنده هم با کلیت کار موافقم
به نظر من حتی قضیه میتونه از حالت مجازی هم خارج بشه گاهی اوقات مثلا با برگزاری نمایشگاه از آثار برگزیده که میتونه شامل ماکت، پوستر، شیتهای طراحی و ... باشه این مسئله به آشنایی بیشتر اعضای انجمن کمک میکنه و فکر میکنم در فعالتر بودن اعضا تاثیر خوبی داشته باشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، Brightness ، Avril256
سلام. منم با کلیات کار موافقم طرح بسیار خوبیه که باعث ارتقاء و بروز شدن دانش هممون میشه. البته همونطور که بچه ها گفتن محتوای مسابقه و داوراش خیلی مهمه و باید از بهترینا استفاده بشه. به نظر من بیشتر در مورد دانش شهرسازی جهان و روشهای نوین شهرسازی در کشورهای مختلف باشه.
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۲-۹-۱۳، ۱۰:۱۱ صبح)farza نوشته است:
(۱۳۹۲-۹-۱۲، ۱۰:۳۴ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۲-۹-۱۲، ۰۷:۵۵ صبح)farza نوشته است: سلام به نظر من میشه موضوعاتی تعیین کرد برای مقاله و بهترین مقاله ها رو انتخاب کرد از این مقاله ها میشه تو فصلنامه ایرانشهرساز هم استفاده کرد اینکارو میشه در مورد ترجمه هم انجام داد و به بهترین ترجمه ها جایزه تعلق بگیره البته فکر می کنم اینکار نیازمند دعوت از صاحبنظران برای داوری و انتخاب برترین هاست.
نظرات شما ارزشمند و حتما در نظرسنجی استفاده خواهد شد.
شما با کلیت کار موافقید؟

بنده هم با کلیت کار موافقم
به نظر من حتی قضیه میتونه از حالت مجازی هم خارج بشه گاهی اوقات مثلا با برگزاری نمایشگاه از آثار برگزیده که میتونه شامل ماکت، پوستر، شیتهای طراحی و ... باشه این مسئله به آشنایی بیشتر اعضای انجمن کمک میکنه و فکر میکنم در فعالتر بودن اعضا تاثیر خوبی داشته باشه
اگر ارگان یا دوستانی که توانایی هماهنگی با ارگان ها را داشته باشند سایت حمایت و طرح را اجرایی خواهد کرد.

پاسخ
(۱۳۹۲-۹-۱۳، ۱۱:۵۳ صبح)ehsan7550 نوشته است: سلام. منم با کلیات کار موافقم طرح بسیار خوبیه که باعث ارتقاء و بروز شدن دانش هممون میشه. البته همونطور که بچه ها گفتن محتوای مسابقه و داوراش خیلی مهمه و باید از بهترینا استفاده بشه. به نظر من بیشتر در مورد دانش شهرسازی جهان و روشهای نوین شهرسازی در کشورهای مختلف باشه.
سلام و تشکر
نظراتتون در نظرسنجی قرار میگیرد.
5000 امتیاز هم به شما و بقیه دوستان اهدا شد.

پاسخ
سلام
کلیت کار خیلی خیلی عالیه ولی به نظرمن دیگه زمان طراحی پوستر و خیابان کشی و بحث های کالبدی جوابگو نیست و من عقیدم اینکه در این مسابقه به بهترین نظریه و ایده برای مقابله با معضلات و مشکلات شهری امروز جایزه داده بشه و دراصل هر ایده و نظریه ای که مطرح میشه باید راهکارهاش هم ارائه بشه حداقل بعضی مواردش.ما الان باید به صورت رادیکالی و ریشه ای به مشکلات شهرهای امروزی بنگریم نه سطحی و صرفا فیزیکی و موضوعات اجتماعی و اقتصادی هم باید دخیل بشه.ممنون و تشکر از شما

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ماراویا
سلام
کار جالبیه ! کلا مسابقه انگیزه رو برای فعالیت بیشتر میکنه . به نظرم مسابقه در مورد استفاده از نرم افزارهای تخصصی شهرسازی هم باشه یا مثلا انجام یه پروژه با نرم افزار هم میتونه یه مسابقه باشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۲-۹-۱۴، ۱۱:۳۳ صبح)elnaz.h نوشته است: سلام
کار جالبیه ! کلا مسابقه انگیزه رو برای فعالیت بیشتر میکنه . به نظرم مسابقه در مورد استفاده از نرم افزارهای تخصصی شهرسازی هم باشه یا مثلا انجام یه پروژه با نرم افزار هم میتونه یه مسابقه باشه
سلام و تشکر
نظراتتون در نظرسنجی قرار میگیرد.
5000 امتیاز هم به شما اهدا شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط E.Y.I
سلام
منم با شما موافقم. وجود انگیزه های جانبی می تونه خیلی به موفقیت ادم کمک کنه. مخصوصا اگه با بازه سنی و اقتضای شرایطشون هم خوانی داشته باشه.
آخرین ارسال های من :

____ !
    ___ !!!!!
    ___!_!_ !
    __!!!!! !!!!!
    ___!___!
    !____!_____!______!!!!!!!_____!!!
    !!___ !!____!!____ !!!!!!!!!!!!!!!__!!!!!!
    !!!___!!!___ !!!___ !!!!!!!__!!!!!!!_!!!!!
    !!!!__!!!!!__ !!!!!___!!!!!!!__!!!!!!!_!!!!
    شهرسازی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    معنایی به درازای حیات بر زمین!!!!!!!!!
    و به درازای عمر باقیمانده زمین!!!!!!!!
    _____________!!!!!!!__!!!!!!!__!!!!
    _____________!!!!!!!__!!!!!!!__!!!!!!
    ______________!!!!!!!!!!!!!!!__!!!!!!!!
    ________________!!!!!!!____!!!!!!!!!!!
    _________________________!!!!!!!!!!!!!
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 970 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,259 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
      جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,372 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
      خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,672 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح
      جشن 70 هزار عضو ایران شهرساز و نقاط قوت و ضعف ایران شهرساز از دیدگاه شما alireza 4 2,190 ۱۳۹۳-۳-۳۱، ۱۲:۰۲ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      درخواست همکاری با اساتید و یا مهندسین و دانشجویان دارای تجربه در زمینه آموزش در سایت alireza 60 20,198 ۱۳۹۳-۲-۱۸، ۰۲:۰۸ صبح
      نتیجه نظرسنجی: 135 نظر>>به نظر شما ایران شهرساز در ماه گذشته عملکرد مثبتی داشته است؟ alireza 8 2,370 ۱۳۹۳-۲-۱۶، ۱۲:۳۲ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      برگزاری کارگاه آموزشی بین المللی خلاقیت، برنامه ریزی ، شهرهای آینده urban design93 4 2,029 ۱۳۹۳-۱-۲۹، ۱۰:۲۰ صبح
    آخرین ارسال: urban design93
      فیلم آموزشی به مدت 1 دقیقه جهت نصب تولبار ایران شهرساز با دسترسی و امکانات بیشتر alireza 14 3,758 ۱۳۹۲-۱۲-۲۴، ۱۲:۲۰ صبح
      امضای شما= نزدیک شدن به آزادی 5 سرباز به اسارت گرفته شده alireza 9 1,821 ۱۳۹۲-۱۲-۲۱، ۰۴:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: نعیمه حیدری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان