امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همه مشکلات سایت تازه تاسیس اسکیس را بیان کنید تا امروز همه را رفع کنیم
(۱۳۹۲-۵-۱۸، ۰۳:۳۱ عصر)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۱۸، ۰۳:۱۹ عصر)alireza نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۱۸، ۰۳:۰۸ عصر)hamed66 نوشته است: برای ارسال پاسخ به موضوعات,امکان اضافه کردن تصویر یا فایل در هنگام ارسال وجود ندارد و بعد از نوشتن متن اگر عکسی باشد باید ویرایش کرد.اگر ممکنه امکانی قرار بدید که در همان زمان پاسخ بشه عکس یا فایل مورد نظر را هم ضمیمه کرد
سلام برای اضافه کردن عکس یا فایل شما از همان اول ارسال پاسخ را بزنید یا اگر خواستید نقل قول بگیرید.
مهندس دهقان گویا مهندس حامد در پیوست کردن تصاویر به ارسال هاشون مشکل دارن.
نه مهندس دهقان درست میگند.من اون قسمت "پاسخ جدید" رو باید میزدم که امکان پیوست فایل رو داشته باشم.با نوشتن در قسمت "پاسخ سریع" امکان پیوست فایل نیست.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۱۸، ۰۳:۳۸ عصر)alireza نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۱۸، ۰۳:۳۰ عصر)hamed66 نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۱۸، ۰۳:۲۶ عصر)alireza نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۱۸، ۰۳:۲۳ عصر)hamed66 نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۱۸، ۰۳:۱۹ عصر)alireza نوشته است: سلام برای اضافه کردن عکس یا فایل شما از همان اول ارسال پاسخ را بزنید یا اگر خواستید نقل قول بگیرید.
منظوور من اینه که برای اضافه کردن عکس راهی داره در همون ارسال مستقیم پاسخ عکس رو اضافه کرد؟ مثلا در مورد این تاپیک که کرکسیون اسکیسه من برای هر ارسال کارم باید یک بار متن رو بنویسم ارسال کنم بعد ویرایش کنم و عکسها رو اضافه کنم.راهی نداره که امکانی اضافه بشه که در همون ارسال پاسخ عکس یا فایل رو اضافه کرد؟
به جواب من دقت نکردید!
اگر خواستید نقل قول بگیرید الان در این ارسال:
http://iransketch.ir/shahrsazi/newreply....plyto=2769
اگر خواستید بدون نقل قول باشد:
http://iransketch.ir/shahrsazi/newreply.php?tid=3
ویرایش نیاز نیست.
بله من اینهمه در انجمن هستم اصلا به گزینه ارسال پاسخ دقت نکرده بود و فقط در پاسخ سریع ارسال میکردم.ممنون مهندس
حل شد؟
بله مهندس ممنونم از راهنمایی

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دوستان گرامی از همه کسانی که منو یاری کردن تشکر میکنم.عضو کوچیک و بی ارزش .......... arad azad 2 978 ۱۳۹۳-۵-۱۷، ۰۲:۳۵ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  حذف سایت اسکیس!!! alireza 5 4,658 ۱۳۹۲-۹-۱۳، ۱۱:۲۱ صبح
آخرین ارسال: mahan
  سیستم امتیاز دهی از امروز 10 آذر 1392 کار خود را شروع کرد alireza 0 1,071 ۱۳۹۲-۹-۹، ۰۸:۵۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دعوت به همکاری سایت ایران شهرساز alireza 3 2,434 ۱۳۹۲-۹-۵، ۰۹:۰۵ صبح
آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176
  انتقال سایت و بهبود سرعت سایت و برگشت سایت به 4 روز قبل alireza 0 1,381 ۱۳۹۲-۸-۱۱، ۰۶:۵۵ عصر
  گردهمایی اعضای ایران شهرساز در روز شهرساز...اعلام آمادگی کنید alireza 0 1,225 ۱۳۹۲-۷-۳۰، ۱۱:۱۰ عصر
  وبلاگ های بروز شده>>خبرش را اینجا درج کنید alireza 16 4,743 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۰۷:۴۷ صبح
آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
  مراسم یادبود خانم مهندس مهدیه سعید در دانشگاه تهران با حضور اعضای سایت alireza 0 1,787 ۱۳۹۲-۶-۲۰، ۰۹:۵۵ عصر
  نیاز سایت به یک آپلود سنتر>>آدرس آپلود سنتر ایران شهرساز alireza 0 1,910 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۷:۱۱ عصر
  نظرخواهی نام سایت برای آموزش آنلاین جی آی اس alireza 6 2,654 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۷:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان