امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
يك انتفاد يا پيشنهاد در مورد خلاصه مقالات
اره .. خیلی خوبه منم قصد داشتم نزدیک کنکور همچین کاری رو انجام بدم
« یه چیزی مثل کار سوره »

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اگه دوستان موافقت میکردن و هرکس خلاصه کلیو مزاشت رو سایت کار خیلی ساده تر بود برا همه
ولی نشد دیگه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سوره جان منظور منو دقیق فهمیدن اگه انشالله همه موافق باشین یه لیست از موضوعات احتمالی داشته باشیم که مهندس سعید تایید کنن چیزی کم نباشه و خلاصه هارو بذاریم سعی میکنم یه نمونه از همین امشب بذار م تا منظورمو دقیق بفهمین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من موافقم:D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اینم یه نمونه

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   حاشیه نشینی.docx (اندازه: 14.2 KB / تعداد دفعات دریافت: 10)

پاسخ
ببخشيد ايبن عنوان از كدوم مقاله است؟

پاسخ
در مورد حاشیه نشینی چند تا مقاله خوندم دیدم میشه تو عناوینی که گفتم خلاصه کرد فقط برای یه مقاله نیست

پاسخ
اهان پس همه مطالب مفيد رو جمع كردين توي يك صفحه درسته؟

پاسخ
اره دوست عزیز اگه بتونیم برای همه عناوین این کارو انجام بدیم و حداقل خودمون یه مقاله بخونیم که بدونیم چه طور باید جمع بندی کنیم فک نمیکنم مشکلی تو تشریحی برامون پیش بیاد
ولی اولا باید لیست موضوعاتمون کامل باشه ثانیا همه همکاری کنن که تقریبا خلاصه مون زیاد ناقص نباشه

اگه همه موافقن پس ا ز مهندس سعید خواهش میکنیم یه لیست بهمون بدن و مدیر گروه محترم هم یه موضوع جدید با این عنوان باز کنن که مطالب پراکنده نباشه
ممنون

پاسخ
آره این خیلی خوبه منم خودم تو فکرش بودم
توسعه پایدار و بافت فرسوده و مسکن مهرو که واسه آزمون دوم انجام دادیم حاشیه نشینیم که این آخری
واسه بقیه ام یه برنامه میزاریم همه رو انجام میدیم از این هفته به جای تمرین عملی اینو داشته باشیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طرح ختم قرآن در ماه رمضان (2) rezvan87 0 2,812 ۱۳۹۲-۵-۱۲، ۱۲:۰۹ صبح
آخرین ارسال: rezvan87
  ملاقات حضوری در روز کنکور rezvan87 36 5,655 ۱۳۹۲-۴-۱۶، ۰۷:۱۵ عصر
آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
  پیشنهاد در نظر گرفتن وقتهای به خصوص در هر روز برای حضور مدیران HAMED_mybb_import61208 3 1,606 ۱۳۹۲-۴-۹، ۱۱:۳۷ صبح
آخرین ارسال: HAMED_mybb_import61208

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان