امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبریک به خاطر ایران شهرساز
Heart 
تبریک ویژه بابت درست شدن ایران شهرساز:)
امیدوارم به زودی سایت مثل قبلش بشه فعلا که هیچ تاپیکی رو نمیشه باز کرد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام و تشکر از شما
امیدواریم با کمک شما مثل همین سایت مرحله دوم،ایران شهرساز را هم احیا کنیم و لینک های خراب و موضوع های حذف شده را به سرعت جایگزین کنیم.
ان شالله تا پایان امروز سایت در دسترس خواهد بود و مشکلات باقی مانده در حال حل شدن هستند.
این را هم اضافه کنم که مدیریت ایران شهرساز از شرکت بوجودآورنده این مشکل بزرگ و حذف مقدار زیادی از اطلاعاتی که سالها برای جمع آوری آن زحمت کشیده بود از طریق مراجع قانونی اقدام یا با گرفتن خسارت برای تامین هزینه های سایت به توافق خواهد رسید.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
تبریک منم پذیرا باشید آقای دهقان
انشالله هرچه سریعتر ایران شهرساز احیا میشه و همه نگرانی شما و طرفداران سایت هم حل میشه
این یه بحران سخت بود که به خاطره ها میپیونده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خیلی خوشحال کنندست تبریک میگم مهندس نگران چیزی نباشید همه چیز مقل قبل میشه..از شرکت هم حتما شکایت کنید یا ی خسارت گنده بگیرید تا دل هممون خنک بشه :P:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
واي اين خبر فوق العاده خوشحال كننده ايست تبريك ويژه به بروبچ ايران شهرساز :D:D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خدا رو شکر انگار ایران شهرساز درست درست شده:)
فقط فکر کنم بعضی از ارسالا حذف شده نه؟؟

پاسخ
(۱۳۹۲-۳-۱۸، ۱۲:۴۸ صبح)rezvan87 نوشته است: خدا رو شکر انگار ایران شهرساز درست درست شده:)
فقط فکر کنم بعضی از ارسالا حذف شده نه؟؟

داره کامل میشه
بله فایلهایی حذف شدند که بزودی ترتیبی اتخاذ میکنیم که در کمترین زمان برگردند

پاسخ
این سایت که درست شد
مهم همون سایت ایران شهرساز بود به خاطر اطلاعات زیادی که داشت که اتفاق جدی واسش پیش نیاد
ممنون از زحمات شما مهندس

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دعوت به همکاری سایت ایران شهرساز alireza 3 2,447 ۱۳۹۲-۹-۵، ۰۹:۰۵ صبح
آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176
  انتقال سایت و بهبود سرعت سایت و برگشت سایت به 4 روز قبل alireza 0 1,383 ۱۳۹۲-۸-۱۱، ۰۶:۵۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  گردهمایی اعضای ایران شهرساز در روز شهرساز...اعلام آمادگی کنید alireza 0 1,226 ۱۳۹۲-۷-۳۰، ۱۱:۱۰ عصر
  برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 0 1,106 ۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۹:۳۷ عصر
  نیاز سایت به یک آپلود سنتر>>آدرس آپلود سنتر ایران شهرساز alireza 0 1,912 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۷:۱۱ عصر
  تذکر جدی برای فعالیت در ایران اسکچ alireza 6 2,054 ۱۳۹۲-۵-۲، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98_mybb_import61188
  اخبار ایران اسکچ را هر روز در سایت ایران شهرساز هم ببینید iransketch.ir/shahrsazi 0 956 ۱۳۹۲-۴-۲۸، ۰۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
  آخرین فرصت دسترسی به فایلهای ویژه داوطلبین آزمون های آنلاین ایران شهرساز سال 1392 alireza 4 2,088 ۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۵:۳۹ عصر
  آرزوی موفقیت برای همه داوطلبین عضو سایت ایران شهرساز در مرحله دوم alireza 7 1,457 ۱۳۹۲-۴-۱۴، ۱۱:۳۱ صبح
آخرین ارسال: rezvan87
  توضیح برای 10 ساعت عدم دسترسی به سایت alireza 0 779 ۱۳۹۲-۴-۱۱، ۰۷:۵۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان