امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست همکاری با اساتید و یا مهندسین و دانشجویان دارای تجربه در زمینه آموزش در سایت
سلام
بدلیل افزایش درخواست ها برای تدریس نرم افزارهای شهرسازی و معماری و همچنین دروس دیگر مثل مدلها و .... از همه اساتید و یا مهندسین و دانشجویان دارای تجربه در زمینه آموزش در سایت دعوت به همکاری میکنیم و مزایایی را نیز در سایت برای آنها در نظر گرفته ایم.
با تشکر
تیم مدیریتی سایت ایران شهرساز
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، Sahab ، armangostar ، elham90 ، Brightness ، sara* ، saba8830
با سلام و عرض خسته نباشین
در جهت افزایش سطح توانایی دانشجویان و کسانی که علاقه به اسکیس شهرسازی دارن می تونیم در این زمینه اگه دوستان قبول کنن نه به عنوان مدرس و .. بلکه به عنوان دوست و راهنما، توو این زمینه کمک کنم
با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۲-۹-۱۷، ۱۱:۴۱ عصر)hesam.n نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشین
در جهت افزایش سطح توانایی دانشجویان و کسانی که علاقه به اسکیس شهرسازی دارن می تونیم در این زمینه اگه دوستان قبول کنن نه به عنوان مدرس و .. بلکه به عنوان دوست و راهنما، توو این زمینه کمک کنم
با تشکر
سلام لطفا تدریس را در تالار اختصاص یافته به شما شروع کنید.
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1330

پاسخ
 سپاس شده توسط hesam.n
سلام بر شما...
مهندس دهقان بسیار فکر خوبی هست و منم حتما کمک میکنم ولی یه نکته ای اینکه الان آخر ترمه و بچه ها درگیر کارهاشونن. بچه های پشت کنکوریم سخت درگیر درسن ... به همین خاطر فعالیت کمه شاید بهتر باشه دراین کار کمی صبر پیشه کرد...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط simin23
(۱۳۹۲-۹-۱۸، ۱۲:۲۵ صبح)foroogh.r نوشته است: سلام بر شما...
مهندس دهقان بسیار فکر خوبی هست و منم حتما کمک میکنم ولی یه نکته ای اینکه الان آخر ترمه و بچه ها درگیر کارهاشونن. بچه های پشت کنکوریم سخت درگیر درسن ... به همین خاطر فعالیت کمه شاید بهتر باشه دراین کار کمی صبر پیشه کرد...
شما درس مورد نظرتان را اعلام کنید و کار را شروع کنید ولی با سرعت کمتر که به درس خودتان لطمه ای وارد نشود.

پاسخ
سلام مهندس دهقان
با روندی که پیش میره امیدوارم سال 93 سال شکوفایی و موفقیت بیش از بیش ایران شهرساز باشه ...
مهندس به عنوان کوچیکترین عضو ایران شهرساز حاظرم تا آنجا که در توانم باشه به ایران شهرساز خدمت کنم .... مهندس آمادگی خودمو در زمینه آموزش مدل های کمی شهرسازی اعلام میکنم ... امیدوارم به کمک سایر اعضا مشکلات خیلی از دوستان را حل کنیم .. 

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saba8830
(۱۳۹۲-۹-۱۷، ۰۷:۳۲ عصر)AliReza نوشته است: سلام
بدلیل افزایش درخواست ها برای تدریس نرم افزارهای شهرسازی و معماری و همچنین دروس دیگر مثل مدلها و .... از همه اساتید و یا مهندسین و دانشجویان دارای تجربه در زمینه آموزش در سایت دعوت به همکاری میکنیم و مزایایی را نیز در سایت برای آنها در نظر گرفته ایم.
با تشکر
تیم مدیریتی سایت ایران شهرساز
با سلام مهندس دهقان عزیز این پیامتان را که دیدم در زمینه پاسخ به این موضوع باید عرض کنم بنده همینطور که ملاحظه می کنین رشته معماری رو مسلط ترم برای همین قول نرم افزارهای شهرسازی رو نمیدم اما در رابطه با معماری اگه اوامری باشه حتما سعی می کنم که همراهی نمایم مانند نرم افزار های اتوکد و تری دی مکس و یه سری مانند پاور پوینت و اینا منتها هر موقع و هرطوری که قراره شروع کنیم شما لطف کنین بگین تا بدونیم که چه جوری و در کجا باید گفته یا تدریس بشه فقظ تا اونجایی که من می تونم تدریس کنم می تونم کتبا برای بچه ها توضیحات لازمه را بدهم تا بتونن انجامش بدن امیدوارم بتونم و و قت یاریمون کنه. باتوجه به امتحان و کنکور دکترا و دفاعیه و غیره و همراهی های سایت آخه دو روز پیش هم کلا این سایتها برام آپ نشد نمیدونم چرا؟
با تشکر
آخرین ارسال های من :

هدف در چند قدمی ماست.هرکس که بخواهد به اندازه لیاقتش به آن نزدیکتر شود.

پاسخ
(۱۳۹۲-۹-۱۸، ۰۱:۱۵ صبح)EBRAHIMMILAN2012 نوشته است: سلام مهندس دهقان
با روندی که پیش میره امیدوارم سال 93 سال شکوفایی و موفقیت بیش از بیش ایران شهرساز باشه ...
مهندس به عنوان کوچیکترین عضو ایران شهرساز حاظرم تا آنجا که در توانم باشه به ایران شهرساز خدمت کنم .... مهندس آمادگی خودمو در زمینه آموزش مدل های کمی شهرسازی اعلام میکنم ... امیدوارم به کمک سایر اعضا مشکلات خیلی از دوستان را حل کنیم .. 
سلام لطفا تدریس را در تالار اختصاص یافته به شما شروع کنید.
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1331

پاسخ
سلام مهندس دهقان!
من واقعا انجام اینکارو نه بعنوان استاد بلکه یه همکار و دوست واقعا دوست دارم ولی فعلا هم درگیر کارام هستم و هم درگیر کنکور ، انشاءالله یه مدت دیگه (بویژه بعداز کنکور)با فراغ بال در زمینه معماری در خدمتتون هستم!!!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام آقای دهقان
میتونم در زمینه ی طراحی نقشه تفکیک مناطق مسکونی یا طراحی هندسی راه و تقاطع ها کمک کنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,806 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 964 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,254 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,850 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,328 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,369 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,189 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان