ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
اتفاقی غیر قابل باور برای ایران شهرساز و سایت های زیر مجموعه آن
سلام دوستان
اتفاق بسیار بدی دیروز افتاد و بر اثر اشتباه غیر قابل بخشش یکی از کارکنان شرکت ارائه دهند سرور به جای ارتقای سرور متاسفانه کاهش را زده بود و همه چیز خراب شد و فایلهایی را از دست دادیم و متاسفانه بعضی از سایت ها دچار مشکل زیادتری شدند و فقط و فقط به امید کمک شما و هر آنچه در توان خودم هست دوباره سایت ها را احیا میکنیم.
امیدوارم هیچ وقت این اتفاق برای سایت های دیگر نیافتد چون بسیار شوک آور و دردناک است.
کوچکترین عضو علیرضا
آخرین ارسال های من :

2
RE: اتفاقی غیر قابل باور برای ایران شهرساز و سایت های زیر مجموعه آن
مهندس دهقان اين كه خيلي دردناكتر از اونيه كه فكرشو ميكنيم
اخه چرا كوتاهي بعضي ها با عث اين اتفاقا ميشه
من كه هر كمكي در توانم باشه دريغ ندارم
انشالله سايت مث روزاي اولش بشه

آخرین ارسال های من :
3
اتفاق وحشتناکی هست:s ولی خوب دیگه پیش اومده.....فکر کردن بهش هیچی رو درست نمی کنه....:blush: با کمک هم سایت رو دوباره می سازیم :angel:

آخرین ارسال های من :
4
واقعا اتفاق دردناکی بود...امیدوارم سایت مث روز اولش بشه

آخرین ارسال های من :
5
سلام. خبر خیلی ناراحت کننده ای بود. و ناراحت تر کننده تر از اون، اینکه هیچ خسارتی در قبال همچین اشتباهات بزرگی داده نمیشه و هیچ ضمانتی هم برای تکرار نشدن این خطا از طرف مسئولین شرکت ها وجود نداره.
نگران سایت ها نباشید،به هر حال اتفاقی که افتاده، با همکاری دوستان و مهندسین فعال ،دوباره سایت رو خواهیم ساخت. خسته نباشید مهندس عزیز

آخرین ارسال های من :
6
وای خدا اصلا باورم نمیشه!!! خیلی ناراحت کنندست امیدوارم با کمک هم بتونیم همه چیز رو درست کنیم...

آخرین ارسال های من :
7
یعنی تلاش این همه آدم و امیدشون به خاطر بی مسئولیتی یه نفر به همین راحتی میره تو هوا؟....:s :(دیگه حرفی نمیمونه بزنیم....!!!:(:(:(
ولی ما همکاری و اتحادمون رو تا الآن نشون دادیم،از این به بعدش هم هستیم،پر انرژی تر از قبل......

آخرین ارسال های من :
8
من هم امیدوارم تو این فرصت باقیمانده تا آزمون اسکیس سایت دوباره راه بیفته .یه سوال داشتم من جواب چندتا از آزمونهای آنلاین رو به ایمیل داده شده فرستادم ولی هیچ جوابی دریافت نکردم ؟

آخرین ارسال های من :
    9
    (1392-3-14، 08:59 صبح)rozeta نوشته است:  من هم امیدوارم تو این فرصت باقیمانده تا آزمون اسکیس سایت دوباره راه بیفته .یه سوال داشتم من جواب چندتا از آزمونهای آنلاین رو به ایمیل داده شده فرستادم ولی هیچ جوابی دریافت نکردم ؟
    ما نیز امیدوایم!
    برای آزمون های گروه طراحی شهری،مدیر محترم URBAN 98 کمی مشغله دارن! به زودی پاسخ هاتون توسط ایشون بررسی خواهد شد.

10
    سلام و تشکر
    متاسفانه جواب تیکت و تلفن را نمی دهند و خسته شده ام این شرکت یکی از بزرگترین شرکت ها بوده و بر اثر سهل انگاری این اتفاق افتاده است و فقط دارند معطل مان میکنند.
    تلفن شرکت:
    02147621000 داخلی 2 واحد فنی- سرور مجازی سایت ایران شهرساز
    لطفا شما هم بهشون بگویید که سایت چقدر کاربر و چقدر مهم هستند تا شاید وجدان شخصی که این مشکل را بوجود آورده بیدار شود.
    من دیشب تا ساعت 4 این دو سایت را دوباره ایجاد کردم تا بتوانیم جایی جمع و کار را شروع کنیم.
    با تشکر

موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      حذف سایت اسکیس!!! AliReza 4,101 1392-9-13، 11:21 صبح
    آخرین ارسال: mahan
      دعوت به همکاری سایت ایران شهرساز AliReza 1,866 1392-9-5، 09:05 صبح
    آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176
      انتقال سایت و بهبود سرعت سایت و برگشت سایت به 4 روز قبل AliReza 1,148 1392-8-11، 06:55 عصر
    آخرین ارسال: AliReza
      گردهمایی اعضای ایران شهرساز در روز شهرساز...اعلام آمادگی کنید AliReza 859 1392-7-30، 11:10 عصر
      برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز AliReza 917 1392-7-26، 09:37 عصر
      ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391 AliReza 4,011 1392-6-23، 12:30 عصر
    آخرین ارسال: mahnaz_1414
      مراسم یادبود خانم مهندس مهدیه سعید در دانشگاه تهران با حضور اعضای سایت AliReza 1,575 1392-6-20، 09:55 عصر
      نیاز سایت به یک آپلود سنتر>>آدرس آپلود سنتر ایران شهرساز AliReza 1,586 1392-6-17، 07:11 عصر
      نظرخواهی نام سایت برای آموزش آنلاین جی آی اس AliReza 2,039 1392-6-17، 07:04 عصر
    آخرین ارسال: mahan
      فعال شدن خرید عضویت ویژه سایت تخصصی مرحله اول و دوم شهرسازی AliReza 1,640 1392-6-15، 11:37 صبح
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل