امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شروع فعالیت اسکیس شهرسازی
اختیار دارین شما
به هرحال بچه ها باید خدمتتون بگم که واقعا کمکای مهندس Urban 98 خیلی به موفقیت من کمک کرد. حتی اگه خود ایشون حضور داشته باشن اصلا نیازی به کلاس رفتن نیست. منم هرچه در توان داشته باشم میزارم تا بهتون کمک کنم. ایشالا که نتیجه های عالی بگیرین...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mina91 ، g1990 ، Brightness ، Saeedm ، آریودخت ، mohseni ، arch111
    خسته نباشین بچه ها.خدا قوت انشاا منتظرخبر رتبه های خوبتون هستیم اون وسطا جا داشتین منم را بدین دانشجوی ارشد باشیم Ws17
    خب بچه ها به نظرم وقتش شده که کم کم فعالیتمونو شروع کنیم( البته فقط در رشته طراحی شهری) طبق درخواستی که مهندس دهقان ازم خواستن بهتره که زود خودتونو جم و جور کنین و شروع کنیم.
    بهتره که هرچی فایل توو این زمینه هست و در اختیار داریم ،در دسترس بزاریم تابچه هایی که آشنایی کافی ندارن بدونن توو آزمون چیا ازمون میخوان و چیکار باید کرد!
    از مهندس urban و M noori هم کمال تشکرو دارم که اعلام آمادگی کردن و اینکه اولین تمرین در این زمینه رو هرچه زودتر در این لینک مشخص میکنیم! ( نهایتش تا یکشنبه هفته بعد) چون در حال آماده کردن فایلها هستم (اون چیزایی که به نطرم باید اشاره شود وبچه ها مسلط باشن)
    موفق باشین
    آخرین ارسال های من :

اشتراوس : یک شهرساز هیچگاه مانند مهندس کار خود را معطل رسیدن ابزار و مواد اولیه نمی کند بلکه مانند رفو کار ناگزیر است از مصالح پیش پا افتاده و جلوی دستش استفاده کند...
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، mina91 ، farza ، mohseni ، Saeedm ، آریودخت ، henas ، arch111
    من دو تا درخواست داشتم مهندس.

یک اینکه اگه براتون مقدوره برنامه ی شروع اسکیسو بذارید واسه هفته ی دوم اسفند.

دو اینکه همه ی مطالب اسکیس رو از پایه شروع کنید.فکر می کنم دوستانی که از رشته های غیرمرتبط اومدن تعدادشون کم نباشه.در نتیجه هیچ پیش زمینه ای ندارن.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Saeedm ، آریودخت
    سلام.اسکیس دقیقا توسایت از چه تاریخی شروع میشه میشه اگه بخایمبریم کلاس استادای خوب رو معرفی کنید؟خانه شهرسازان خوبه یا نه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mohseni ، آریودخت
    ممنون و خسته نباشید به دوستان

درخواست منم مثل بقیه دوستان اینه که لطفا آموزش رو با برنامه ی منظم و از پایه شروع کنید ، خیلی از دوستان از رشته های دیگه شرکت کردن و با اسکیس اشنایی ندارن و بعضی هم مثل خودم قبلا برنامه ریزی شرکت کردن و زیاد با طراحی و اسکیس اشنایی ندارن ، پس ممنون میشم از مقدماتی و همون ابتدا شروع کنیم

سپاسگزارم .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Saeedm ، Brightness ، mina91
    سعی میکنم برنامه منظم طبق برنامه پیش بره
    و اینکه بچه ها خیلی پیام خصوصی میدن در زمینه اینکه شروع فعالیت هفته دوم اسفند یعنی 15 ام به بعد باشه!
    اگه اکثر بچه ها موافق باشن نظر دوستانو محترم شمرده از 15 ام به بعد اون چیزایی که لازمه ( در حد مقدماتی) در اختیارتون میذارم.( واقعیتش بر منم بهتر میشه اگه 15 ام به بعد باشه) حالا کسانی که موافقا اعلام آمادگی کنن ( یا اینجا یا پیام خصوصی)

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، mohseni ، mina91 ، Saeedm ، henas
    سلام و خسته نباشید . البته اختیار شروع کردن با شماست ولی هستند کسانیکه از الان هم بخوان کار کنند پیشنهاد میکنم مطالبی که قرار هست بچه ها کار کننو قرار بدید تا کسانی که الان هم میخوان کار کنند بتونن از وقتشون استفاده کن
    مطلب دیگه اینکه با توجه به باز بودن سایت اسکیس، این اموزش قرار هست در همین سایت ادامه پیدا بکنه یا در اون سایت تاپیک ایجاد میکنید?
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    وای ی ی ی خیلی دیره از 15 ام به بعد.اصلاااا .یعنی اونوقت قبل عید پر... خواهشا طوری برنامه ریزی بشه که طرح های مقدماتی از همین هفته شروع بشه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness ، foroogh.r
      (۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۰۷:۱۷ عصر)ایلیا نوشته است: سلام و خسته نباشید . البته اختیار شروع کردن با شماست ولی هستند کسانیکه از الان هم بخوان کار کنند پیشنهاد میکنم مطالبی که قرار هست بچه ها کار کننو قرار بدید تا کسانی که الان هم میخوان کار کنند بتونن از وقتشون استفاده کن
      مطلب دیگه اینکه با توجه به باز بودن سایت اسکیس، این اموزش قرار هست در همین سایت ادامه پیدا بکنه یا در اون سایت تاپیک ایجاد میکنید?
      از همین سایت ادامه میدیم
      اطلاع رسانی میکنیم که کدوم تاپیک هستش

پاسخ
       سپاس شده توسط Saeedm
      به نظر بنده هم کار بسیار زیاد هست و حیفه که از الان کلا تعطیل کنیم تا بچه ها این همه استراحت کنن. تمرینات مقدماتی اونقدر سخت نیستند که نشه در کنارشون استراحت کرد. به نظر من تمریناتی نظیر کشیدن فیگورها، بناهای خاص، سایه روشن و ... رو از الان میشه با فراغ بال انجام داد .
      دوستان به نظر من از همین الان خودتون شروع کنید تو سطح شهر که این طرف و اون طرف می رید ساختمونای خوب و خوش ساخت رو اسکیس بزنید. فیگورهای مختلف آدم ها رو تمرین کنید و دقت کنید که مردم چه رفتارها و فعالیت هایی تو سطح شهر دارن. از روی عکس ها و تصاویر موجود توی اینترنت از فضاهای موفق و خوب شهری اسکیس بزنید تا بعدها بتونین خیلی راحت تر توی شیتاتون ازشون استفاده کنید.

پاسخ
       سپاس شده توسط a.rahmani? ، foroogh.r ، mohseni ، mohsen_a43

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرسنجی در مورد فعالیت های مهندسین فعال سایت در بخش های مختلف leila 1 1,253 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۲:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان