امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترجمه مقاله های انگلیس با کمک هم در ضمن دسترسی به فایل تکمیل شده ان برای اعضایی که د
مقاله اول رو از سایت ساینس دایرکت گرفتم و عنوانش بهبود کیفیت زندگی از طریق برنامه ریزی استراتزیک هست خودم زبانم خوب نیست یه جاهایی از این مقاله رو درست نمیتونم ترجمه کنم اون قسمت هارو میزارم برای ترجمه در اخر هم به دوستانی که کمک کرده اند فایل ترجمه شده کامل اون و همچنین فایل پی دی اف ارسال میشود
حتی یک جمله...شما رو سهیم میکنه

It aims to improve the city’s
performance and ensure future development to be planned and
responsive. Its reliance on participatory approach enriches the process,
promotes local ownership and ensures, to an extent, its actual
implementation. The overall aim of the process is to improve the
performance of the city through adopting the strategic urban development
plan. This can be viewed as a tool to enhance quality of life
of city residences

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، dementor

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 14,237 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: حدیث گلی
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,944 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,803 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,624 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,467 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,368 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,071 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 741 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 971 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,110 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان