امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به اندازه ای که از سایت استفاده میکنید فعالیت میکنید؟
سلام
روزانه هزاران بازدید از سایت رخ می دهد ولی انتظار ما از هزاران بازدید کننده به اندازه مساوی نیست انتظار ما از اعضایی است که قسمتی از وقت خود را در سایت سپری می کنند و از اطلاعات سایت استفاده میکنند ولی اصلا فعالیتی در سایت ندارند.
سوال:
به اندازه ای که از سایت استفاده میکنید فعالیت میکنید؟
اگر جوابتان منفی است چرا؟
اگر جواب تان مثبت است چرا؟
.
.
.
این بار فقط نظاره گر نباشید لطفا جواب سوال را بدهید....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، FaTyJo0oN ، ایلیا ، ماراویا
متاسفانه این سایت هم مثل اکثر سایتهای دیگه ای که در زمینه تخصصی شهرسازی فعالیت دارن بیشتر به فعالیت در زمینه کنکور میپردازه. در مورد همین موضوع که آیا واقعاً پرداختن به موضوع کنکور ارشد و دکترا (تا این حد!) به نفع جامعه شهرسازی هست یا نه میشه یه تاپیک چند صفحه ای مفصل صحبت کرد ولی اینجا (مثل اکثر جاهای دیگه) بیشتر از اینکه به پرورش خلاقیت و دانش جدید شهرسازها و مطرح کردن مسائل چالشی و به کار گیری توانایی فنی بچه های شهرسازی بپردازه، همچنان داره در چارچوب درسهای دانشگاهی و کلاس درس و ارشد و دکترا و... حرکت میکنه... برای همین خود من به شخصه خیلی کم سر میزنم اینجا چون مسائل درس و دانشگاه دیگه واسم تموم شده و اکثر تاپیکها (و نه همشون!) جذابیت چندانی برام نداره...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، ماراویا ، FaTyJo0oN ، ایلیا ، kasrak ، mehdime007
سلام و تشکر از تمام زحمت کشان سایت....
من به شخصه خودم امسال درگیر آزمون ارشد هستم و شرمنده مهندس دهقان و بقیه مدیران قدیم و جدید هم شدم که نتونستم آنچنان که باید در سایت فعالیت داشته باشم. حدود 62 روز تا ارشد مونده و من هم سعی می کنم با توجه به دینی که نسبت به سایت دارم در حد توان ارسال مفید در سایت داشته باشم. امیدوارم مهندس دهقان و سایر مدیران با درایتی که دارن این روزهای باقیمانده که مشخص کننده نتیجه زحمات چند ساله هستش، من رو تحمل کنند... ایشال... بعد از ارشد حتما بازهم فعالیتم رو مثله سابق در سایت ادامه خواهم داد....
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ماراویا ، ایلیا ، haydariyan
سلام

اینکه افراد در مورد ارتباطتشان با سایت ایران شهرساز و یا هر محیط دیگه چگونه رفتار میکنند به وجدان و میزان تعهد وی بستگی دارد ..

در محیطی که افراد در یک فرایند بده بستان قرار میگیرند اگر اخلاق مداری حاکم نباشد سواستفاده و رابطه یکطرفه برقرار میشود.

البته در این بین مسئله دیگری نیز وجود دارد و ان اینکه هستند افرادی که از نظر علمی و تجربی و نرم افزار و سخت افزار بنیه ضعیفی دارند و احتمالا نمیتوانند در مقابل دریافت اطلاعات و مواهب از سایت ایران شهرساز خدمت رسانی کنند و اینگونه افراد در صورت کسب تجربه اگر اقدام به خدمت رسانی به محیطی که از ان منتفع شده ننمایند وی اخلاقا انسانی سو استفاده گر است.

در مورد خودم میتوانم بگویم که در این چند سالی که از عضویتم در این سایت میگذرد چه ان زمان که کاربری عادی بودم چه زمان مدیریتم از هیچ گونه کمک به دوستان دریغ نکردم اگر زمانی نتوانستم پاسخی در خور علم دوستان بدهم عذر خواستم و لیکن تلاش خود را کرده ام .

در کل به میزان استفاده ایی که از سایت برده ام خدمت رسانی هم کردم البته در حد وسعم..
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ایلیا
با مهندس مسیح موافقم... شاید فقط 50 درصد اعضای اینجا رو دانشجویان و یا بچه های کنکوری تشکیل بدن.. باید چینش و موضوعات سایت به گونه ای باشه که واسه همه ی اعضای سایت جذابیت داشته باشه.... میشه یه نظر سنجی گذاشت ببینیم کاربران به چه مطالبی بیشتر علاقه دارن...
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Masih ، ایلیا ، ماراویا ، m.marziye ، kasrak
با سلام. در واقع می تونم بگم به شخصه من این اواخر هم از سایت استفاده کردم هم مطالبی رو که به نظرم برا بقیه مفید بوده ارسال کردم. مخصوصا توو قسمت های کنکوری و پرسش و پاسخ و نکات و ...
ولی رک بگم قبلا خیلی کم میومدم بخاطر دانشگاه و کلاس و واحدهایی که داشتم
الانم به قول دوستان بیشتر توو زمینه کنکوری میام بخاطر این کنکور ارشد که شده ... بیخیال
جا داره که از مدیریت سایت و تمام کسانی که فعالیتشون توو سایت مفیده ( مخصوصا آزمون ها ) تشکر کنم
موفق باشین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، FaTyJo0oN ، ماراویا
سلام
این سوال رو بارها همه جواب های مختلفی براش دادن،خیلی از سایتها هستند که با این مشکل مواجه هستن اما هر سایتی به نسبت وظیفه و کارایی خودش باید دنبال ریشه یابی مشکلاتش باشه.
امروز یه حرف جدید تو این تاپیک که شاید خیلی پیش پا افتاده، اما بسیار جالب و کاملا جدید برای من حداقل بود:(از جناب مسیح)
خود من به شخصه خیلی کم سر میزنم اینجا چون مسائل درس و دانشگاه دیگه واسم تموم شده و اکثر تاپیکها (و نه همشون!) جذابیت چندانی برام نداره...

....
فکر کنم یکی از کلیدهای گم شده همین باشه41
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، m.marziye ، ماراویا
سلام

من معمولا زیاد میام تو سایت و مطالب رو از همون صفحه اول چک میکنم اگر مطلبی غیر از درس و کنکور و ارشد و دکتری باشه حتما بازدید میکنم ببینم چی هست. در واقع بیشتر تاپیکهایی رو وارد میشم که سوال خاصی پرسیده شده باشه یا موضوع خاصی عنوان شده باشه ... در غیر اینصورت ازش رد میشم ...

اینجا همه چی به ارشد و دکتری محدود شده ...
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  87144491685145511536.jpg]
It is difficult to design a place that will not attract people. What is remarkable is how often this has been accomplished. ~ William H. Whyte
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Masih ، ایلیا ، ماراویا ، Brightness
سلام.من تقریبا هر روز به هر دو سایت سر میزنم ... فعالیتم توی سایت اسکیس خوبه و سعی میکنم تا جایی که بتونم به بچه ها کمک کنم ولی تو این سایت فعالیتم کمه متاسفانه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ایلیا ، ماراویا
من به اندازه استفاده از سایت مطالب و داشتهای خود را بر روی سایت قرار داده و خواهم داد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، ماراویا ، FaTyJo0oN ، foroogh.r

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,902 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,428 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  طرح منطقه ای حدیث گلی 0 500 ۱۳۹۶-۴-۲۵، ۰۵:۱۰ عصر
آخرین ارسال: حدیث گلی
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,379 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  خلاصه اصول و روشهای برنامه ریزی منطقه ای -دکتر کرامت ا... زیاری alireza 0 1,181 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 799 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان