امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمونه پرسپکتیو
چند نمونه پرسپکتیو

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   Wokingham, Peach Street 2.jpg (اندازه: 244.23 KB / تعداد دفعات دریافت: 102)
.jpg   Wokingham, Peach Street 1.jpg (اندازه: 276.66 KB / تعداد دفعات دریافت: 69)
.jpg   Wokingham, Denmark Street.jpg (اندازه: 202.26 KB / تعداد دفعات دریافت: 74)
.jpg   Northfleet, Sketch 2.jpg (اندازه: 204.61 KB / تعداد دفعات دریافت: 65)
.jpg   Northfleet, Sketch 1.jpg (اندازه: 285.26 KB / تعداد دفعات دریافت: 64)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ممنون از ارسالتون...من که این چند روز سایت باز نمیشد اینقد عصبانی بودم حالا هم که اوندم میبینم باید دوباره عضو شد و اینا و ده رمزی نه چیزی.بعد ازظهر هم دارم میرم شب به نت وصل میشم.:(

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان پرسپکتیو در اسکیس طراحی شهری به چه صورتیه؟یعنی بیشتر یک نقطه ایه یا دونقطه ای یا اگزنومتریک؟
یک و دونقطه ای که مشخصه کاربردش ولی آیا اگزنومتریک هم کاربرد داره در اسکیس طراحی شهری؟و اگر آره کجا و چه مواقعی؟
بعضی از اسکیسها که مثلا یک محله رو از دید پرنده نشون میده اون هم پرسپکتیوه؟از چه نوعیه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمونه اسکیس برای ارشد معماری و شهرسازی سری آخر از 11 سری leila 0 862 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۲:۴۷ عصر
آخرین ارسال: leila
  نمونه اسکیس برای ارشد معماری و شهرسازی سری دهم leila 0 1,035 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۲:۴۶ عصر
  نمونه اسکیس برای ارشد معماری و شهرسازی سری نهم leila 0 882 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۲:۴۵ عصر
  نمونه اسکیس برای ارشد معماری و شهرسازی سری هشتم leila 0 1,212 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۱۱:۴۲ صبح
  نمونه اسکیس برای ارشد معماری و شهرسازی سری هفتم leila 0 1,408 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۱۱:۴۱ صبح
  نمونه اسکیس برای ارشد معماری و شهرسازی سری ششم leila 0 1,027 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۱۱:۴۰ صبح
  نمونه اسکیس برای ارشد معماری و شهرسازی سری پنجم leila 0 768 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۱۱:۳۹ صبح
  نمونه اسکیس برای ارشد معماری و شهرسازی سری چهارم leila 0 911 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۱۱:۳۸ صبح
  نمونه اسکیس برای ارشد معماری و شهرسازی سری سوم leila 0 701 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۱۱:۳۶ صبح
  نمونه اسکیس برای ارشد معماری و شهرسازی سری دوم leila 0 921 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۱۱:۳۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان