امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتفاقی غیر قابل باور برای ایران شهرساز و سایت های زیر مجموعه آن
سلام دوستان
اتفاق بسیار بدی دیروز افتاد و بر اثر اشتباه غیر قابل بخشش یکی از کارکنان شرکت ارائه دهند سرور به جای ارتقای سرور متاسفانه کاهش را زده بود و همه چیز خراب شد و فایلهایی را از دست دادیم و متاسفانه بعضی از سایت ها دچار مشکل زیادتری شدند و فقط و فقط به امید کمک شما و هر آنچه در توان خودم هست دوباره سایت ها را احیا میکنیم.
امیدوارم هیچ وقت این اتفاق برای سایت های دیگر نیافتد چون بسیار شوک آور و دردناک است.
کوچکترین عضو علیرضا
آخرین ارسال های من :

پاسخ
مهندس دهقان اين كه خيلي دردناكتر از اونيه كه فكرشو ميكنيم
اخه چرا كوتاهي بعضي ها با عث اين اتفاقا ميشه
من كه هر كمكي در توانم باشه دريغ ندارم
انشالله سايت مث روزاي اولش بشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اتفاق وحشتناکی هست:s ولی خوب دیگه پیش اومده.....فکر کردن بهش هیچی رو درست نمی کنه....:blush: با کمک هم سایت رو دوباره می سازیم :angel:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
واقعا اتفاق دردناکی بود...امیدوارم سایت مث روز اولش بشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام. خبر خیلی ناراحت کننده ای بود. و ناراحت تر کننده تر از اون، اینکه هیچ خسارتی در قبال همچین اشتباهات بزرگی داده نمیشه و هیچ ضمانتی هم برای تکرار نشدن این خطا از طرف مسئولین شرکت ها وجود نداره.
نگران سایت ها نباشید،به هر حال اتفاقی که افتاده، با همکاری دوستان و مهندسین فعال ،دوباره سایت رو خواهیم ساخت. خسته نباشید مهندس عزیز

آخرین ارسال های من :
پاسخ
وای خدا اصلا باورم نمیشه!!! خیلی ناراحت کنندست امیدوارم با کمک هم بتونیم همه چیز رو درست کنیم...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
یعنی تلاش این همه آدم و امیدشون به خاطر بی مسئولیتی یه نفر به همین راحتی میره تو هوا؟....:s :(دیگه حرفی نمیمونه بزنیم....!!!:(:(:(
ولی ما همکاری و اتحادمون رو تا الآن نشون دادیم،از این به بعدش هم هستیم،پر انرژی تر از قبل......

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من هم امیدوارم تو این فرصت باقیمانده تا آزمون اسکیس سایت دوباره راه بیفته .یه سوال داشتم من جواب چندتا از آزمونهای آنلاین رو به ایمیل داده شده فرستادم ولی هیچ جوابی دریافت نکردم ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۳-۱۴، ۰۸:۵۹ صبح)rozeta نوشته است: من هم امیدوارم تو این فرصت باقیمانده تا آزمون اسکیس سایت دوباره راه بیفته .یه سوال داشتم من جواب چندتا از آزمونهای آنلاین رو به ایمیل داده شده فرستادم ولی هیچ جوابی دریافت نکردم ؟
    ما نیز امیدوایم!
    برای آزمون های گروه طراحی شهری،مدیر محترم URBAN 98 کمی مشغله دارن! به زودی پاسخ هاتون توسط ایشون بررسی خواهد شد.

پاسخ
    سلام و تشکر
    متاسفانه جواب تیکت و تلفن را نمی دهند و خسته شده ام این شرکت یکی از بزرگترین شرکت ها بوده و بر اثر سهل انگاری این اتفاق افتاده است و فقط دارند معطل مان میکنند.
    تلفن شرکت:
    02147621000 داخلی 2 واحد فنی- سرور مجازی سایت ایران شهرساز
    لطفا شما هم بهشون بگویید که سایت چقدر کاربر و چقدر مهم هستند تا شاید وجدان شخصی که این مشکل را بوجود آورده بیدار شود.
    من دیشب تا ساعت 4 این دو سایت را دوباره ایجاد کردم تا بتوانیم جایی جمع و کار را شروع کنیم.
    با تشکر

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391 alireza 24 5,188 ۱۳۹۵-۱۲-۲۳، ۰۱:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: music87025
      حذف سایت اسکیس!!! alireza 5 4,660 ۱۳۹۲-۹-۱۳، ۱۱:۲۱ صبح
    آخرین ارسال: mahan
      دعوت به همکاری سایت ایران شهرساز alireza 3 2,445 ۱۳۹۲-۹-۵، ۰۹:۰۵ صبح
    آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176
      انتقال سایت و بهبود سرعت سایت و برگشت سایت به 4 روز قبل alireza 0 1,383 ۱۳۹۲-۸-۱۱، ۰۶:۵۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      گردهمایی اعضای ایران شهرساز در روز شهرساز...اعلام آمادگی کنید alireza 0 1,226 ۱۳۹۲-۷-۳۰، ۱۱:۱۰ عصر
      برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 0 1,106 ۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۹:۳۷ عصر
      وبلاگ های بروز شده>>خبرش را اینجا درج کنید alireza 16 4,758 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۰۷:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
      مراسم یادبود خانم مهندس مهدیه سعید در دانشگاه تهران با حضور اعضای سایت alireza 0 1,789 ۱۳۹۲-۶-۲۰، ۰۹:۵۵ عصر
      نیاز سایت به یک آپلود سنتر>>آدرس آپلود سنتر ایران شهرساز alireza 0 1,911 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۷:۱۱ عصر
      نظرخواهی نام سایت برای آموزش آنلاین جی آی اس alireza 6 2,670 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۷:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان